Talendijaht [NL25&50]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Kotkas1000
    Pokkerihai
    • Nov 2009
    • 2305

    #136
    Re: Talendijaht NL25@Pokerstars

    Postflop raske koht nii deepina ja ei teagi, mis võiks optimaalne olla, kuid pre kütaks sellise vastu küll 14-15bb 3beti.

    Comment

    • talendijaht
      FPP Pro
      • Jul 2009
      • 220

      #137
      Re: Talendijaht NL25@Pokerstars

      Ma ei tea kuidas teistel on aga mul oleks küll seal 200bb+ stackidega ebamugav turnil nupud sisse ajada sellisel boardil

      Comment

      • timz0333
        Pokkeritark
        • Mar 2009
        • 6322

        #138
        Re: Talendijaht NL25@Pokerstars

        Algselt postitas talendijaht Vaata postitust
        Ma ei tea kuidas teistel on aga mul oleks küll seal 200bb+ stackidega ebamugav turnil nupud sisse ajada sellisel boardil
        Kuna sina istusid temaga ühes lauas eeldatavalt üle 200 käe siis siin ei saagi teised sulle õiget vastust öelda imo.

        Comment

        • Majandaja
          Pokkerihai
          • Jun 2012
          • 2133

          #139
          Re: Talendijaht NL25@Pokerstars

          Algselt postitas talendijaht Vaata postitust
          Ma ei tea kuidas teistel on aga mul oleks küll seal 200bb+ stackidega ebamugav turnil nupud sisse ajada sellisel boardil
          No 200 handiga peaks ülevaate saama, kui looselt mees seni stackinud on. Kuid üldjuhul 80/30 venna vastu on overpair suht nuts. Olete korralikult deepid, kuid stackin pigem ta turnil ära, kui riveril, kui peaks maanduma poti või mõni K või A.

          PS! Saatsin sulle PM-i!

          Comment

          • Priidix
            240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
            • Jun 2009
            • 2839

            #140
            Re: Talendijaht NL25@Pokerstars

            Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
            Postflop raske koht nii deepina ja ei teagi, mis võiks optimaalne olla, kuid pre kütaks sellise vastu küll 14-15bb 3beti.
            See nice jh!

            Endale meeldib 1chip rohkem panna ehk siis kui avas 1$ (1chip) siis panen 6$(12bb) peale [1(5$)chip siis]

            sry kui doesnt make sense :D

            Comment

            • HerrJanks
              Pokkerihai
              • Jul 2011
              • 3769

              #141
              Re: Talendijaht NL25@Pokerstars

              Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
              Kuna sina istusid temaga ühes lauas eeldatavalt üle 200 käe siis siin ei saagi teised sulle õiget vastust öelda imo.
              Täiesti nõus.

              Võin veel lisada et siin mitmed soovitused käisid läbi, et turn suuremalt jms, et stacki vabalt turn jms. See võib aegajalt teatud vastaste vastu tõesti parem olla, aga by default tundub pigem palju parem passiivsem olla siin fishi vastu. Isiklikult ma võin täiesti vabalt callida selle turni 1bb beti ja võtta valuet riveril, mitte ajada eelnevalt pot väga suureks ja siis olla otsuse ees, kus ei tea mida teha.

              Lisan veel, et kui sa tahad üsna thin valuet võtta, siis pead väga hästi vastast ja olukorda tunnetama. Kui sa seda konkreetses spotis ei valda(ilmselt ei valda, sest muidu poles küsinud), siis on parem passivsemaid liine võtta. Sest sa võid saada siit nõu, mis võib täiesti õige olla, et ala bet river suurelt, raise turn vms aga tuleb analoogne olukorda, kus on teine vastane, kellega dünaamikat samuti nii täpselt ei hooma, siis võib otsus väga EV- olla. Tahan öelda, et tegu on täiesti player dependant mänguga ja pead ise leidma selle kõige parema variandi kõige olemasoleva info baasil ja lihtsalt boardi või vastaste peamiste stattide põhjal nõu andmine võib ohtlik olla.
              Last edited by HerrJanks; 23.12.13, 12:25.

              Comment

              • talendijaht
                FPP Pro
                • Jul 2009
                • 220

                #142
                Re: Talendijaht NL25@Pokerstars

                Algselt postitas HerrJanks Vaata postitust
                Täiesti nõus.

                Võin veel lisada et siin mitmed soovitused käisid läbi, et turn suuremalt jms, et stacki vabalt turn jms. See võib aegajalt teatud vastaste vastu tõesti parem olla, aga by default tundub pigem palju parem passiivsem olla siin fishi vastu. Isiklikult ma võin täiesti vabalt callida selle turni 1bb beti ja võtta valuet riveril, mitte ajada eelnevalt pot väga suureks ja siis olla otsuse ees, kus ei tea mida teha.

                Lisan veel, et kui sa tahad üsna thin valuet võtta, siis pead väga hästi vastast ja olukorda tunnetama. Kui sa seda konkreetses spotis ei valda(ilmselt ei valda, sest muidu poles küsinud), siis on parem passivsemaid liine võtta. Sest sa võid saada siit nõu, mis võib täiesti õige olla, et ala bet river suurelt, raise turn vms aga tuleb analoogne olukorda, kus on teine vastane, kellega dünaamikat samuti nii täpselt ei hooma, siis võib otsus väga EV- olla. Tahan öelda, et tegu on täiesti player dependant mänguga ja pead ise leidma selle kõige parema variandi kõige olemasoleva info baasil ja lihtsalt boardi või vastaste peamiste stattide põhjal nõu andmine võib ohtlik olla.
                Täiesti nõus jep, sellised olukorrad ajavad segadusse tihti. Analoogsetes olukordades varem üsna lightilt valede vastaste vastu busti läinud ning teiste vastu jällegi liiga passiivne olnud ning jätnud valuet võtmata. Langetasin nüüd laudade arvu ka 6 peale, kui häid laudu palju, siis kuni 9 ning proovin liinid rohkem läbi mõelda.

                Comment

                • talendijaht
                  FPP Pro
                  • Jul 2009
                  • 220

                  #143
                  Re: Talendijaht NL25@Pokerstars

                  Viimased päevad veits NL50 mänginud:

                  NL50$ lauad
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  NL50€ lauad, mingid settingud valed vist, kõik coolerid satuvad euri laudadesse
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  Comment

                  • talendijaht
                    FPP Pro
                    • Jul 2009
                    • 220

                    #144
                    Re: Talendijaht NL25@Pokerstars

                    Viimastel päevadel polnud võimalust päevikut uuendada seega teen nüüd väikse updeidi eelmise kuu tulemustest ja aasta tulemustest ja uue aasta eesmärkidest.

                    Detsember oli volüümirikkaim kuu ning mängisin 200h, seni oli rekord 140h. Samuti võtsin Pastilaa-lt coachi ning mott oli laes, varsti plaanis ka viimane sess temaga ära teha. Detsembri algus oli üle kivide ja kändude ning pole vist vaja öelda, kust maalt alates coachi sain.

                    Detsembrit iseloomustab hästi see video:


                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                    Aasta graph, suvel 1 kuu ei mänginud pmst üldse ja 1 kuu olin praktikal ning olin sunnitud nl5/nl10 mängima. VPPsi tuli ligi 83000
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                    Ainult NL25/PL25
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                    NL50/PL50
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                    Uue aasta eesmärkideks on õppida, kasvatada rolli, olla foorumis ja skype grupis aktiivne ja küsida asjade kohta, millest aru ei saa ning võimalikult kiiresti hakata NL100 näppima. Kuna suvel arvatavasti väkke, siis on mitu korda mõttes olnud enne seda supernova esimest korda ära teha. Kui peaks paari kuu pärast saama NL100 mängida, peaks olema vägagi tehtav. GL kõigile uueks aastaks!

                    Comment

                    • ivar866
                      Grinder
                      • Oct 2012
                      • 776

                      #145
                      Re: Talendijaht NL25@Pokerstars

                      Edu ja õnne, head eesmärgid ja tulemused ja prof lähenemine.

                      Comment

                      • pastilaa
                        kuum poiss
                        • Apr 2009
                        • 7518

                        #146
                        Re: Talendijaht NL25@Pokerstars

                        glgl!

                        Comment

                        • talendijaht
                          FPP Pro
                          • Jul 2009
                          • 220

                          #147
                          Re: Talendijaht NL25@Pokerstars

                          Algselt postitas ivar866 Vaata postitust
                          Edu ja õnne, head eesmärgid ja tulemused ja prof lähenemine.
                          Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                          glgl!
                          Tänud! Õnne ja edu läheb ikka vaja :)

                          Comment

                          • Majandaja
                            Pokkerihai
                            • Jun 2012
                            • 2133

                            #148
                            Re: Talendijaht NL25@Pokerstars

                            Väest ürita ära saada, eriti kui vigastus! See ajaraiskamine 90% ulatuses. Kena detsember ja ka kena aasta. NL50 graph on kena pöörde võtnud ja kui samas vaimus jätkad, oledki vasti 100-s. GL!

                            Comment

                            • Owner85
                              Klubi Liige
                              • Aug 2009
                              • 2146

                              #149
                              Re: Talendijaht NL25@Pokerstars

                              +1 majandajale

                              Comment

                              • timz0333
                                Pokkeritark
                                • Mar 2009
                                • 6322

                                #150
                                Re: Talendijaht NL25@Pokerstars

                                +1 ownerile

                                Comment

                                Working...