[ NL10 6max ] Dabljuu Triobetis

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • dabljuu
    Õpihimuline Mängur
    • Oct 2008
    • 494

    #31
    Re: Dabljuu pokkeripäevik ehk allakäigutrepist üles NL10 6max Triobet

    Tjah, lõpus läks mõttetuks tõmblemiseks, et ikkagi kasvõi kangutades see 500€ järgmise leveli jaoks kiirelt kokku saada. Hui sa nii saad üle sõita mikrost, käsi peab olema, keskmisestkõvem, siis tuleb tulemus siin rajoonides.

    Õnneks peale väiksest tipust kukkumist leidis kinnitust vanarahva ütlemine "kellel ei vea kaardimängus, veab armastuses" ja ei olnudki väga aega nukrutseda ega laudades passida

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    Comment

    • Dnbftw
      Pokkerihai
      • Jul 2010
      • 1808

      #32
      Re: Dabljuu pokkeripäevik ehk allakäigutrepist üles NL10 6max Triobet

      Karjub volüümi järele :)

      Comment

      • dabljuu
        Õpihimuline Mängur
        • Oct 2008
        • 494

        #33
        Re: Dabljuu astub allakäigutrepist üles [ NL20 ] 6max Triobet

        Peale jalgpalliõhtut pubist tulles tundus paariõllesena mõistus muidugi kontrolli all olevat - et teeme enne magamaminekut selle puuduoleva 6€ ära...

        Ei olnd midagikontrolli all, kohe hakkasin kavaldama ja trikitama ja mingeid mõttetuid KQs 3bette organiseerima sb-lt...tulemuseks oli kiirelt umbes viis buikarit mjiinust. A no siis võtsin kokku ja lõpetasin selle trikitamise ära ning grindisin korralikult ABC-ga tagasi ja nüüd on jälle põhjust pealkirja muuta.

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


        Eks näis, endiselt ei kavatse veel ka NL20 veel mitte midagi muuta oma mängustiilis. Jääme esialgu omale kindlaks, ehk siis aggrotagiks
        Last edited by dabljuu; 07.11.13, 02:54.

        Comment

        • Tonislau
          Õpihimuline Mängur
          • Jul 2013
          • 351

          #34
          Re: [ NL20 6max ] Dabljuu astub allakäigutrepist üles

          Kas sa oled Trios hetkel kokku mänginud peale uut algust u 20 K kätt ?
          Kui see nii on siis ma olen üsna kindel, et 25BI-ga nl20 liikudes pistab variatsioon su elusalt nahka :)

          Comment

          • Stewie
            Jube Noob
            • Oct 2009
            • 198

            #35
            Re: [ NL20 6max ] Dabljuu astub allakäigutrepist üles

            Algselt postitas Tonislau Vaata postitust
            Kas sa oled Trios hetkel kokku mänginud peale uut algust u 20 K kätt ?
            Kui see nii on siis ma olen üsna kindel, et 25BI-ga nl20 liikudes pistab variatsioon su elusalt nahka :)
            Ma küll ei usu, et nii läheb.

            Comment

            • dabljuu
              Õpihimuline Mängur
              • Oct 2008
              • 494

              #36
              Re: [ NL20 6max ] Dabljuu astub allakäigutrepist üles

              31 tuhat kätt on mängitud.

              25 buyini arvate on siis vähe NL20eks? Mina ei tea, kuni miinus viis buyini saab ju võtta shot next level, ise tunnen küll, et miks mitte proovida.

              Comment

              • pikk28
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 6695

                #37
                Re: [ NL20 6max ] Dabljuu astub allakäigutrepist üles

                Obv gogogo.

                Comment

                • Tonislau
                  Õpihimuline Mängur
                  • Jul 2013
                  • 351

                  #38
                  Re: [ NL20 6max ] Dabljuu astub allakäigutrepist üles

                  Algselt postitas dabljuu Vaata postitust
                  31 tuhat kätt on mängitud.

                  25 buyini arvate on siis vähe NL20eks? Mina ei tea, kuni miinus viis buyini saab ju võtta shot next level, ise tunnen küll, et miks mitte proovida.
                  No eks proovi, ise teen seda 50 BI pealt, siis tunnen end safelt :)
                  Aga ootan huviga su tulemusi

                  Comment

                  • dabljuu
                    Õpihimuline Mängur
                    • Oct 2008
                    • 494

                    #39
                    Re: [ NL10 6max ] Dabljuu astub allakäigutrepist üles

                    Shot NL20ne levelil oli....klassikaline feil. Järgi mõeldes, siis algas juba kehva maindsetiga alustamisest - tegelikult ei tahtnud laudadesse istuda sest väsimus oli kerge peal aga noh - proovime kuidas on. Pikalt oodanud ka uue leveli väljakutset. Enam vähem tiksusin, kui tuli esimene käsi mis maindseti tuksi keeras natsa...

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                    Okei, katsusin unustada mis juhtus ja enam vähem olin juba pea buyini plussis ja kavatsesin lõpetada ka kui juhtus selline käsi

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                    Kaks kätt oli sellist mis võiks variatsiooni alla liigitada, millele vihjas Tonislau

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                    Eks ta ole, ülejäänud shotisessi käed kuuluvad kategooriasse "LAMP" - ( Loose Aggro Meta Pokker ) Noja see miinus viis buyini limiit saigi täis 370ne!!! mänguminutiga ning tagasi NL10.

                    Tore shot oli tegelikult, tundub et täitsa biiditav level on ja proovin kindlasti uuesti, sama miinus viis stoplossiga. Miks NL20 limiidil peaks olema 50 buyini mitteproffessionaalsel hobimängijal jääb natuke arusaamatuks, overkill tundub ju. Samas muidugi on overrolled safe ja lebo mängida, seda ma tunnen NL10 oma 40 buyini bankrolliga,kuigi kisub igavaks ja spew on siis kerge tulema.
                    Last edited by dabljuu; 09.11.13, 22:11.

                    Comment

                    • timz0333
                      Pokkeritark
                      • Mar 2009
                      • 6322

                      #40
                      Re: [ NL10 6max ] Dabljuu astub allakäigutrepist üles

                      Betiks rohkem AA-ga

                      ja shipiks turnil kui minraiseb. Ei taha olla riveris totakas olukorras kus mast completeb ja mõlemad ilma ärtuta checkite maha ja võidab top set.
                      Last edited by timz0333; 10.11.13, 07:44.

                      Comment

                      • bluelite
                        Vana Tegija
                        • Nov 2010
                        • 1190

                        #41
                        Re: [ NL10 6max ] Dabljuu astub allakäigutrepist üles

                        Imo võiks uude limiiti ka suurema br'iga minna. Minna, et jääda, mitte minna proovima, kas jään pidama. Nagu näed 5 bi auku panna on väga lihtne, samas suurema br puhul ei peaks kohe alla tagasi kolima, vaid jääks ruumi ka oma vigade parandamiseks ja tuldi maha raputamiseks. GL.

                        Comment

                        • Tonislau
                          Õpihimuline Mängur
                          • Jul 2013
                          • 351

                          #42
                          Re: [ NL10 6max ] Dabljuu astub allakäigutrepist üles

                          Update ?

                          Muide sa mulle sõnumiga oma Trio kasutaja ütled ?
                          Last edited by Tonislau; 12.11.13, 14:07.

                          Comment

                          • dabljuu
                            Õpihimuline Mängur
                            • Oct 2008
                            • 494

                            #43
                            Re: [ NL10 6max ] Dabljuu astub allakäigutrepist üles

                            Nu olukord on selline :

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                            Ise mõtlen, et olgu peale, kui soovitatakse suuremat bnkrolli shotiks siin soojalt, eks proovime suurema tagatisega peale lennata, et siis 600 pealt.

                            Comment

                            • Tonislau
                              Õpihimuline Mängur
                              • Jul 2013
                              • 351

                              #44
                              Re: [ NL10 6max ] Dabljuu astub allakäigutrepist üles

                              Päris kiirelt tulid see 10 BI tagasi at nl 10 ?

                              Comment

                              • dabljuu
                                Õpihimuline Mängur
                                • Oct 2008
                                • 494

                                #45
                                Re: [ NL10 6max ] Dabljuu astub allakäigutrepist üles

                                Seda minagi, NL10 nagu ei paku väga pinget enam

                                NL20 proovishoti quit toimus -89€ pealt, et siis peaaegu miinus viis nl20 buyini, nagu stoploss plaan ette nägi
                                Last edited by dabljuu; 12.11.13, 22:35.

                                Comment

                                Working...