Tere !
Pokkerit olen mänginud for fun mõned aastad lives sõpradega ja väheke ka netis. Aasta algul hakkasin asja natukene tõsisemalt võtma, võtsin ka Pastilaalt coachi, mis aitas tohutult. Tänud Pastilaa !
Siis aga tulid teised tegemised ette ja pokkerit mitu kuud ei puutunud. Nüüd siis otsustasin palli uuesti veerema lükata. Olen mõned päevad mänginud ning plaan on ka kindlasti veel coachi võtta.
Töö ja trenni kõrvalt kahjuks suurt volüümi näidata ei saa, aga natukene ikka.
Hetkel mängin nl16 ja nl25 pokerstarsis. Hande hakkan jooksvalt lisama ja kui vähekenegi volüümi on tulnud siis lisan ka graphe.
Plaan on ka regada kusagile pokkeri treeningsaidile. Oskab keegi soovitada, millisega oleks kõige mõttekam liituda ?
Pokkerit olen mänginud for fun mõned aastad lives sõpradega ja väheke ka netis. Aasta algul hakkasin asja natukene tõsisemalt võtma, võtsin ka Pastilaalt coachi, mis aitas tohutult. Tänud Pastilaa !
Siis aga tulid teised tegemised ette ja pokkerit mitu kuud ei puutunud. Nüüd siis otsustasin palli uuesti veerema lükata. Olen mõned päevad mänginud ning plaan on ka kindlasti veel coachi võtta.
Töö ja trenni kõrvalt kahjuks suurt volüümi näidata ei saa, aga natukene ikka.
Hetkel mängin nl16 ja nl25 pokerstarsis. Hande hakkan jooksvalt lisama ja kui vähekenegi volüümi on tulnud siis lisan ka graphe.
Plaan on ka regada kusagile pokkeri treeningsaidile. Oskab keegi soovitada, millisega oleks kõige mõttekam liituda ?
Comment