Tervist,
Hobi korras olen mänginud 3-4 a. ilma erilise eduta. Nüüd leidub aega piisavalt, et asja rohkem süvenduda. Eelnevalt olen mänginud cashi kui ka sng'si, cashis suutsin isegi korraks NL50 tõusta aga järjepidavusest jäi sel hetkel puudu. Nüüd siis 6max cash ja vast saab vedama, kuigi algus on väga rabe olnud. Paari aasta jooksul olen lugenud mõned raamatud(Treat your poker like a business on hetkel pooleni) ja vaadanud The thin red line seeria. Loodetavasti saab Teie abiga siis kiirelt liikuma. Spoilerisse panen graafiku ja statsid.
Edu !
Hobi korras olen mänginud 3-4 a. ilma erilise eduta. Nüüd leidub aega piisavalt, et asja rohkem süvenduda. Eelnevalt olen mänginud cashi kui ka sng'si, cashis suutsin isegi korraks NL50 tõusta aga järjepidavusest jäi sel hetkel puudu. Nüüd siis 6max cash ja vast saab vedama, kuigi algus on väga rabe olnud. Paari aasta jooksul olen lugenud mõned raamatud(Treat your poker like a business on hetkel pooleni) ja vaadanud The thin red line seeria. Loodetavasti saab Teie abiga siis kiirelt liikuma. Spoilerisse panen graafiku ja statsid.
Edu !
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)





5
2
K 
A
Comment