Talendijaht [NL25&50]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Kakahirmutis
    🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
    • Oct 2010
    • 7079

    #31
    Re: Talendijaht NL25@Pokerstars

    Algselt postitas Ints Vaata postitust
    Palju umbes käsi peaks mängima nl25 et FR supernova ära teha
    Oleneb kui nitt oled :)

    Aga miljoni kanti

    Comment

    • Majandaja
      Pokkerihai
      • Jun 2012
      • 2133

      #32
      Re: Talendijaht NL25@Pokerstars

      Algselt postitas Ints Vaata postitust
      Palju umbes käsi peaks mängima nl25 et FR supernova ära teha
      Hetkel vaatan, et talendijaht laudades platinumstar. Kui nii palju volüümi iga kuu tuleb, siis ei tohiks probleemi ju olla. Lisaks ta 50 ka veidi puutunud. Sellepärast mõtlesingi küsida. Kui ma ei eksi, siis Owner tegi 25-ga eelmine aasta supernova ära.

      Comment

      • talendijaht
        FPP Pro
        • Jul 2009
        • 220

        #33
        Re: Talendijaht NL25@Pokerstars

        29k vpp-d puudu hetkel, ja ei tee ära ka, suvel ja kevadel oli mõni kuu volüüm 10k kätt ainult, niiet sinna see jääb. Suvel väkke minek ka seega pole väga mõtet niikuinii.

        Comment

        • -andres-
          Moderaator
          • Oct 2008
          • 4546

          #34
          Re: Talendijaht NL25@Pokerstars

          Algselt postitas talendijaht Vaata postitust
          29k vpp-d puudu hetkel, ja ei tee ära ka, suvel ja kevadel oli mõni kuu volüüm 10k kätt ainult, niiet sinna see jääb. Suvel väkke minek ka seega pole väga mõtet niikuinii.
          Imo Rudil külmutati staatus, kui väes oli. Sai vist jutule Starsiga.

          Comment

          • Majandaja
            Pokkerihai
            • Jun 2012
            • 2133

            #35
            Re: Talendijaht NL25@Pokerstars

            Algselt postitas talendijaht Vaata postitust
            29k vpp-d puudu hetkel, ja ei tee ära ka, suvel ja kevadel oli mõni kuu volüüm 10k kätt ainult, niiet sinna see jääb. Suvel väkke minek ka seega pole väga mõtet niikuinii.
            Väkke! GL with that! Teenisin Andresega 11 kuud Tapal

            Comment

            • talendijaht
              FPP Pro
              • Jul 2009
              • 220

              #36
              Re: Talendijaht NL25@Pokerstars

              Kuu oli suht swingine ja kuu lõpus tõmbasin Red Alert 2 endale (lemmikmäng) ja polnud motti laudades olla, kui hakkasingi mängima, siis donkasin paar bi maha ja lauad kinni.

              Kuu alguses mängisin nl50 tavalisi laudu ja zoomi, tuli worst day ka ära -460$ ja üldse lõppes nl50 ettevõtmine nii:


              NL25-s sai tagasi grindida:


              vppsi tuli 11k, täpselt ei tea palju see rb-ks teeb.

              Detsembri eesmärgiks on nl50 pidama jääda, fishe peaks see kuu keskmisest rohkem olema, mis teeb asja kergemaks.

              Comment

              • Ints
                Vana Tegija
                • Nov 2010
                • 1216

                #37
                Re: Talendijaht NL25@Pokerstars

                ma jätaks selle zoomi välja esialgu nl50s, hiljem kui tunned mugavalt võib lisada sealt laudu, kuigi ega nl50s nsma ka neist puudust pole. gl

                Comment

                • Cypher0
                  Pokkerihai
                  • Jan 2010
                  • 1512

                  #38
                  Re: Talendijaht NL25@Pokerstars

                  Algselt postitas talendijaht Vaata postitust

                  fishe peaks see kuu keskmisest rohkem olema, mis teeb asja kergemaks.
                  Fishide kohta ei tea öelda, a usun et regulare on keskmisest kindlasti rohkem, vaja milestoned jms ju täis grindida:)

                  Comment

                  • Kakahirmutis
                    🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                    • Oct 2010
                    • 7079

                    #39
                    Re: Talendijaht NL25@Pokerstars

                    Algselt postitas Cypher0 Vaata postitust
                    Fishide kohta ei tea öelda, a usun et regulare on keskmisest kindlasti rohkem, vaja milestoned jms ju täis grindida:)
                    jõulude ajal peaks fishe tajooba olema :P

                    Comment

                    • talendijaht
                      FPP Pro
                      • Jul 2009
                      • 220

                      #40
                      Re: Talendijaht NL25@Pokerstars

                      Kui õigesti aru sain, siis need milestone käed ja igast muud promod ka see aeg, niiet peaks üpriski mõnus olema

                      Comment

                      • talendijaht
                        FPP Pro
                        • Jul 2009
                        • 220

                        #41
                        Re: Talendijaht NL25@Pokerstars

                        Kuidas selliseid käsi mängida? Ei suuda uskuda, et siin nii tihti midagi oleks fishil ja callisin, sest tal drawsi ja overcarde palju ranges ning turni shove pole väga tugev imo aga vb see on liiga haige spew minu poolt?

                        Poker Stars $25.00 No Limit Hold'em - 5 players - View hand 2370716
                        DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

                        BB: $25.00 - VPIP: 17, PFR: 14, 3B: 6, AF: 2.0, Hands: 1178
                        UTG: $26.61 - VPIP: 18, PFR: 14, 3B: 6, AF: 5.1, Hands: 6225
                        CO: $17.01 - VPIP: 49, PFR: 34, 3B: 15, AF: 1.1, Hands: 47
                        Hero (BTN): $25.00 - VPIP: 20, PFR: 16, 3B: 6, AF: 2.8, Hands: 867010
                        SB: $25.58 - VPIP: 17, PFR: 15, 3B: 6, AF: 4.2, Hands: 4834

                        Pre Flop: ($0.35) Hero is BTN with K A
                        1 fold, CO raises to $0.50, Hero raises to $2.25, 2 folds, CO calls $1.75

                        Flop: ($4.85) 5 7 7 (2 players)
                        CO checks, Hero bets $1.85, CO raises to $3.70, Hero calls $1.85

                        Turn: ($12.25) 2 (2 players)
                        CO bets $11.06, Hero calls $11.06

                        River: ($34.37) T (2 players)

                        Vastane võitev reg, millega ta nii teeb? Ise lootsin flopi raisega poti maha võtta ja mitte lasta ülekaartidel tulla, sest oleme 3way ning lõpuks oli tunne, et pidin parema käe foldima


                        Poker Stars $25.00 No Limit Hold'em - 8 players - View hand 2370723
                        DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter
                        BTN: $25.00 - VPIP: 14, PFR: 10, 3B: 3, AF: 2.5, Hands: 6842
                        SB: $27.82 - VPIP: 18, PFR: 16, 3B: 5, AF: 6.1, Hands: 9681
                        BB: $25.00 - VPIP: 21, PFR: 16, 3B: 6, AF: 2.1, Hands: 5486
                        UTG: $27.66 - VPIP: 83, PFR: 62, 3B: 20, AF: 5.8, Hands: 29
                        UTG+1: $29.97 - VPIP: 23, PFR: 16, 3B: 5, AF: 1.6, Hands: 7325
                        MP1: $25.00 - VPIP: 14, PFR: 11, 3B: 4, AF: 2.5, Hands: 172
                        Hero (MP2): $26.03 - VPIP: 20, PFR: 16, 3B: 6, AF: 2.8, Hands: 867010
                        CO: $15.46 - VPIP: 46, PFR: 17, 3B: 8, AF: 1.3, Hands: 41

                        Pre Flop: ($0.35) Hero is MP2 with 9 9
                        UTG raises to $0.50, 2 folds, Hero calls $0.50, 3 folds, BB calls $0.25

                        Flop: ($1.60) 2 2 6 (3 players)
                        BB checks, UTG bets $0.75, Hero raises to $2.25, BB raises to $6.29, UTG folds, Hero folds

                        Final Pot: $6.85
                        BB wins $6.54
                        (Rake: $0.31)


                        Pühapäev oli suht nuts


                        Järgmine nv plaanis nl50 shot võtta, võiks sama hea jooks olla

                        Comment

                        • Majandaja
                          Pokkerihai
                          • Jun 2012
                          • 2133

                          #42
                          Re: Talendijaht NL25@Pokerstars

                          1. Foldin turnil kindlasti, kui mitte juba flopi minraisele. On lihtsamaid kohti, kus selline tüübi raha ära võtta.
                          2. Oleks fishi beti flattinud just sellepärast, et taga on reg ja vaadanud, mida rex teeb. Kui raiseks sinu flati, siis call imo ja vaatame turnil edasi. Hetkel pole seal paraku miskit teha ja tuleb alla anda, kuigi tal seal vb 2 ülekaarti su 99 vastu koos FD-ga.

                          Sick pühapäeva graafik.

                          Comment

                          • talendijaht
                            FPP Pro
                            • Jul 2009
                            • 220

                            #43
                            Re: Talendijaht NL25@Pokerstars

                            Tänud! Mul mingi viga küljes jah, et ma ei suuda uskuda fishe ja muutun veits liiga isiklikuks nendega :D

                            Comment

                            • HerrJanks
                              Pokkerihai
                              • Jul 2011
                              • 3769

                              #44
                              Re: Talendijaht NL25@Pokerstars

                              Täiesti player dependent, üüratult raske on siin head vastust anda kui lahti ei seleta kogu mõttekäiku ja kogu infi ei anna.

                              Esimest kätt mõtlen.

                              Teine käsi julgelt 3bet pre, ma eeldan et vastane on fish? Su raise size flopil tundub nii weak, et reg võib seal suht laia rangega raiseda imo. Aga ilma rohkema infota ei julge kindlalt väita. Ma küsiks pigem, et miks ei 3bettinud pre?

                              Kui viimases käes vaadata kui head oddid ta sai et kaasa tulla ja tema üldist vpip'd, siis võib seal väga palju valuekäsi olla, millega nii mängib.

                              Comment

                              • talendijaht
                                FPP Pro
                                • Jul 2009
                                • 220

                                #45
                                Re: Talendijaht NL25@Pokerstars

                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                                Esimeses käes oli ainuke mõte see, et miks ta peaks turnis nii shovema, kui tal seal midagi on. Mõnikord tõesti shoveb, aga väga tihti olen näinud sellist liini just õhuga. Ning olen tähele pannud, et fishidele meeldib üsna palju check minraiseda või siis cbette minraiseda, kui ise missivad flopi ning turnis lajatada potsize beti või shoveda vms, kui alla ei anta. Ja antud juhul läksingi bluffcatchima.

                                Teises käes arvatavasti ei märganud esialgu, et vastane fish. Tavaliselt ikka 3betin aga tuleb tõdeda, et mõnikord ka callin sellises olukorras. Peaks alati 3bettima ja kõikide poketitega või a la 77+ vms?

                                Comment

                                Working...