[ NL10 6max ] Dabljuu Triobetis

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • dabljuu
    Õpihimuline Mängur
    • Oct 2008
    • 494

    #61
    Re: [ NL16 6max ] Dabljuu astub allakäigutrepist üles

    Kõige suurem stäkk misma näinud olen Trios sel levelil, kutt pigistas 96€ peale ära veel lisaks hiljem aga sotti kätte ei saanud

    BB (€8.68)
    Hero (UTG) (€10.32)
    MP (€90.99)
    Button (€10)
    SB (€48.75)

    Preflop: Hero is UTG with 10, 10
    Hero raises €0.30, MP calls €0.30, 1 fold, SB calls €0.25, BB calls €0.20

    Flop: (€1.20) 5, 9, 4 (4 players)
    SB checks, BB checks, Hero bets €0.90, 1 fold, SB calls €0.90, 1 fold

    Turn: (€3) J (2 players)
    SB checks, Hero checks

    River: (€3) 10 (2 players)
    SB bets €3, Hero raises €9.12 (All-In), SB calls €6.12

    Total pot: €21.24

    Results below:
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
    Last edited by dabljuu; 07.05.14, 17:06.

    Comment

    • dabljuu
      Õpihimuline Mängur
      • Oct 2008
      • 494

      #62
      Re: [ NL10 6max ] Dabljuu astub allakäigutrepist üles

      TPGK on poolestäkimeeste vastu hea, seda ikka meeles pea!


      SB (€5.73)
      BB (€10.78)
      UTG (€13.37)
      MP (€6.06)
      Hero (CO) (€12.84)
      Button (€4.15)

      Preflop: Hero is CO with K, J
      2 folds, Hero raises €0.30, Button calls €0.30, SB calls €0.25, 1 fold

      Flop: (€1) 6, 7, J (3 players)
      SB bets €0.30, Hero raises €1.10, 1 fold, SB raises €5.13 (All-In), Hero calls €4.33

      Turn: (€11.86) Q (2 players, 1 all-in)

      River: (€11.86) 5 (2 players, 1 all-in)

      Total pot: €11.86

      SB had J, 8 (one pair, Jacks).
      Hero had K, J (one pair, Jacks).
      Outcome: Hero won €11.27

      Comment

      • dabljuu
        Õpihimuline Mängur
        • Oct 2008
        • 494

        #63
        Re: [ NL10 6max ] Dabljuu astub allakäigutrepist üles

        A.
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


        B.
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


        C.
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        Comment

        • dabljuu
          Õpihimuline Mängur
          • Oct 2008
          • 494

          #64
          Re: [ NL10 6max ] Dabljuu astub allakäigutrepist üles

          Prima No-Limit Hold'em, €0.10 BB (5 handed) - Prima Converter Tool from http://flopturnriver.com

          MP (€11.07)
          Button (€13.88)
          SB (€9.85)
          Hero (BB) (€10)
          UTG (€8.15)

          Preflop: Hero is BB with K, Q
          1 fold, MP raises €0.30, 1 fold, SB calls €0.25, Hero raises €1.20, 1 fold, SB calls €1


          Flop: (€2.90) 5, Q, 3 (2 players)

          SB checks, Hero bets €2.15, SB raises €8.55 (All-In), Hero thinks 3bet pot, TPGK, fishisem tüüp vastas, täitsa võib stäkkide peale mängida! ja calls €6.40

          Turn: (€20) 6 (2 players, 1 all-in)

          River: (€20) 2 (2 players, 1 all-in)

          Total pot: €20

          Results below:
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)




          Button (€8.24)
          SB (€10)
          Hero (BB) (€10.19)
          UTG (€9.71)
          MP (€16.92)
          CO (€11.27)

          Preflop: Hero is BB with A, A
          3 folds, Button raises €0.24, 1 fold, Hero raises €1.04, Button calls €0.90

          Flop: (€2.33) 10, 5, J (2 players)
          Hero bets €2.33, Button raises €4.66, Hero raises €6.72 (All-In), Button calls €2.44 (All-In)

          Turn: (€16.53) 8 (2 players, 2 all-in)

          River: (€16.53) 10 (2 players, 2 all-in)

          Total pot: €16.53

          Results below:
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
          Last edited by dabljuu; 22.11.13, 04:22.

          Comment

          • Tonislau
            Õpihimuline Mängur
            • Jul 2013
            • 351

            #65
            Re: [ NL10 6max ] Dabljuu astub allakäigutrepist üles

            Kus kaugel oled omadega, roll, eesmärgid ?

            Comment

            • dabljuu
              Õpihimuline Mängur
              • Oct 2008
              • 494

              #66
              Re: [ NL10 6max ] Dabljuu astub allakäigutrepist üles

              Yo!

              No mis ta on siin, miinuses on kuu....
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


              Tilt, tilt TILT TILT oli vahepeal ikka hardcore. Õnnelik on see kes minuga ühes lauas istub sel momendil, saab lastelastele rääkida või niisama "games is dead" threadi postitada mis toimub

              A vahepeal leidsin väga suure lekke oma mängus üldiselt ja toppisin kinni. Selle üle on heameel.

              Roll on natsa alla nelja poole soti, eesmärgid samad - ikka edasi liikuda, eks näis.

              Comment

              • Tonislau
                Õpihimuline Mängur
                • Jul 2013
                • 351

                #67
                Re: [ NL10 6max ] Dabljuu astub allakäigutrepist üles

                No pole hullu midagi, ega see leveli vahetus nii ludinalt lähegi :D

                Comment

                • dabljuu
                  Õpihimuline Mängur
                  • Oct 2008
                  • 494

                  #68
                  Re: [ NL10 6max ] Dabljuu astub allakäigutrepist üles

                  MYTHBUSTING!!!!

                  2 + 2 foorumis on loetud nii mõnedki threadid, kus arutletakse "weedi" ja pokkerimängimise kombinatsioonist. Arvamusi on erinevaid - osad räägivad, et on hea spewnessi ja tiltamise vastu' teised jälle räägivad, et siis just spewivad nagu loomad. On seinast seina siis täiega need eri leerid. Egas midagi, tegin inimkatse.

                  Alguses tegin lauad lahti KINDLA teadmisega, et olen JUMALA tight. Mängin ainult reaalset ja tugevat kätt ja ei blufi. 4 anonymous lauaga.

                  Tulemused :

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  Comment

                  • Tonislau
                    Õpihimuline Mängur
                    • Jul 2013
                    • 351

                    #69
                    Re: [ NL10 6max ] Dabljuu astub allakäigutrepist üles

                    Hea, et sa n24 käe jooksul juba jõudsid arusaamale :D

                    Comment

                    • bauss
                      Grinder
                      • Sep 2009
                      • 737

                      #70
                      Re: [ NL10 6max ] Dabljuu astub allakäigutrepist üles

                      oleks võind ju edasi panna, €/hr väga hea (Y)

                      Comment

                      • dabljuu
                        Õpihimuline Mängur
                        • Oct 2008
                        • 494

                        #71
                        Re: [ NL10 6max ] Dabljuu astub allakäigutrepist üles

                        Original thread

                        http://forumserver.twoplustwo.com/69...-spew-1245726/

                        Comment

                        • widescreen
                          Grinder
                          • Dec 2010
                          • 579

                          #72
                          Re: [ NL10 6max ] Dabljuu astub allakäigutrepist üles

                          Algselt postitas dabljuu Vaata postitust
                          MYTHBUSTING!!!!

                          2 + 2 foorumis on loetud nii mõnedki threadid, kus arutletakse "weedi" ja pokkerimängimise kombinatsioonist. Arvamusi on erinevaid - osad räägivad, et on hea spewnessi ja tiltamise vastu' teised jälle räägivad, et siis just spewivad nagu loomad. On seinast seina siis täiega need eri leerid. Egas midagi, tegin inimkatse.

                          Alguses tegin lauad lahti KINDLA teadmisega, et olen JUMALA tight. Mängin ainult reaalset ja tugevat kätt ja ei blufi. 4 anonymous lauaga.

                          Tulemused :

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                          Ilmselgelt pole piisavalt skilli :D

                          Comment

                          • totaldonk
                            Grinder
                            • Dec 2009
                            • 914

                            #73
                            Re: [ NL10 6max ] Dabljuu astub allakäigutrepist üles

                            lol

                            Comment

                            • Tonislau
                              Õpihimuline Mängur
                              • Jul 2013
                              • 351

                              #74
                              Re: [ NL10 6max ] Dabljuu astub allakäigutrepist üles

                              Quitisid ?

                              Comment

                              • dabljuu
                                Õpihimuline Mängur
                                • Oct 2008
                                • 494

                                #75
                                Re: [ NL10 6max ] Dabljuu astub allakäigutrepist üles

                                Ei no mis quit, mispärast siis kohe quit??!!!

                                Samas Triost on hetkel jah quit, see on sul õige! Bnkroll on 453€, väljamakseid teinud sel aastal 600€ ja see kõik on ausõna saadud tänu tasuta viiekale mis anti aasta algul kontole pokkeri õppimiseks nende poolt. Poleee pahaa, tsiteerides klassikuid.

                                Triost väike quit sellepärast, et vaatasin Starsis on mul üks stellar pooleli, 50 $. Vaja koguda 1800 VPP veel. A grindimisvahendeid on seal 150€. Läheb raskeks, aga ma proovin mis teha annab.

                                Comment

                                Working...