Talendijaht [NL25&50]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • talendijaht
    FPP Pro
    • Jul 2009
    • 220

    #1

    Talendijaht [NL25&50]

    Hei!

    Olen pokerstarsis talendijaht ning mängin nl25 rahalaudu. Olen juba piinlikult kaua nl25 grindinud ning tahaks lõpuks ülespoole liikuda. Kuna mäng on veel üpriski vigane siis tegingi lõpuks päeviku, et seda viga hakata parandama ja hakata vaatama nl50 poole.

    Esimesed mängud netis tegin vist 16-17 aastaselt ning hetkel olen 22. Mitu head aastat olin depofish ja mängisin freerolle ning ei jaganud pokkerist midagi. 2011 kevadel mängisin nl5/nl10 aga olin BE või kaotasin ja tegin foorumikasutajaga Con diili, et ta hakkab mind coachima. Diil läks hästi ning paari kuu pärast olin nl25-s võitev. Tänud Con!

    Nüüdseks aga olengi ühe koha peale toppama jäänud ja päevikuga tahan seda muuta. Hakkan postitama enda jaoks raskeid käsi ja olukordi ning loodan targematelt õpetussõnu saada.

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    Enamus käed nl25, 70K kätt nl50, kus praktiliselt BE, wr 5.5bb/100-le kõik kokku.
    Last edited by talendijaht; 18.11.13, 20:58.
  • overbet
    Pokkerihai
    • Sep 2010
    • 1620

    #2
    Re: Talendijaht NL25@Pokerstars



    Päris beast graaf.

    Comment

    • bluelite
      Vana Tegija
      • Nov 2010
      • 1190

      #3
      Re: Talendijaht NL25@Pokerstars

      In B4 keegi kirjutab, et Thinly veiled brag.

      Ilus graph. GL

      Comment

      • Majandaja
        Pokkerihai
        • Jun 2012
        • 2133

        #4
        Re: Talendijaht NL25@Pokerstars

        Laudades täitsa kohanud. Olen täheldanud, et meeldib regzidega ilgelt madistada ja 3bet sõdu pidada :D. GL igatahes!

        Comment

        • virukunn
          Pokkerihai
          • Jul 2010
          • 2036

          #5
          Re: Talendijaht NL25@Pokerstars

          Valem, mille abil 100% üles liigud, on:
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)




          GL!

          Comment

          • Kakahirmutis
            🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
            • Oct 2010
            • 7079

            #6
            Re: Talendijaht NL25@Pokerstars

            Teretulemast :)

            Comment

            • MeelisV
              Vana Tegija
              • Apr 2010
              • 1300

              #7
              Re: Talendijaht NL25@Pokerstars

              Gl! Ilmselgelt jah cashoudid ei lase ülesse liikuda..

              Comment

              • pikk28
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 6695

                #8
                Re: Talendijaht NL25@Pokerstars

                GL ofc! Lased töö kõrvalt?

                Comment

                • Kakahirmutis
                  🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                  • Oct 2010
                  • 7079

                  #9
                  Re: Talendijaht NL25@Pokerstars

                  Algselt postitas MeelisV Vaata postitust
                  Gl! Ilmselgelt jah cashoudid ei lase ülesse liikuda..
                  Millestki peab elama ju :)

                  Comment

                  • talendijaht
                    FPP Pro
                    • Jul 2009
                    • 220

                    #10
                    Re: Talendijaht NL25@Pokerstars

                    Mängin kooli kõrvalt ja tööl ei käi. Olen 10+ aastat juba rulaga sõitnud ja eelkõige tegelen sellega nii tihti kui võimalik, peale seda alles kool ja pokker. Praegu aga vaevlen ~4kuud vigastuse käes ja sõita pole saanud, seega jääb enamus aega kooliasjadega tegelemiseks ja pokkeriks. Pidevad cashoudid on limiitides üles liikumist raskendanud jah aga seni on iga shot nl50-s lõppenud biitidega ja olen pidanud tagasi alla liikuma. Võib olla tõesti madistan regidega liiga palju ja selles on viga aga selleks ma päeviku tegingi, et õppida.

                    Eilsest mõned käed ka:

                    1. Vastane ülipassiivne, selline liin hea tema vastu? Fold to flop cb 67%(18), turn 0 ja river 33%(1/3), raisenud varem pole
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                    2. Vastane 1 tabler ja ch-raise 13%(8). Tahtsin flopil rahad sisse saada, sest ta 3bet suur ja poleks tahtnud ülekaarte näha, samas on veel oute ka kui peaks taga olema. HU on ilmselgelt üks nõrk külg, kuidas oleks pidanud mängima?
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                    3. Kahtlane käsi, see liin ei meeldi üldse. Kas pre peaks otsa panema ja callima kui shipib? Ilmselt mõtlesin, et tõstis nii vähe ja on hea IP mängida, BTN-il veel fish ka. As played oleks pidanud riveril valuet ka võtma aga ei tea miks checkisin.
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                    4. Vastane võitev reg 13/11, cbet F 48%, T 48%, R 20%. Riveri bettisin et AK, AQ, A10 vms calliks. Selline sizing ja liin on okei?
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                    Comment

                    • Majandaja
                      Pokkerihai
                      • Jun 2012
                      • 2133

                      #11
                      Re: Talendijaht NL25@Pokerstars

                      1. Riveri checkiks. Ei julgeks seal küll enam 3. barrelit panna ja loodaks, et saaks odavalt SD. Board ikka suht pasaks läinud, kui aus olla ja kui ta flopil nii palju foldib ja nüüd callib, siis tal peaks miskit olema ka. Kui paneb suurelt, leian foldi, kui normilt callin ühe tänava veel ja kui riveril shoveb või betib, siis leiaks vist foldi. Ta ei tundu HU kohta nii loose ka.
                      2. Call bb minraise ja hinda turnil olukorda saabunud kaardi tõttu ja tema tegutsemise põhjal. Flopil stackides küll eriti õnnelik ei oleks.
                      3. IMO fine, kui riveri betid, siis regu ei calli seal anyway sitemaga, kui siis Qh-ga, aga kahtlen.
                      4. Nii drawisel flopil raiseks rexi ja kui vaja, siis stack. Teine variant shove turn ta 2. barreli peale.

                      PS! Peaks nägupidi vähemalt tuttavad siis olema, kui rulatanud 10 aastat oled, ise 14 aastat trikiuisku sõitnud. Kui sa muidugi Tallinnas elad.
                      Last edited by Majandaja; 19.11.13, 19:48.

                      Comment

                      • p0l1
                        Grinder
                        • Jan 2011
                        • 581

                        #12
                        Re: Talendijaht NL25@Pokerstars

                        h1: as played pole eriti käsi, millest ülepaarid ees on ja ei shoveks riverit. Ta ei beti siin 2p riveris, foldib shovele vb isegi. 1p pigem ei calli. Osad passiivsed checkivad 9x ka järgi siin.


                        h3: 6maxis on vist preflop call ja 4bet/fold vs. squeeze, sest vastased on suht tundmatud.
                        Pole alla AK/QQ stackitud nl50s/nl25s enamasti regide vastu ja preflop flipata pole vaja siin.
                        FR peaks olema tightim, et 4bet/fold on parem nl25s ?

                        Kui tundmatute "standard" mängu tead ja fishi maksejõuliseks hindad, siis vahel calliks õpirahade maksmise eesmärgil ja ei fit foldiks kõiki flope, kus TP ei taba. - Hea liin raha põletamiseks obv

                        As played prooviks ka thin vb riveris ~1/4 PSB, kui tal mid ärtu saab olla.


                        h4: Fullringis on MP2 avamise % suht tight sellise venna korral. Foldiks turni tundmatu niti vastu vist, as played on flop, aga võib leak olla. Tundub tugev sizing ilma lisainfota.



                        Kui palju tundides kulus nende käte mängimiseks ?

                        Kui palju laudadest eemal vaeva nägid ? nl10->nl25
                        Last edited by p0l1; 19.11.13, 22:34.

                        Comment

                        • talendijaht
                          FPP Pro
                          • Jul 2009
                          • 220

                          #13
                          Re: Talendijaht NL25@Pokerstars

                          Tänud tagasiside eest!

                          Nende käte mängimiseks on läinud 1250h. Aga see pole lifetime ka, see mingi viimase 1,5 või 2 aasta sample, täpselt hetkel ei oska öelda. Vahepeal olen paar kuud igast sngsi ka mänginud ja veits muudel saitidel ka.

                          Koos coachiga liikusin nl10st nl25, soovitas vaadata videosi, lugeda artikleid ja tegime ühissesse päris palju. Üldiselt mingi paar videot vaatan kuus ja loen päevikuid ja strati foorumit. Mingit intensiivset õppimist polegi olnud kunagi, pigem olen lasnud sisetunde järgi. Rohkem olen mindsetti arendanud kui stratti õppinud ning tänu sellele ei tildi väga tihti ning tulemused ka paremad.

                          Eilsest 2 järjestikust kätt sama vastase vastu, poisil oli hiiter vist

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                          Kahtlane käsi, vastane BE reg, turnis ei tahtnud AK AQ FD-ga sorti kätele tasuta kaarti anda, riveri checkisin, sest halvemalt valuet ei saa enam

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                          Vastane 1tabler ja suht donk, aga varem polnud agrotsenud, peaks callima või foldima?

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          Comment

                          • talendijaht
                            FPP Pro
                            • Jul 2009
                            • 220

                            #14
                            Re: Talendijaht NL25@Pokerstars

                            Algselt postitas Majandaja Vaata postitust
                            PS! Peaks nägupidi vähemalt tuttavad siis olema, kui rulatanud 10 aastat oled, ise 14 aastat trikiuisku sõitnud. Kui sa muidugi Tallinnas elad.
                            Elan Tallinnas ja tean sind ning olen kindel, et tead mind ka, olen su päevikul ka sellepärast koguaeg silma peal hoidnud.

                            Comment

                            • Loksutaja
                              Õpihimuline Mängur
                              • Jun 2010
                              • 448

                              #15
                              Re: Talendijaht NL25@Pokerstars

                              nonoh, 14 aastat :O ma sõitsin ka... 14 aastat tagasi

                              Comment

                              Working...