Talendijaht [NL25&50]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Owner85
    Klubi Liige
    • Aug 2009
    • 2146

    #196
    Re: Talendijaht mängu õppimas [NL50 FR]

    rugi või jyski tool?

    Comment

    • Ints
      Vana Tegija
      • Nov 2010
      • 1216

      #197
      Re: Talendijaht mängu õppimas [NL50 FR]

      on need nii sarnased ? endale tundub nagu oleks hiljuti jyskis näinud küll sellist müügil

      Comment

      • Kakahirmutis
        🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
        • Oct 2010
        • 7079

        #198
        Re: Talendijaht mängu õppimas [NL50 FR]

        jysk , tahtsin ise ka seda osta aga võtsin mingi teise

        Comment

        • Owner85
          Klubi Liige
          • Aug 2009
          • 2146

          #199
          Re: Talendijaht mängu õppimas [NL50 FR]

          kiimlesin ise ka selle tooli peal yjyskis,tundus päris hea aga grinderite poolt öeldi kohe et laguneb ja rug on parem!

          Comment

          • timz0333
            Pokkeritark
            • Mar 2009
            • 6322

            #200
            Re: Talendijaht mängu õppimas [NL50 FR]

            Ilus set up, mis monitorid on?

            Comment

            • Kakahirmutis
              🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
              • Oct 2010
              • 7079

              #201
              Re: Talendijaht mängu õppimas [NL50 FR]

              Algselt postitas Owner85 Vaata postitust
              kiimlesin ise ka selle tooli peal yjyskis,tundus päris hea aga grinderite poolt öeldi kohe et laguneb ja rug on parem!
              jyskis äkki hea tipiga saad tooli peale mõne klienditeenindaja kiimlema

              Comment

              • talendijaht
                FPP Pro
                • Jul 2009
                • 220

                #202
                Re: Talendijaht mängu õppimas [NL50 FR]

                Jyski tool jep, polnud plaanis osta tegelt, läksin ainult lauda ostma aga poh yolo võtsin tooli ka. Eelmine selline odav tool pidas 2-3 aastat vastu ja mõtlesin, et see peab ka kuniks veits parema kannatab osta ilma, et peaks bustoks tõmbama ennast.

                2x23 ja 1x24 monitorid on, 2 samsungi ja 1 philips oma, kõik erinevad, erinevatel aegadel heade diilidega muretsetud :D

                olen rahul

                Comment

                • talendijaht
                  FPP Pro
                  • Jul 2009
                  • 220

                  #203
                  Re: Talendijaht mängu õppimas [NL50 FR]

                  Deep lauad on huvitavad...

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  See kuu seni 30h mänginud ja 13k kätt ainult. Keegi või miski võiks motiveerida rohkem volüümi andma

                  Comment

                  • pikk28
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 6695

                    #204
                    Re: Talendijaht mängu õppimas [NL50 FR]

                    Mis riid sul QQ käes oli?

                    Comment

                    • talendijaht
                      FPP Pro
                      • Jul 2009
                      • 220

                      #205
                      Re: Talendijaht mängu õppimas [NL50 FR]

                      Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
                      Mis riid sul QQ käes oli?
                      Üks päev mängisin mõned käed hu temaga, barreldas õhuga 3 tänavat, tegi sarnased 75%+ suurused sizingud
                      Seekord oli mind eelnevalt mitu x 3bettinud, ja nüüd btn-ilt jälle, range seal laiem tal eniveis + betid tulid suht insta

                      ja üks note oli ka varasemast ajast, et 250bb deep EP vs MP 4bettis KJs, ehk siis poisile meeldib mängida suuri potte

                      kokkuvõttes olingi valmis paljud boardid lihtsalt maha callima, kuna tüübil aint beti nupp vist valikutes

                      Comment

                      • pikk28
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 6695

                        #206
                        Re: Talendijaht mängu õppimas [NL50 FR]

                        wp obv kui sellised riidid ja plaanid. edu!

                        Comment

                        • pastilaa
                          kuum poiss
                          • Apr 2009
                          • 7518

                          #207
                          Re: Talendijaht mängu õppimas [NL50 FR]

                          Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
                          Mis riid sul QQ käes oli?
                          misklick. glglgl!

                          Comment

                          • talendijaht
                            FPP Pro
                            • Jul 2009
                            • 220

                            #208
                            Re: Talendijaht mängu õppimas [NL50 FR]

                            tänud!

                            Üritan hakata volüümi andma täna, edu läheb vaja :)

                            Comment

                            • talendijaht
                              FPP Pro
                              • Jul 2009
                              • 220

                              #209
                              Re: Talendijaht mängu õppimas [NL50 FR]

                              Kaks lolwhat kätt:

                              1.
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                              2.
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                              Kuu seni, nl25-50 segamini, 330$

                              Comment

                              • talendijaht
                                FPP Pro
                                • Jul 2009
                                • 220

                                #210
                                Re: Talendijaht mängu õppimas [NL50 FR]

                                Veebruar oli vist esimene kuu, kui panin endale kindlad eesmärgid paika pokkeris. Ühtegi neist ei täitnud :)

                                Mitu mitmepäevalist üritust oli ja olin haige + igast muud asjad juhtusid ja ÜLDSE kohe polnud tunnet, et tahaks mängida, niiet suhteliselt ebaõnnestunud kuu oli.

                                Üks käsi ka, kui üritasin ennast vägisi grindima sundida :(

                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                                Mängisin 50h ja nl25-50 segamini, VPPsi tuli nii vähe, et langesin silverstariks lol, nüüd vaja hakata uuesti nolama

                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                                8mil prize pooli pärast tegin täna esimest korda vist sunday milli ka

                                tiksusin pmst 2h mingite rääbistega ja olin surnuks foldimas, midagi ei lubatud teha, kui veits enne rahasi tuli see käsi, tänu millele sai mincashini seilatud, abiks ikka

                                flop võttis pisara silma korra

                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                                Comment

                                Working...