Re: Dnbftw päevik [NL10 FR] 25 on kaugel...
Eks näis kui varsti. NL2 to NL10 tuli üllatavalt nobedalt. Hetkel aga tahetakse mind vist NL10s kinni hoida. Ei suju, kuigi omast arust teen elu parimat mängu. Hiiteri ootuses :D
Eks näis kui varsti. NL2 to NL10 tuli üllatavalt nobedalt. Hetkel aga tahetakse mind vist NL10s kinni hoida. Ei suju, kuigi omast arust teen elu parimat mängu. Hiiteri ootuses :D
K 
3
Comment