Re: Talendijaht NL25@Pokerstars
Pigem olen nõus sinuga - võtaks võimalikult odava liini, et SD'ni jõuda ning kui seda ei võimaldata, siis leiaks foldi.
Pigem olen nõus sinuga - võtaks võimalikult odava liini, et SD'ni jõuda ning kui seda ei võimaldata, siis leiaks foldi.
A 
3
K 


Comment