Talendijaht [NL25&50]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Ints
    Vana Tegija
    • Nov 2010
    • 1216

    #181
    Re: Talendijaht mängu õppimas [NL50 FR]

    mitme BI nl100 ründama hakkad ?

    Comment

    • talendijaht
      FPP Pro
      • Jul 2009
      • 220

      #182
      Re: Talendijaht mängu õppimas [NL50 FR]

      Algselt postitas Ints Vaata postitust
      mitme BI nl100 ründama hakkad ?
      Ei oska öelda, kohe vaja cashout ka teha ja hakata arveid maksma :(

      Muidu konkreetselt BI-de järgi ei vaatakski seda asja, pigem siis kui hea enesetunne ja lauad fishised, siis hakkaks tasapisi nl100 fishe otsima vms. Pole kunagi hästi läinud need 10bi stoploss shotid vms, kui tunde järgi ikka ei taha tulla siis pole mõtet vägistada ilma asjata kõrgemal imo
      Last edited by talendijaht; 10.01.14, 14:15.

      Comment

      • talendijaht
        FPP Pro
        • Jul 2009
        • 220

        #183
        Re: Talendijaht mängu õppimas [NL50 FR]

        Poker Stars $0.25/$0.50 No Limit Hold'em - 8 players - View hand 2400015
        DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

        BB: $22.94
        UTG: $50.00
        UTG+1: $19.71
        MP1: $50.00
        MP2: $51.25
        CO: $58.00
        BTN: $5.17
        Hero (SB): $72.76

        Pre Flop: ($0.75) Hero is SB with 4 4
        4 folds, CO raises to $2, 1 fold, Hero calls $1.75, 1 fold

        Flop: ($4.50) K 2 4 (2 players)
        Hero checks, CO bets $56 all in

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        Comment

        • timz0333
          Pokkeritark
          • Mar 2009
          • 6322

          #184
          Re: Talendijaht mängu õppimas [NL50 FR]

          Nice :)

          Comment

          • talendijaht
            FPP Pro
            • Jul 2009
            • 220

            #185
            Re: Talendijaht mängu õppimas [NL50 FR]

            Nädal läbi jälle ja väike update hiiteri lainelt. 72h mänginud see kuu ja viimased paar päeva haige väsimus olnud tbh, unegraafik nii pekkis kui olla saab. 23-24 ajal tuleb uni, lähen voodisse, passin 4-5h, et magama jääda ja järgmine päev kordub sama asi.

            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


            GL muruntaule ka homme! Sicko jälgida ikka

            Comment

            • Ints
              Vana Tegija
              • Nov 2010
              • 1216

              #186
              Re: Talendijaht mängu õppimas [NL50 FR]

              see nädala graafika ainult ?

              Comment

              • talendijaht
                FPP Pro
                • Jul 2009
                • 220

                #187
                Re: Talendijaht mängu õppimas [NL50 FR]

                jah

                Comment

                • talendijaht
                  FPP Pro
                  • Jul 2009
                  • 220

                  #188
                  Re: Talendijaht mängu õppimas [NL50 FR]

                  Vahepeal mingi 10 päeva pmst ei mänginud, vb mingisugused 100 kätt päevas ainult ning selle pärast pole ka seisu updatenud. Uus aasta algas hästi ning loodan, et läheb sama hästi ka edaspidi.

                  Jaanuar:

                  117h mängisin ja sain 7693 vpp-d
                  5k kätt nl25 ja 500 kätt nl100, ülejäänud nl50



                  Veebruari eesmärgid:

                  [] A-game
                  [] 120h+ mängu
                  [] vaadata 8 õppevideot läbi
                  [] 50k+ kätt
                  [] 1 coachingsess pastilaa-ga ja ühissessid skype grupiga

                  GL!

                  Comment

                  • timz0333
                    Pokkeritark
                    • Mar 2009
                    • 6322

                    #189
                    Re: Talendijaht mängu õppimas [NL50 FR]

                    Just mõtlesin, et kaua vaikus olnud siin. Väga ilus graafik!

                    Comment

                    • talendijaht
                      FPP Pro
                      • Jul 2009
                      • 220

                      #190
                      Re: Talendijaht mängu õppimas [NL50 FR]

                      Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
                      Just mõtlesin, et kaua vaikus olnud siin.
                      Jep, seda muudan ka :)
                      Last edited by talendijaht; 01.02.14, 10:03. Põhjus: graafikut ei muuda :)

                      Comment

                      • pastilaa
                        kuum poiss
                        • Apr 2009
                        • 7518

                        #191
                        Re: Talendijaht mängu õppimas [NL50 FR]

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        Comment

                        • Majandaja
                          Pokkerihai
                          • Jun 2012
                          • 2133

                          #192
                          Re: Talendijaht mängu õppimas [NL50 FR]

                          Kena kuu

                          Comment

                          • Ints
                            Vana Tegija
                            • Nov 2010
                            • 1216

                            #193
                            Re: Talendijaht mängu õppimas [NL50 FR]

                            mis videosi vaatad ?

                            Comment

                            • talendijaht
                              FPP Pro
                              • Jul 2009
                              • 220

                              #194
                              Re: Talendijaht mängu õppimas [NL50 FR]

                              Algselt postitas Ints Vaata postitust
                              mis videosi vaatad ?
                              mul mingi 20-30 leatherassi videot, vaatan nendest osad uue pilguga üle, sest kunagi kui vaatasin, huj sain aru mida ta tegi seal

                              Comment

                              • talendijaht
                                FPP Pro
                                • Jul 2009
                                • 220

                                #195
                                Re: Talendijaht mängu õppimas [NL50 FR]

                                Kuna enamus käsi ja olukordi skypes arutanud, siis päevikut üha vähem uuendanud. Teen väikse apdeidi, mis vahepeal toimunud on.

                                See kuu vähe mänginud seni, sest palju tegemisi on olnud. Elan 3 toalises korteris ja otsustasin veits korda hakata looma ja endale mõnusa grindinurga teha. Aga pahna ja träni oli nii palju, et mitu päeva sorteerinud asju ning mööblit viinud prügimäele jne. Aegamööda tahan kogu korteri korda teha, praegu tegin 1 toa.

                                Enne
                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                                Pärast
                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                                Nüüd saab hakata mugavalt nolama ja kuu eesmärke täitma

                                Kuu seni, nl25 mänginud iga päev tunnikese vms, et mitte täitsa ära unustada mängu
                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                                Mõned huvitavad/retarded/naljakad käed:

                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                                Comment

                                Working...