Talendijaht [NL25&50]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • bluelite
    Vana Tegija
    • Nov 2010
    • 1190

    #151
    Re: Talendijaht NL25@Pokerstars

    Jep, kui9 vähegi võimalik, siis sebi ära. Ise sain 2 kuud sõjaväes oldud, siis saadi lõpuks aru, et olen vigane, lol.

    Comment

    • talendijaht
      FPP Pro
      • Jul 2009
      • 220

      #152
      Re: Talendijaht NL25@Pokerstars

      Majandaja küsis kuidas nädal läinud on, seega aeg update teha.

      Mängitud 32h ja ~6tablinud enamus ajast, NL50 ja paarsada kätt NL25, veits vb hiiter ka aga kes teab



      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


      Loodame, et grindimine läheb sama tempoga edasi, algus paljutõotav vähemalt. GL kõigile!

      PS! Kui keegi teab konkreetselt, kuidas väest ära saab hiilida, siis võite teada anda.

      Comment

      • Majandaja
        Pokkerihai
        • Jun 2012
        • 2133

        #153
        Re: Talendijaht mängu õppimas [NL50]

        32h 5 päevaga. Päris mehine volüüm ikka. Ilus graph.

        1. calliks
        2. Palju ta 3betile foldib ja palju 4betib? See oleks abis. Muidu suht raske midagi otsustada

        Comment

        • Priidix
          240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
          • Jun 2009
          • 2839

          #154
          Re: Talendijaht mängu õppimas [NL50]

          39,1h (flex)

          Comment

          • talendijaht
            FPP Pro
            • Jul 2009
            • 220

            #155
            Re: Talendijaht mängu õppimas [NL50]

            Fold to 3bet 53 ja 4bet 27%, 4bet range 3.2% ja mingi märkimisväärne history ka puudub temaga

            Comment

            • Ints
              Vana Tegija
              • Nov 2010
              • 1216

              #156
              Re: Talendijaht mängu õppimas [NL50]

              2 käsi tal vast AK vms. mida ei taha 3way mängida. Sinu sqz ei tundu alati nii tugev, ta võib seal lightimalt 4betida.

              Seda infot arvestades on easy stack, arvatavasti ta foldib ära seal
              Last edited by Ints; 06.01.14, 11:34.

              Comment

              • Majandaja
                Pokkerihai
                • Jun 2012
                • 2133

                #157
                Re: Talendijaht mängu õppimas [NL50]

                Algselt postitas talendijaht Vaata postitust
                Fold to 3bet 53 ja 4bet 27%, 4bet range 3.2% ja mingi märkimisväärne history ka puudub temaga
                Stackime! Pigem on tal seal nõrgem käsi, kui tugev, sest ta ajab fishi pangast välja ja sinu range on seal ka suht lai.

                Comment

                • bluelite
                  Vana Tegija
                  • Nov 2010
                  • 1190

                  #158
                  Re: Talendijaht mängu õppimas [NL50]

                  Arvan, et siin peab ka enda stattidest hea ülevaade olema ehk siis millisena näeb meil CO. Näiteks re-steal vastavalt positsioonilt, sqz ja fold to 4b lisaks tema vastavatele statsidele, mida Majandaja välja palus tuua ehk siis kui lightilt ta meile antud juhul otsa võib panna. Kui enda näitajad piisavalt kõrged, siis kaldun nõustuma Majandajaga.

                  Comment

                  • urr100
                    Räme Fish
                    • Feb 2011
                    • 9

                    #159
                    Re: Talendijaht NL25@Pokerstars

                    Ajateenistusest ei ole mõtet ära viilida...Mõistlikul mehel ei jookse ajateenistus mööda külgi maha :)

                    Comment

                    • Pumper
                      Klubi Liige
                      • Mar 2009
                      • 2359

                      #160
                      Re: Talendijaht mängu õppimas [NL50]

                      Aint nõrgad lähevad sõjaväkke, enamus kest seal välja tulevad on nagu kutsud ei julge enam rääkida ja on jube igavad inimesed.

                      Comment

                      • talendijaht
                        FPP Pro
                        • Jul 2009
                        • 220

                        #161
                        Re: Talendijaht mängu õppimas [NL50]

                        Kuna osadele ei meeldi hiiteri ja võitvad graafikud, siis nüüdsest loobun suurte vaalade vastu sellistest kätest, et mitte liiga palju printida.

                        Poker Stars $50.00 Pot Limit Hold'em - 9 players - View hand 2396334
                        DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

                        UTG: $20.00 - VPIP: 22, PFR: 20, 3B: 8, AF: 9.3, Hands: 529
                        UTG+1: $71.37 - VPIP: 23, PFR: 14, 3B: 6, AF: 1.9, Hands: 144
                        UTG+2: $69.39 - VPIP: 14, PFR: 12, 3B: 5, AF: 2.4, Hands: 1441
                        MP1: $111.73 - VPIP: 63, PFR: 0, 3B: 0, AF: 0.4, Hands: 19
                        MP2: $50.00 - VPIP: 16, PFR: 11, 3B: 6, AF: 2.8, Hands: 573
                        CO: $53.61 - VPIP: 18, PFR: 13, 3B: 5, AF: 2.0, Hands: 5525
                        Hero (BTN): $50.00 - VPIP: 20, PFR: 16, 3B: 6, AF: 2.8, Hands: 968467
                        SB: $113.89 - VPIP: 18, PFR: 13, 3B: 6, AF: 3.1, Hands: 2899
                        BB: $51.36 - VPIP: 16, PFR: 13, 3B: 4, AF: 2.5, Hands: 3701

                        Pre Flop: ($0.75) Hero is BTN with A A
                        3 folds, MP1 calls $0.50, 4 folds, BB checks

                        Flop: ($1.25) 7 5 2 (2 players)
                        BB checks, MP1 checks

                        Turn: ($1.25) Q (2 players)
                        BB checks, MP1 checks

                        River: ($1.25) 2 (2 players)
                        BB checks, MP1 checks

                        Final Pot: $1.25
                        MP1 shows K 6
                        BB shows 3 K
                        BB wins $0.60
                        MP1 wins $0.59
                        (Rake: $0.06)

                        Comment

                        • Dnbftw
                          Pokkerihai
                          • Jul 2010
                          • 1808

                          #162
                          Re: Talendijaht mängu õppimas [NL50]

                          6 lauda korraga ja ikka missclicks? :P

                          Comment

                          • talendijaht
                            FPP Pro
                            • Jul 2009
                            • 220

                            #163
                            Re: Talendijaht mängu õppimas [NL50]

                            Juhtus jep :)

                            Comment

                            • Majandaja
                              Pokkerihai
                              • Jun 2012
                              • 2133

                              #164
                              Re: Talendijaht mängu õppimas [NL50]

                              6-tabledes on sellised vead eluhinnaga

                              Comment

                              • urr100
                                Räme Fish
                                • Feb 2011
                                • 9

                                #165
                                Re: Talendijaht mängu õppimas [NL50]

                                Algselt postitas Pumper Vaata postitust
                                Aint nõrgad lähevad sõjaväkke, enamus kest seal välja tulevad on nagu kutsud ei julge enam rääkida ja on jube igavad inimesed.
                                Vastupidi, nõrgad ja arglikud just ei lähe sõjaväkke ja leiavad erinevaid põhjuseid alates patsifistlikust või religioossest maailmavaatest kuni väljamõeldud füüsiliste vigadeni- ülejäänud lähevad...va muidugi tõeliste terviseprobleemidega mehed.
                                Ma olen tuhandeid ajateenijaid näinud nii ajateenistuse alguses kui lõpus ja seega on stastiline valim küllalt suur väitmaks kindlalt, et suurem osa ajateenistuse lõpetanuist on võrreldes ajateenistuse algusega oluliselt kindlama silmavaate ja jutuga. Erandeid on muidugi ka, aga erand teatavasti....

                                Comment

                                Working...