Talendijaht [NL25&50]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • qbj0hn
    Auk on auk. FAKT!
    • Nov 2008
    • 7091

    #166
    Re: Talendijaht mängu õppimas [NL50]

    Esimest korda kuulen siukest asja Pumper, et välja tulles kutsud.
    Pigem just annab enesekindlust ja peale seda teed oma suud rohkem lahti. Eriti kui jaoülem oled ja 6 kuud 40 pealist kampa juhatad.

    Comment

    • urr100
      Räme Fish
      • Feb 2011
      • 9

      #167
      Re: Talendijaht mängu õppimas [NL50]

      Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
      Esimest korda kuulen siukest asja Pumper, et välja tulles kutsud.
      Pigem just annab enesekindlust ja peale seda teed oma suud rohkem lahti. Eriti kui jaoülem oled ja 6 kuud 40 pealist kampa juhatad.
      Jaoülemaks-nooremseersandiks saab umbes üks mees üheksast ja see annab kahtlemata kogemuse, mida mujalt on raske saada.

      Comment

      • Dnbftw
        Pokkerihai
        • Jul 2010
        • 1808

        #168
        Re: Talendijaht mängu õppimas [NL50]

        Mööda külgi maha ei jookse, aga praegune süsteem on ikkagi bs. Palgaarmee oleks kordades efektiivsem/mõistlikum. Mõndadele lihtsalt ei sobi ajateenistus :)

        Comment

        • Ints
          Vana Tegija
          • Nov 2010
          • 1216

          #169
          Re: Talendijaht mängu õppimas [NL50]

          lol @ palgaarmee

          Comment

          • Pumper
            Klubi Liige
            • Mar 2009
            • 2359

            #170
            Re: Talendijaht mängu õppimas [NL50]

            Algselt postitas urr100 Vaata postitust
            Vastupidi, nõrgad ja arglikud just ei lähe sõjaväkke ja leiavad erinevaid põhjuseid alates patsifistlikust või religioossest maailmavaatest kuni väljamõeldud füüsiliste vigadeni- ülejäänud lähevad...va muidugi tõeliste terviseprobleemidega mehed.
            Ma olen tuhandeid ajateenijaid näinud nii ajateenistuse alguses kui lõpus ja seega on stastiline valim küllalt suur väitmaks kindlalt, et suurem osa ajateenistuse lõpetanuist on võrreldes ajateenistuse algusega oluliselt kindlama silmavaate ja jutuga. Erandeid on muidugi ka, aga erand teatavasti....
            Väga paljud on peale sõjaväge seksuaalset orientatsiooni vahetanud, pudrunäppudeks muutunud jne. Sisuliselt lähed ju aastaks ajaks orjaks ja kutsud kõiki teisi ka orjaks, hiljem ei oska need mehed suurt mõelda ega midagi loovat teha, loomulikult riigile ongi kasulikud alandlikud maksumaksjad kes on ajupestud.
            1 aastaga läheb ikka tohutu hulk aega kaotsi, millega saaks elus palju ette võtta. Seal vedeled 70% ajast kuskil koikul ja ajad pealesunnitud seltskonnas juttu ning kuulad võllide sisutühja kamandamist.

            Edu sõjaväeorjadele, aga Talendijaht ära kindlalt mine. Nagu ma alati olen soovitanud, telli ennem kuskilt heroiini ning neela see enne sõjaväkke minekut mingitmoodi sisse, ja torgi oma käed punaseks. Ütle et oled sõltlane ja oledki prii, enne seda ära maga ka eriti ja aja silmad punaseks võid jooki ka lisaks panna on tõesem. Kõige kergem vabanemine sellest saatanlikust kohustusest.

            Tehke parem sporti on lõbusam ja saate ise aega kontrollida.

            QB ma ei rääkinud marssalist, enamus ju reamehed.
            Last edited by Pumper; 06.01.14, 20:22.

            Comment

            • Konso
              Grinder
              • Nov 2009
              • 936

              #171
              Re: Talendijaht mängu õppimas [NL50]

              Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
              Esimest korda kuulen siukest asja Pumper, et välja tulles kutsud.
              Pigem just annab enesekindlust ja peale seda teed oma suud rohkem lahti. Eriti kui jaoülem oled ja 6 kuud 40 pealist kampa juhatad.
              Krdi suured jaod on tänapäeval EKV-s, eks vaenlane väriseb.
              Last edited by Konso; 06.01.14, 22:58.

              Comment

              • saugakarel
                FPP Pro
                • Oct 2008
                • 288

                #172
                Re: Talendijaht mängu õppimas [NL50]

                Algselt postitas Pumper Vaata postitust
                Väga paljud on peale sõjaväge seksuaalset orientatsiooni vahetanud, pudrunäppudeks muutunud jne. Sisuliselt lähed ju aastaks ajaks orjaks ja kutsud kõiki teisi ka orjaks, hiljem ei oska need mehed suurt mõelda ega midagi loovat teha, loomulikult riigile ongi kasulikud alandlikud maksumaksjad kes on ajupestud.
                .
                Konkreetne bs. Ohmoon jääb obv ohmooniks enne ja pärast ajateenistust. Seal nüüd küll mingit ajupesu ei toimu. Vähegi adekvaatne vend oled siis oskad sealt ka midagi kasulikku leida. Orjastunud zombina sealt vaevalt välja astud.

                Ei vaidle vastu et see on nii nagu sa ütlesid 70% vahtimist ja kui eluga on juba midagi peale hakatud siis on see aasta aega midagi seal erilist juurde ei anna.

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #173
                  Re: Talendijaht mängu õppimas [NL50]

                  Algselt postitas Pumper Vaata postitust
                  Väga paljud on peale sõjaväge seksuaalset orientatsiooni vahetanud, pudrunäppudeks muutunud jne. Sisuliselt lähed ju aastaks ajaks orjaks ja kutsud kõiki teisi ka orjaks, hiljem ei oska need mehed suurt mõelda ega midagi loovat teha, loomulikult riigile ongi kasulikud alandlikud maksumaksjad kes on ajupestud.
                  1 aastaga läheb ikka tohutu hulk aega kaotsi, millega saaks elus palju ette võtta. Seal vedeled 70% ajast kuskil koikul ja ajad pealesunnitud seltskonnas juttu ning kuulad võllide sisutühja kamandamist.

                  Edu sõjaväeorjadele, aga Talendijaht ära kindlalt mine. Nagu ma alati olen soovitanud, telli ennem kuskilt heroiini ning neela see enne sõjaväkke minekut mingitmoodi sisse, ja torgi oma käed punaseks. Ütle et oled sõltlane ja oledki prii, enne seda ära maga ka eriti ja aja silmad punaseks võid jooki ka lisaks panna on tõesem. Kõige kergem vabanemine sellest saatanlikust kohustusest.

                  Tehke parem sporti on lõbusam ja saate ise aega kontrollida.

                  QB ma ei rääkinud marssalist, enamus ju reamehed.
                  Jup. Pededest on saanud heterod ja sellepärast pumper tunnebki suurt muret. Peaksid ka ära käima ja saaksid ka lõpuks hetero ühiskonnas teretulnud olla.

                  Comment

                  • talendijaht
                    FPP Pro
                    • Jul 2009
                    • 220

                    #174
                    Re: Talendijaht mängu õppimas [NL50]

                    Rungood jätkub, ei saa kurta

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                    Üks fish ütles lauas, et mul nii suured betid koguaeg ja tuli see lugu meelde kohe:
                    big money, big bets, who the fuck do you think we are...

                    Comment

                    • Majandaja
                      Pokkerihai
                      • Jun 2012
                      • 2133

                      #175
                      Re: Talendijaht mängu õppimas [NL50]

                      Kena vaadata

                      Comment

                      • redddman10
                        Grinder
                        • Aug 2010
                        • 703

                        #176
                        Re: Talendijaht mängu õppimas [NL50]

                        Algselt postitas Pumper Vaata postitust
                        Väga paljud on peale sõjaväge seksuaalset orientatsiooni vahetanud, pudrunäppudeks muutunud jne. Sisuliselt lähed ju aastaks ajaks orjaks ja kutsud kõiki teisi ka orjaks, hiljem ei oska need mehed suurt mõelda ega midagi loovat teha, loomulikult riigile ongi kasulikud alandlikud maksumaksjad kes on ajupestud.
                        1 aastaga läheb ikka tohutu hulk aega kaotsi, millega saaks elus palju ette võtta. Seal vedeled 70% ajast kuskil koikul ja ajad pealesunnitud seltskonnas juttu ning kuulad võllide sisutühja kamandamist.

                        Edu sõjaväeorjadele, aga Talendijaht ära kindlalt mine. Nagu ma alati olen soovitanud, telli ennem kuskilt heroiini ning neela see enne sõjaväkke minekut mingitmoodi sisse, ja torgi oma käed punaseks. Ütle et oled sõltlane ja oledki prii, enne seda ära maga ka eriti ja aja silmad punaseks võid jooki ka lisaks panna on tõesem. Kõige kergem vabanemine sellest saatanlikust kohustusest.

                        Tehke parem sporti on lõbusam ja saate ise aega kontrollida.

                        QB ma ei rääkinud marssalist, enamus ju reamehed.
                        wow.siukest kräppi pole siin foorumis ammu lugeda saanud.suured poisid tegid liiga saunas ve.

                        Comment

                        • vsiu100
                          Moderaator
                          • Oct 2008
                          • 4253

                          #177
                          Re: Talendijaht mängu õppimas [NL50]

                          Algselt postitas Konso Vaata postitust
                          Krdi suured jaod on tänapäeval EKV-s, eks vaenlane väriseb.

                          Comment

                          • Cash87
                            Vana Tegija
                            • Feb 2009
                            • 1402

                            #178
                            Re: Talendijaht mängu õppimas [NL50 FR]

                            Sellel passimisel, millega 70% ajast tegeletakse on ka point taga aga pole eriti efektiivne tänapäeva tehnikamaailmas.

                            Comment

                            • qbj0hn
                              Auk on auk. FAKT!
                              • Nov 2008
                              • 7091

                              #179
                              Re: Talendijaht mängu õppimas [NL50]

                              Algselt postitas Konso Vaata postitust
                              Krdi suured jaod on tänapäeval EKV-s, eks vaenlane väriseb.
                              Ma ei tea kas sa vihjasid sellele, et jagu ei ole 40 pealine, nii ta on.
                              Aga suurt rühma pead ikkagi igapäevaselt juhtima kasarmu territooriumil, jagudega töllerdad ainult metsas ringi.
                              Meil oli ära jaotatud ja igapäev oli erinev jaoülem kes terve rühmaga tegeles, kes võimlemist läbi viis, sööma viis, niisama trillis ja igast muud jama.
                              /OT

                              Comment

                              • Konso
                                Grinder
                                • Nov 2009
                                • 936

                                #180
                                Re: Talendijaht mängu õppimas [NL50]

                                Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                                Ma ei tea kas sa vihjasid sellele, et jagu ei ole 40 pealine, nii ta on.
                                Aga suurt rühma pead ikkagi igapäevaselt juhtima kasarmu territooriumil, jagudega töllerdad ainult metsas ringi.
                                Meil oli ära jaotatud ja igapäev oli erinev jaoülem kes terve rühmaga tegeles, kes võimlemist läbi viis, sööma viis, niisama trillis ja igast muud jama.
                                /OT
                                Eks ma enamuse ajast metsas passisingi aga nii oli nagu imemees ütles, selle erandiga, et need kes ei kamandanud olid ilusti rühma sees.

                                Comment

                                Working...