Talendijaht [NL25&50]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Ints
    Vana Tegija
    • Nov 2010
    • 1216

    #241
    Re: Talendijaht [NL25&50]

    wtf

    Comment

    • talendijaht
      FPP Pro
      • Jul 2009
      • 220

      #242
      Re: Talendijaht [NL25&50]

      Septembri esimene nädal üsna positiivselt möödunud grindides. Olen nüüd nädal aega jälle nl50 ka näppinud ja loodan, et nii ka jääb. Kuigi päris palju spewin kohati aga seda kõike saab muuta.
      Irl aga väänasin põlve ära neljandat korda juba ja varsti opile minek. Seega umbes pooleks aastaks hetkel rahu majas, mis on ühest küljest hea, sest saab pokkerile keskenduda ja koolis asju korda ajada.

      Mõned huvitavamad/lahedamad käed, mis olnud on:

      1. vastane reg, cbet 6/6 ja turn 1/2, turni calli osas ma pole päris kindel aga tulemus oli positiivselt üllatav seekord
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      2. hea kui kõik plaani järgi läheb, selle regiga history ka ja eriti hea meel tema vastu stackid sisse saada
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      3. eestlasest regi vastu
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      4. veits aja pärast sama eestlase vastu
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      5. regi vastu, suht häbi selle käe pärast, alustades 3bet sizingust olles 150bb deep, lõpetades overshove callimisega ning sellest mis sinna vahepeale jäi

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      6. biiiiiiiiink
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      7. rex vastas
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      8. teises lauas sama regi vastu
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      9. ei tahtnud tulla kahjuks
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      10. veel üks käsi häbiposti. raix ütles selle peale, et ma ei pea mingi police olema, et teisi korrale kutsuda sellises olukorras. vastane reg kellel sel hetkel oli 400 käe peale 3bet vs hero 30%!!!!!! katus sõitis ära veits, riveril midagi ei biidi enam nkn
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


      Comment

      • talendijaht
        FPP Pro
        • Jul 2009
        • 220

        #243
        Re: Talendijaht [NL25&50]

        Plaan oli päevik aktiivseks jälle teha aga läks hoopis täiesti vastupidi. Mott oli maas terve kuu pmst ja mängisin harva. Proovime siis oktoobris asja parandada.

        September, 25-50 segamini:

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        Comment

        • Dnbftw
          Pokkerihai
          • Jul 2010
          • 1808

          #244
          Re: Talendijaht [NL25&50]

          Sai küll harva mängitud aga tundub, et printeris tahma oli :)

          Comment

          • talendijaht
            FPP Pro
            • Jul 2009
            • 220

            #245
            Re: Talendijaht [NL25&50]

            Nädal möödas ja volüüm ikkagi kesine veel aga hakkab veits isu tagasi tulema juba.

            Mõned lahedamad käed:

            1. vastane rex, nikõul o a
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

            2-3. pastilaa õpetatud timebank overshoved töötavad hästi
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

            4.
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


            Comment

            • pastilaa
              kuum poiss
              • Apr 2009
              • 7518

              #246
              Re: Talendijaht [NL25&50]

              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

              Comment

              • 50CandyJoe
                FPP Pro
                • Jan 2009
                • 253

                #247
                Re: Talendijaht [NL25&50]

                wp

                Comment

                • Priidix
                  240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                  • Jun 2009
                  • 2839

                  #248
                  Re: Talendijaht [NL25&50]

                  Sobib

                  Comment

                  • Relamz
                    Vana Tegija
                    • Jan 2010
                    • 1467

                    #249
                    Re: Talendijaht [NL25&50]

                    Nice!

                    Comment

                    • talendijaht
                      FPP Pro
                      • Jul 2009
                      • 220

                      #250
                      Re: Talendijaht [NL25&50]

                      Tänasest mõned pärlid :)

                      1. callime maha eks? uus tüüp lauas ja lammutab, tavaliselt 4 value pannakse väiksemalt
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                      2. lihtsalt optimist
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                      3. cbet oleks võinud mingi 2$ kanti olla tegelt
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                      Comment

                      • talendijaht
                        FPP Pro
                        • Jul 2009
                        • 220

                        #251
                        Re: Talendijaht [NL25&50]

                        Täna hakkas mingi reg 3bettima mind järjest. Muidu 3bet vs hero 3 kanti tal, täna lasi nii 30% ajast 3bette ja siis tulid need 3 kätt järjest tema vastu mõne minutiliste vahedega eri laudades:
                        1.
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        2.
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        3.
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                        Tänane grindi lugu


                        Ja nüüd disce lennutama

                        Comment

                        • bi0hazard
                          Vana Tegija
                          • Jul 2010
                          • 1342

                          #252
                          Re: Talendijaht [NL25&50]

                          nuts lugu

                          Comment

                          • talendijaht
                            FPP Pro
                            • Jul 2009
                            • 220

                            #253
                            Re: Talendijaht [NL25&50]

                            Eile sai grinditud veits, lauad olid ülihead. Teisest küljest jälle kipun siis liiga palju laudu võtma ja läheb lappama veits.
                            Mingid vene regid ka viimasel ajal millegi pärast agrotsevad minuga. Võib olla asi selles, et stealin poole rohkem, kui enne ja üritavad korrale kutsuda.

                            1. 3bet vs hero jälle kuskil 30% tüübil too sess
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                            2. Lauas olles panin rexi täpselt sellele käele aga liiga palju oli loota, et suudab foldida
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                            3. Vaal gonna vaal
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                            4. Mõni hetk hiljem andis tagasi, veits peale ka
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                            5. See okei liin?
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                            6. Hästi hitime
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                            7. Reg vastas, korra mõtlesin, et mv ta teeb aga no kui tal oleks minust parem käsi ta ei overshoveks turni, paningi QQ, KK või draw peale
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                            paar bi läks tähelepanu probleemide ja liiga paljude laudade arvele kahjuks ka

                            Comment

                            • k2snakalle
                              Pokkerihai
                              • Dec 2008
                              • 2545

                              #254
                              Re: Talendijaht [NL25&50]

                              A9s ei meeldi nagu nuppe seal panna..flippaments ja ees oled vaid 1-2 combost. KJdd on käsi millest ees oled ainukesena...võibolla avab ka KTdd kuna fishe mõnuga järgi, aga enamasti nitid foldivad selle. Alguses mõtlesin ka, et donk hea lahendus kuna 2suurt vaala järgi, aga kui utg+2 otsa paneb, siis on jama seis + A9-ga võib minu arust fishide vastu kahe tänava value peale mängida küll. Vahest saad ka kolm kui fish bluffima kipub :). + hea mõte on checkida ka seepärast, et see on ainuke võimalus kuidas utg+2 parema käe pealt maha saada. Ta cbetib, fish raiseb, sa 3betid ... suht nõmedasse olukorda paned niimoodi regsi.
                              Ühesõnaga check flop meeldib rohkem.

                              Comment

                              • talendijaht
                                FPP Pro
                                • Jul 2009
                                • 220

                                #255
                                Re: Talendijaht [NL25&50]

                                Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
                                A9s ei meeldi nagu nuppe seal panna..flippaments ja ees oled vaid 1-2 combost. KJdd on käsi millest ees oled ainukesena...võibolla avab ka KTdd kuna fishe mõnuga järgi, aga enamasti nitid foldivad selle. Alguses mõtlesin ka, et donk hea lahendus kuna 2suurt vaala järgi, aga kui utg+2 otsa paneb, siis on jama seis + A9-ga võib minu arust fishide vastu kahe tänava value peale mängida küll. Vahest saad ka kolm kui fish bluffima kipub :). + hea mõte on checkida ka seepärast, et see on ainuke võimalus kuidas utg+2 parema käe pealt maha saada. Ta cbetib, fish raiseb, sa 3betid ... suht nõmedasse olukorda paned niimoodi regsi.
                                Ühesõnaga check flop meeldib rohkem.
                                Tundub mõistlik jep. Sain ise ka aru, et kuidagi awkward nii mängida seda, checkides saab rohkem surnud raha ka potti, ty.

                                Comment

                                Working...