Re: Juure pokkripäevik [ NL10 ]
Pokkerit ei võta praegu üldse tõsiselt. Mängu arendamisega ei tegele ja suhtumine ka pokkerisse alates suvest olnud umbes selline et po**ui see pokker :D Pmst toksin siis kui aega ja viitsimist on, eks nüüd sügisest edasi rohkem aega ekraani taga tiksuda et eks sellise 100h-sed kuud tulevad kergelt. Muidu siin graph peale viimast postitust siin päevikus :
NL10 ja NL16 segamini ja mingi 450$ kasumit
Pokkerit ei võta praegu üldse tõsiselt. Mängu arendamisega ei tegele ja suhtumine ka pokkerisse alates suvest olnud umbes selline et po**ui see pokker :D Pmst toksin siis kui aega ja viitsimist on, eks nüüd sügisest edasi rohkem aega ekraani taga tiksuda et eks sellise 100h-sed kuud tulevad kergelt. Muidu siin graph peale viimast postitust siin päevikus :
NL10 ja NL16 segamini ja mingi 450$ kasumit
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

Comment