Pidu katku ajal [50FR@Party]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • overbet
    Pokkerihai
    • Sep 2010
    • 1620

    #196
    Re: Pidu katku ajal [50FR@Party]

    Algselt postitas Hiiter Vaata postitust
    Sa mingeid mõtteid ei viitsi käte juurde visata :P Oleks huvitav teada mis moodi lähened mängule
    Algselt postitas ROTT RUUDI Vaata postitust
    Läheneb nii:

    Oppa FD kohe flopis, norm snapcall, turn snapcall (hmm palju ta bettis üldse) ja river trrraa küll jälle mööda kaua see jama kestab ma ei viitsi ma lükkan sisse äkki foldib
    90% tõsi. Põhimõtteliselt meil on parim bluficombo (AK blocker), aga raske on mingit loogilist analüüsi teha, sest ta obviously ei saa aru, mida ta teeb. Selline liin villaini poolt on iga käega täielik nonsense ja tekitab meile superhea bluffspoti. Siia juurde võib muidugi igasuguseid sekundaarseid põhjuseid tuua nagu näiteks meie shove tundub supertugev, meie rangesse on bluffcombosid vaja, ta bet tundub polariseeritud (mis tekitab meile ülihead oddsid), meil on rohkem valuecombosid kui villainil, villain slowplayb/potcontrollib oma tugevaimaid valuecombosid mingi osa ajast.

    Algselt postitas Majandaja Vaata postitust
    Kägaras

    Overbet, millal pealkirja ära muudad, lased ammu nl100-400 ju, mis kuradi nl50 sul pealkirjas on ?
    meh, ei viitsi

    Comment

    • Confidence
      FPP Pro
      • Mar 2015
      • 200

      #197
      Re: Pidu katku ajal [50FR@Party]

      Ei ole väga hea combo, et bluffida. Kahtlane kas ta AK vbetib siin ning me blokime busted FDsid.

      Comment

      • overbet
        Pokkerihai
        • Sep 2010
        • 1620

        #198
        Re: Pidu katku ajal [50FR@Party]

        Algselt postitas Confidence Vaata postitust
        Ei ole väga hea combo, et bluffida. Kahtlane kas ta AK vbetib siin ning me blokime busted FDsid.
        Busted fd mõte on üldjoontes õige, aga antud spotis ei kehti. Meie range kompositsioon on üldjoontes nut value(midset+);herocall value(Ax);bluff(missed fd). Praktikas on see muidugi dünaamilisem, aga good enough. Siit koorub välja, et me ainukesed blufid ongi need, mis tema bluffe omakorda blokivad, aga kui me neid ei blufi, siis me ei blufi midagi. Me ei saa mingit QJo doublefloatida, et triple barreli peale shoveda põhjedusega, et see ei bloki ühtegi tema bluffi.

        AK kohta jah, me võime flopis ta AK combosid discountida, turnis discountida ja riveris discountida, niiet meile jääb mingi 10% AK combosid, aga anyways nagu ma oma esimeses postis rääkisin, siis see riveri bet on täiesti retarded ja ebaloogiline ja minu mõistus ausalt öelda ei küüni selleni, et välja jagada, milline ta range kompositsioon seal on (tegelikult arvatavasti 100% blufid).

        Anyways selle käe arutamine on suht pointless tegevus ja braindead breakeven regularide nonsense liinide lahtimõtestamine paneb mul pea valutama ja ma ei viitsi sellega rohkem tegeleda.

        Comment

        • donkament
          Pokkerihai
          • Apr 2009
          • 1945

          #199
          Re: Pidu katku ajal [50FR@Party]

          sa hakkad bluffingrange koostama ikka nendest kätest, mis pole herocallimiseks piisavalt head ja blokivad calling range - aka need Ax, mida callida ei saa. Ma ei saa aru, kust otsast riveri bet retarded on, kui maha jooksis 2 kaarti, mis on paremad talle, kui sulle (mõeldes, et bb vs btn bluff 3bet range on enamasti low suited capperid ja ka osa tema pre valuerangest võib rahus for value edasi panna). Kui tema valuerange on 99+ ja igast pre bluffrangega hititud gutterid ja 2pairid ja vbolla ka AK ja sul on vastu panna 55+,67cc , mõned 2 pair combod ja päris palju one pair combosi, siis kust peaks see sinupoolne valuerange eelis tulema.
          Last edited by donkament; 30.10.15, 16:15.

          Comment

          • Rigged
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 2535

            #200
            Re: Pidu katku ajal [50FR@Party]

            Algselt postitas donkament Vaata postitust
            sa hakkad bluffingrange koostama ikka nendest kätest, mis pole herocallimiseks piisavalt head ja blokivad calling range - aka need Ax, mida callida ei saa. Ma ei saa aru, kust otsast riveri bet retarded on, kui maha jooksis 2 kaarti, mis on paremad talle, kui sulle (mõeldes, et bb vs btn bluff 3bet range on enamasti low suited capperid ja ka osa tema pre valuerangest võib rahus for value edasi panna). Kui tema valuerange on 99+ ja igast pre bluffrangega hititud gutterid ja 2pairid ja vbolla ka AK ja sul on vastu panna 55+,67cc , mõned 2 pair combod ja päris palju one pair combosi, siis kust peaks see sinupoolne valuerange eelis tulema.
            this

            Comment

            Working...