Re: Talendijaht [NL25&50]
A9s on hea käsi squeezimiseks. Ja sellel flopi betil ma ei näe mingisugust mõtet tundub supertugev aga samas sul väga nagu asju pole millega siin flopil "nutse teha" sul NUTFD + TPWK. Imo lead on parem rohkemate draw/seti võimalustega laual ja kui ei saa nii hästi pihta aga on ntx lihtsalt FD+ ülekaart.
A9s on hea käsi squeezimiseks. Ja sellel flopi betil ma ei näe mingisugust mõtet tundub supertugev aga samas sul väga nagu asju pole millega siin flopil "nutse teha" sul NUTFD + TPWK. Imo lead on parem rohkemate draw/seti võimalustega laual ja kui ei saa nii hästi pihta aga on ntx lihtsalt FD+ ülekaart.
Comment