Re: Dnbftw päevik [NL25 FR] Unetud/märjad - ööd ja flopid.
Eelmine kuu:
Nagu graafik isegi reedab, siis poole kuu pealt sai kenasti NL25>NL2 kolitud. Irl downer tuli peale ja suurem osa BRist pidin välja kandma. Naljaviluks sai seemneks jäetud 10BI NL2te, mida vaikselt olen edasi kasvatanud. Motti väga mängida pole nii madalal, pole kindel kas enam pokkerist asja saab. Anywayz, kui kõik hästi läheb siis soon to be NL5 regular. Tore on fakt, et teised poisid NL25st välja roninud ja läheb hästi, gl :)
Eelmine kuu:
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
Nagu graafik isegi reedab, siis poole kuu pealt sai kenasti NL25>NL2 kolitud. Irl downer tuli peale ja suurem osa BRist pidin välja kandma. Naljaviluks sai seemneks jäetud 10BI NL2te, mida vaikselt olen edasi kasvatanud. Motti väga mängida pole nii madalal, pole kindel kas enam pokkerist asja saab. Anywayz, kui kõik hästi läheb siis soon to be NL5 regular. Tore on fakt, et teised poisid NL25st välja roninud ja läheb hästi, gl :)


Q 
9 


Comment