Xavi FR@Stars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Xavi
    Õpihimuline Mängur
    • Apr 2012
    • 346

    #91
    Re: Xavi micro FR @Stars

    See kuu att to steal... Co 16,47, üritan seda suuremaks ajada. Buttonilt 47,5, ise arvan täitsa ok, vb isegi natu palju. Sblt 56,17, üritan järjest vähendada. Eile mängisin vist üldse esimest korda nii, et mõlemal Buttoni ja Co vpi oli korraga suurem kui SB. Kasumit toob steal- 81BB/100 see kuu, 3660 kätt seda teinud.

    Comment

    • Provoker
      Pokkerihai
      • Jan 2009
      • 3067

      #92
      Re: Xavi micro FR @Stars

      -81bb/100?

      Comment

      • Xavi
        Õpihimuline Mängur
        • Apr 2012
        • 346

        #93
        Re: Xavi micro FR @Stars

        Algselt postitas Provoker Vaata postitust
        -81bb/100?
        :D
        + ikka, see - seal nagu mõttekriipsuna...sry

        Comment

        • Xavi
          Õpihimuline Mängur
          • Apr 2012
          • 346

          #94
          Re: Xavi micro FR @Stars

          Täna õhtul see eest mäng ei läinud kohe üldse...Õigem oleks pigem öelda, et kaarti ei olnud, ega tulnud. AA vs vastasel Flopi set. KK vs AA preflop kaks korda. AA vs riverisse mast. KQ kaks paari vs QQ set. ja nii see läks... Seti tabamisel ei saanud küll, aru, et see võimalus flopil on 11%. tundus 1,1%.. üldse ei saanud mina millelegi pihta. Kurb, et kena reede ja laupäev luhta läks taas.
          Stat näitajad muidu täitsa kenad. resultaadiks ei saanud aint:S cashist mõneks ajaks pausi, teen ajaviiteks mõned sit and go
          Last edited by Xavi; 23.09.13, 00:12.

          Comment

          • estkriz
            Jube Noob
            • Dec 2012
            • 123

            #95
            Re: Xavi micro FR @Stars

            Proovi parem ajaviiteks 6maxi, micro nitiringis ainult KK vs AA ja set vs set ongi. Mis seal muud tulla saab 8/6 ja 10/8 jne vendade vastu.

            Comment

            • Xavi
              Õpihimuline Mängur
              • Apr 2012
              • 346

              #96
              Re: Xavi micro FR @Stars

              Tegin 13 1,5 fifty fifty sit anf go-d. 9 korda rahas. Aga kasum mõni daal ainult. Cashis on täna imeliselt kehv kaardijooks tõesti. Raskusi on flopil paari moodustamisega, rääkimata millestki enamast.

              ja tuli Kolmas kord ära täna KK vs AA ja veel vs AJ... K muidugi ei tule... ja mis tuleb riverisse?:D veel üks A

              Veel üks tore käsi... mul flopist rida, vastasel set, turnil all in ja vastane saab riveris ikka maja:@ ja lauad lähevad ilusasti järjest kinni.

              täna on ikka siuke tunne, et pokker pole üldse minu mäng. vuhhhhh. NL5 peaks ju kinni silmi ka võidetav olema. Kuu tipus oli +70 daala, nüüd järgi +5. Graafik on infarkti eelsest EKGst ka hullem. Perse küll. Ei teagi, mida edasi pokkeriga teha. Kas tagasi NL2? NL10 pole mõtet, kui ma isegi NL5s ei suuda mingitki kasumlikku eesmärki täita, kuigi bankroll piisav. Võibolla hoopis Sit and go-si või turniire proovima?... mõtteainet on:S

              Comment

              • Konso
                Grinder
                • Nov 2009
                • 936

                #97
                Re: Xavi micro FR @Stars

                Vead on sul mujal kui KK vs AA. Kehv jooks lihtsalt, hoidu tildist.

                Comment

                • Xavi
                  Õpihimuline Mängur
                  • Apr 2012
                  • 346

                  #98
                  Re: Xavi micro FR @Stars

                  Jah...tilt ja eks see pokker ikka üks paras mind fuck on vahest:D Uskumatu, kuidas asjad üksteist mõjutavad. Täna uus õhtu!:) pärast avan lauad uuesti. 50 daala rewardini 5% minna. Loodan, et läheb paremini.

                  Comment

                  • sniffer_33
                    Jube Noob
                    • May 2011
                    • 130

                    #99
                    Re: Xavi micro FR @Stars

                    1. ok
                    2. ok
                    3. Kui otsustasid shovemise asemel callida, siis pead suutma ka A high lauas käe maha panema.
                    4. Ei maksa slowtada jah, pigem on nii, et kui monoflopis väga agro oled, siis pannakse sind pigem tõmbe, mitte valmis käe peale.
                    5. Kas raise või fold pre, pigem unknown vastu fold.

                    Comment

                    • Xavi
                      Õpihimuline Mängur
                      • Apr 2012
                      • 346

                      #100
                      Re: Xavi micro FR @Stars

                      Öö selja taga. Üle 4000 käe mängitud. Algus oli muidugi taaskord vägev- esimesed kaardid olid erimasti 72, naersin endamisi juba, et tuleb huvitav õhtu. Varsti tuli AA, preflop minu 4bet all in callis KK, flopis kohe K. Kirusin juba, et jätkub sama sitt kaardijooks, nagu eile, aga river päästis asja oma A-ga.

                      Graafik:

                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                      huvitavamad käed kaotatud käed:

                      1) vastane vpip 80 pfr 10

                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                      2) vastane tundmatu 36 kätt vpip 36. Jube lollus, kinkisin raha ära:S häbi

                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                      3) vastane 56 kätt vpip 44 pfr 20. Mille kuradiga callitakse 3bet? turn tuli veel õite magus surm.

                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                      4) vastane kala Vpip 50 WTF riveriks??? ei kommentaari vist.

                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                      5) Kalake tundus juba kontsuotsa olevat, aga emmigi. Vastane Vpip 88, pfr 4

                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                      6) ei uskunud täna neid maste...:s river tuli ka magus.

                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                      lähme võidetud käte juurde...

                      7) Tegelt väga kahtlane käsi. Uskumatu, et ära callisin. Vastane oli muidugi kahtlane tegelena. Ühes lauas istus 30 daalaga ja oli ennegi riveri julmalt all in pannud. Pikemas perspektiivis nii vist ei tohi?? Endale tundub, et riskisin liialt. Vpip 19, PFR14, AF2

                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                      8) Vastane alla 10 käe vpip 70. Kartsin muidugist kõrgemat setti.

                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                      9) Vastane kala Vpip 72. Oli kaotanud just ühe suure poti. Lootsin, et Tilt.

                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                      10) Aru ma ei mõista tagantjärgi, et mida ma seal flopis tegin? Miks ma üle ei tõstnud? Vastane fish Vpip 63 Pfr 34, 65 kätt.

                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                      11) Kõige keerulisem käsi üldse see õhtu vist...sest endal käes ju suht praht, vastane oli ka juba natuke tuttav.1500 kätt, sellega ta kaotanud 22 daala. vpip 21, pfr14, af 2.

                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                      12) kingitus 1

                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                      13) kingitus 2

                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                      ehk pärast otsin folde ka... praegu aga hommikusöök ja varsti tuttu:)

                      PS! Soovitusi edaspidiseks?? krt mulle ise jubedalt tundub, et need ühe paariga all inni minekud on ikka jube valed tegevused, mis sest, et täna need isegi vahepeal võite tõid. Pole kindlust nendes olukordades.
                      Last edited by Xavi; 24.09.13, 05:37.

                      Comment

                      • ivar866
                        Grinder
                        • Oct 2012
                        • 776

                        #101
                        Re: Xavi micro FR @Stars

                        Vpip pole ainuke näitaja, post flopis eriti seda vaadata ei tasukski, 5 (PFR vaid 4!) ja 6 käe ületõsted küll näitavad suurt tugevust ja pean muckima kui võimalik.

                        Comment

                        • Xavi
                          Õpihimuline Mängur
                          • Apr 2012
                          • 346

                          #102
                          Re: Xavi micro FR @Stars

                          Eelmise kuu lõpp läks kiireks. Polnud aega pokkerit väga mängidagi. Tulemus jäi vähemalt õrnalt plussi mänguliselt- 5 buy inni. graafik EKG. Käsi tuli kokku üle 80000 tuhande. See kuu algas mänguga 1 oktoobril. viuh läks mäng vaba langusesse, polnud päris mõttega mängu juures. Max miinus oli 50 dollarit, eile sai veits tagasi ja nüüd -33. täna ja homme saab veel tsut mängida:)
                          Huvitavaid käsi ka.

                          1. käsi. AA ikka monster mida foldida ei suuda. tagant järgi tark olles olex pidanud kohe kasvõi rohkem seda 7 kartma, sest see 72 boonus praegu.

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                          2 käsi. Tõmmati oksa.

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                          3 käsi. showdownil oli küll, et wtf, kuidas sis nii:S

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                          4 käsi

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                          5 käsi. next hand

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                          6 käsi. ootasin vastaselt pigem Ax kätt.

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                          eks neid huvitavaid käsi on veel. eile oli nt käsi, mul KK, vastasel AA preflop all in , KK ju ei foldi:D flopis K,turnis maja, ja muidugi tuleb A riverisse. Sick.
                          Rõõmu ja kadedusega loen teiste mängijate päevikuid, kes limiitides kiiresti üles lippavad. Aga katsun järgi minna. Bustoks ma ei lähe, pole seda tüüpi inimene ilmselt... ja iga kaotus- nagu Nozzu päevikus ütles, kellegi tsitaadi:"Teenitakse tagasi!":) Katsun ikka aega leida mängimisex:)

                          Ps! Kalevi VTB mäng on küll mannetu, üldse ei saada hakkama. Õudne! Ei jõuta viskelegi.

                          rõõmsat muusikat ka

                          Last edited by Xavi; 05.10.13, 11:38.

                          Comment

                          • Xavi
                            Õpihimuline Mängur
                            • Apr 2012
                            • 346

                            #103
                            Re: Xavi micro FR @Stars

                            NL 2 ja NL 5 nädalavahetus. Mängisin enda kohta suht vähe, aga andis:) korraga 6 lauda NL2 ja 4 lauda NL5 Leitsin pokertracker vägeva linnukese, minimaize to tray. Vähem trackeri vahtimist. Ikka ei ole rahul kuidas NL5s muidu mängin. jaama.... üritan paremini.

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                            Comment

                            • Xavi
                              Õpihimuline Mängur
                              • Apr 2012
                              • 346

                              #104
                              Re: Xavi micro FR @Stars

                              Täna alla Ev jooksmine...:) NL5s 900 käega -20 dollarit alla Ev. aga koos NL2ga 4 daala plussi

                              1) noo kas kõrgemad setid v rea tõmme..
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                              2) :D
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                              3) tilti ka
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                              väike paus ja ehk läheb hommiku poole vähe kabedamalt:P

                              Last edited by Xavi; 15.10.13, 01:36.

                              Comment

                              • kala6li
                                Grinder
                                • Mar 2013
                                • 635

                                #105
                                Re: Xavi micro FR @Stars

                                shove või fold 4betile AKga

                                Comment

                                Working...