Talendijaht [NL25&50]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • talendijaht
    FPP Pro
    • Jul 2009
    • 220

    #16
    Re: Talendijaht NL25@Pokerstars

    Hea sess täna, palju coolereid:



    Käed:
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    Ei uskunud 10-t, vastased olid mõlemad enne igast pahnaga callinud mitu tänavat.
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    Vastane peaks reg olema, aga lauas olles hud ei töötanud veel, mida nii suure 3beti peale teha?
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    Mõned käed võitsin ka:

    Poleks uskunud, et nit shoveb seal nii
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    Vastane regfish
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    Fishi slowplay gone wrong
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    Comment

    • Majandaja
      Pokkerihai
      • Jun 2012
      • 2133

      #17
      Re: Talendijaht NL25@Pokerstars

      Minu arvamus:

      JJ SB vs BTN, ma ei tea, kas tahaks rexi vastu seal stackida. Parimal juhul flippame imo.
      BTN vs BB saades suure 3beti, siis stackime ikkagi imo seal ära, eriti, kui ta 3bet on 6. Blindidelt arvatavasti suuremgi kui 6.

      Muide, oled Silver?

      Comment

      • talendijaht
        FPP Pro
        • Jul 2009
        • 220

        #18
        Re: Talendijaht NL25@Pokerstars

        Seal JJ käes vastasega väike history ka, kunagi shoves mu vastu 9handed 1010+ AJ+ kätega mp-lt ja ep-lt jne aga nüüd jooksen ta top range otsa.

        Olen jep

        Comment

        • Ints
          Vana Tegija
          • Nov 2010
          • 1216

          #19
          Re: Talendijaht NL25@Pokerstars

          Algselt postitas Majandaja Vaata postitust
          Minu arvamus:

          JJ SB vs BTN, ma ei tea, kas tahaks rexi vastu seal stackida. Parimal juhul flippame imo.
          BTN vs BB saades suure 3beti, siis stackime ikkagi imo seal ära, eriti, kui ta 3bet on 6. Blindidelt arvatavasti suuremgi kui 6.

          Muide, oled Silver?
          No seal JJ käes 3b 8 üldse ju, lisaks shorthanded ja btn vs sb. Ise koguaeg ei stackiks, aga antud info puhul on close. Üldjuhul siiski flipp

          Comment

          • timz0333
            Pokkeritark
            • Mar 2009
            • 6322

            #20
            Re: Talendijaht NL25@Pokerstars

            Herol korras FE ka kui history oma vahel

            Comment

            • talendijaht
              FPP Pro
              • Jul 2009
              • 220

              #21
              Re: Talendijaht NL25@Pokerstars

              Turnad suht normid ikka
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


              Muidu cashis käed pidanud viimased 2 päeva ja lauad head olnud

              Nädalavahetuse graph


              Vastane 8-9bb võitev, turnis callis siis olin 95% kindel, et ainuke käsi, mis nii mängib on QQ aga mis teha
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

              Comment

              • harryahven
                Pokkerihai
                • Dec 2009
                • 1964

                #22
                Re: Talendijaht NL25@Pokerstars

                Algselt postitas talendijaht Vaata postitust
                Nädalavahetuse graph
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                GLGL edaspidiseks!!

                Comment

                • pikk28
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 6695

                  #23
                  Re: Talendijaht NL25@Pokerstars

                  talendikas oled! ilus graafik!

                  Comment

                  • talendijaht
                    FPP Pro
                    • Jul 2009
                    • 220

                    #24
                    Re: Talendijaht NL25@Pokerstars

                    Kuidas mängida turnis? Flopil cbettisin ~40% potist, sest teeb sama töö ära, kui suurem sizing ja lootsin poti maha võtta, sest donk callib seal pre tavaliselt mingi madala poketiga või 78 ja J9 tüüpi kätega. Turnil enam bettida ei tahaks, sest halvemaid käsi väga pole, mis callivad ja paremaid foldima ei saa. Kas loota, et vastane checkib järgi ja näeb tasuta riverit ja kui betib siis alla anda?

                    Poker Stars $25.00 No Limit Hold'em - 9 players - View hand 2364778
                    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

                    MP2: $59.81 - VPIP: 19, PFR: 16, 3B: 7, AF: 1.6, Hands: 1291
                    CO: $27.15 - VPIP: 15, PFR: 12, 3B: 5, AF: 7.0, Hands: 208
                    BTN: $19.13 - VPIP: 34, PFR: 18, 3B: 3, AF: 1.4, Hands: 103
                    SB: $25.80 - VPIP: 59, PFR: 29, 3B: 14, AF: 1.8, Hands: 78
                    Hero (BB): $28.59 - VPIP: 20, PFR: 16, 3B: 6, AF: 2.8, Hands: 849200
                    UTG: $30.41 - VPIP: 16, PFR: 12, 3B: 6, AF: 1.6, Hands: 3734
                    UTG+1: $25.00 - VPIP: 13, PFR: 11, 3B: 7, AF: 1.5, Hands: 189
                    UTG+2: $12.61 - VPIP: 41, PFR: 4, 3B: 0, AF: 1.8, Hands: 54
                    MP1: $10.00 - VPIP: 14, PFR: 10, 3B: 6, AF: 3.0, Hands: 1454

                    Pre Flop: ($0.35) Hero is BB with Q K
                    4 folds, MP2 raises to $0.75, 1 fold, BTN calls $0.75, SB calls $0.65, Hero raises to $3.50, 1 fold, BTN calls $2.75, 1 fold

                    Flop: ($8.50) T 7 A (2 players)
                    Hero bets $3.24, BTN calls $3.24

                    Turn: ($14.98) Q (2 players)

                    Comment

                    • Majandaja
                      Pokkerihai
                      • Jun 2012
                      • 2133

                      #25
                      Re: Talendijaht NL25@Pokerstars

                      Kena nädalavahetus sul!

                      Pre ei squeeziks vaid calliks. Kui juba nii mängisid, siis turnil üritaks tasuta kaardi saada. Üpris tihti ka saad, sest 3 ruutu hirmutab rexi ka ära. Kui ta nüüd betib, siis oleneb väga beti suurusest. Kui paneb mega väikselt, siis calliks isegi, sest oute enamasti omajagu.

                      Comment

                      • talendijaht
                        FPP Pro
                        • Jul 2009
                        • 220

                        #26
                        Re: Talendijaht NL25@Pokerstars

                        Algselt postitas Majandaja Vaata postitust
                        Kena nädalavahetus sul!
                        Tänud!

                        Tavaliselt sellises olukorras squeezin pre, et mitte postflop ühe paariga või drawga rexide ja fishide vastu oop multiway mängida. Kui saab poti preflop maha võetud on hea, kui rexid foldivad ja fishid callivad on ka hea, sest väga tihti nende range nõrgem ning üldjuhul flopil mängivad sellises olukorras suht straight forward ja saab väikse cbetiga poti maha võtta. As played kui turn checkida ja vastane teeb mingi naeruväärselt väike beti, siis callin.

                        Keegi võiks kommenteerida mu squeezimise mõttekäiku, äkki mõtlen vales suunas.

                        Comment

                        • bluelite
                          Vana Tegija
                          • Nov 2010
                          • 1190

                          #27
                          Re: Talendijaht NL25@Pokerstars

                          Algselt postitas Majandaja Vaata postitust
                          Kena nädalavahetus sul!

                          Pre ei squeeziks vaid calliks. Kui juba nii mängisid, siis turnil üritaks tasuta kaardi saada. Üpris tihti ka saad, sest 3 ruutu hirmutab rexi ka ära. Kui ta nüüd betib, siis oleneb väga beti suurusest. Kui paneb mega väikselt, siis calliks isegi, sest oute enamasti omajagu.
                          Miks sa sellise käega kahe vastase suhtes OOP jääda tahad? Imo on squeez fine, teine variant on lihtsalt foldida. Kuna lisaks mainitud villaini ranges olevatele kätele on seal ka suhteliselt palju nõrkasid Ax combosid ja meil ainult 2 backdoori, siis püüaks edasi võimalikult odavalt läbi ajada. Antud cbet Imo ei täida oma eesmärki, kui üldse cbetiks, siis alates poolest potist. As played chk calliks kuni poole potise beti ja roveri mängiks juba olenevalt tulevast kaardist.

                          Edit// no ei ole hea läbi telefoni trükkida. Parandasin posti normaalseks.
                          Last edited by bluelite; 25.11.13, 16:27.

                          Comment

                          • pastilaa
                            kuum poiss
                            • Apr 2009
                            • 7518

                            #28
                            Re: Talendijaht NL25@Pokerstars

                            ma ka pre squeeziks, aga mitte et kardaks OOP mängida vms, vaid kuna fish on sees, siis tema vastu value peale see ja peksta regid minema. flop ok ja turni ei betiks

                            Comment

                            • Majandaja
                              Pokkerihai
                              • Jun 2012
                              • 2133

                              #29
                              Re: Talendijaht NL25@Pokerstars

                              See aasta tuled Supernova ka ära?

                              Comment

                              • Ints
                                Vana Tegija
                                • Nov 2010
                                • 1216

                                #30
                                Re: Talendijaht NL25@Pokerstars

                                Palju umbes käsi peaks mängima nl25 et FR supernova ära teha

                                Comment

                                Working...