Dnbftw grindoorium [NL10 6max]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Dnbftw
    Pokkerihai
    • Jul 2010
    • 1808

    #391
    Re: Dnbftw päevik [NL25 FR] Unetud/märjad - ööd ja flopid.

    Eile oli väljateenitud puhkus ja pokkerit ei näppinud. Küll aga vahtisin HSP-d vanade aegade mälestuseks. Kergelt jorris peaga sai ka mängu analüüsitud, suuremalt jaolt teemal "Miks mu hourly imeb?". Ega ei imegi, võtan siiski maksimumi 6 lauaga mängides, mis annab MT ratioks üldjuhul 2,7, sest olen tableselect nit. Circa 250 kätt tunnis 7bb/100-le annabki hourlyks 4,3$. Kerge kalkulatsioon...

    MT ratio 3 lauda 7bb/100 250h/h = 4.375$/h
    MT ratio 6 lauda 6bb/100 500h/h = 7.5$/h
    MT ratio 8 lauda 5bb/100 640h/h = 8$/h
    MT ratio 10 lauda 4bb/100 800h/h = 8$/h
    MT ratio 12 lauda 4bb/100 1000h/h = 10$/h

    Loodan, et see pole liialt optimistlik. WR 50% langusesse laudade kahekordistumisel ei usu ja üritasin võimalikult realistlikult asjale läheneda. Kohe kindlasti tekib multitabledes mingi aeg hetk, kus WR enam ei lange laudade lisandumisel vaid jääb samale tasemele. Iseasi kui mõistlik on end läbi kärsatada multitabledes. Tervis maksab ka midagi.

    Mingit rolli laudade lisamisel mängis kindlasti ka fakt, et viimasel ajal 6 lauaga liialt palju üleliigset aega, mis saab ära raisatud tablechatti/foorumis kollamisele. Niisiis täna olen 3h pelanud 6-12tabledes ja peaaegu 1500 kätt olemas. Saab, jõuab, oskab küll. Minu niigi olematu volüümi juures oleks laudade lisamine kriitilise tähtsusega, sest nüüd oleksin võimeline kuus ~70k kätt mängima. Nüüd olengi üpriski veendunud, et mikrode biitimiseks ei piisa vaid heast tableselectist ja 6tablemisest vaid vaja on ka võimsat volüümi. 6tabledes on seda aga raske saavutada. Oh well, eks paarikümnetuhande käe pärast ole näha, kas sai panustatud järgmise kuu win või fail compilationsisse oma uue strateegiaga.


    Üpriski nit regular minu jaoks, statsid 15/12. For real ma ei valeta, kui ütlen, et pre oli juba sees tunne, et nüüd floppan setti.
    Poker Stars $0.10/$0.25 No Limit Hold'em - 4 players - View hand 2383869
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    BTN: $17.05
    SB: $10.10
    BB: $38.76
    Hero (CO): $25.21

    Pre Flop: ($0.35) Hero is CO with Q Q
    Hero raises to $0.75, BTN calls $0.75, 1 fold, BB raises to $2.75, Hero calls $2, 1 fold

    Flop: ($6.35) Q 4 2 (2 players)
    BB bets $4, Hero calls $4

    Turn: ($14.35) A (2 players)
    BB bets $9.25, Hero raises to $18.46 all in, BB calls $9.21

    River: ($51.27) 4 (2 players - 1 is all in)

    Final Pot: $51.27
    BB shows 6 7 (a pair of Fours)
    Hero shows Q Q (a full house, Queens full of Fours)
    Hero wins $50.27
    (Rake: $1.00)


    GL ppl!

    Comment

    • Dnbftw
      Pokkerihai
      • Jul 2010
      • 1808

      #392
      Re: Dnbftw päevik [NL25 FR] Unetud/märjad - ööd ja flopid.

      zomg aga nüüd Kirgede Torm every1!!!!!

      Comment

      • timz0333
        Pokkeritark
        • Mar 2009
        • 6322

        #393
        Re: Dnbftw päevik [NL25 FR] Unetud/märjad - ööd ja flopid.

        Ei tea laua dünaamikat aga calliks turni.

        Comment

        • HerrJanks
          Pokkerihai
          • Jul 2011
          • 3769

          #394
          Re: Dnbftw päevik [NL25 FR] Unetud/märjad - ööd ja flopid.

          Lisa kallemaid laudu, küll see sind tegevuses hoiab =)

          Comment

          • Dnbftw
            Pokkerihai
            • Jul 2010
            • 1808

            #395
            Re: Dnbftw päevik [NL25 FR] Unetud/märjad - ööd ja flopid.

            timz turni betiga on end ta nagunii ära juba committind ja mul jääks kõigest 9$ alles riveriks ju. Hakkasin mõtlema, et vb regular lootis RITiga riverit joosta... Dno, need nitid ikka vahepeal üllatavad oma veiderdustega.

            Janks mul roll veits õhuke NL50 jaoks, tegelikult õhuke isegi NL25 jaoks. Tiksun piirimail, cashoutid teevad kahjuks oma töö.

            Kohe plaanis sessima hakata, ennist harjusin ära 10tablemisega, pole midagi hullu. Tableselect endiselt oma kohal ja vissidega müramist jätkub. Prolly kaotan aga rexide vastu nüüd rohkem, sest muidu ahistasin väga tihti kõrge f23betiga tüüpe ja muude obvious leakidega vastaseid.
            Last edited by Dnbftw; 17.02.20, 05:45.

            Comment

            • timz0333
              Pokkeritark
              • Mar 2009
              • 6322

              #396
              Re: Dnbftw päevik [NL25 FR] Unetud/märjad - ööd ja flopid.

              Regi vastu ship parem vast jah. Fishi vastu calliks, neil sõidab tihti ära ükskõik mis see river ka poleks.

              Mis audi? Omal oleks ökomat masinat vaja küll

              Comment

              • Dnbftw
                Pokkerihai
                • Jul 2010
                • 1808

                #397
                Re: Dnbftw päevik [NL25 FR] Unetud/märjad - ööd ja flopid.

                .
                Last edited by Dnbftw; 17.02.20, 05:45.

                Comment

                • Dnbftw
                  Pokkerihai
                  • Jul 2010
                  • 1808

                  #398
                  Re: Dnbftw päevik [NL25 FR] Unetud/märjad - ööd ja flopid.

                  Fishes are fishy...

                  Poker Stars $0.10/$0.25 No Limit Hold'em - 7 players - View hand 2384450
                  DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

                  MP: $27.83
                  CO: $25.00
                  BTN: $28.96
                  SB: $18.14
                  Hero (BB): $25.00
                  UTG: $13.35
                  UTG+1: $25.00

                  Pre Flop: ($0.35) Hero is BB with K K
                  5 folds, SB calls $0.15, Hero raises to $1.25, SB calls $1

                  Flop: ($2.50) T 4 3 (2 players)
                  SB checks, Hero bets $2.10, SB calls $2.10

                  Turn: ($6.70) 8 (2 players)
                  SB bets $6.50, Hero raises to $21.65 all in, SB calls $8.29 all in

                  River: ($36.28) 8 (2 players - 2 are all in)

                  Final Pot: $36.28
                  SB shows 2 T (two pair, Tens and Eights)
                  Hero shows K K (two pair, Kings and Eights)
                  Hero wins $34.65
                  (Rake: $1.63)


                  Poker Stars $0.10/$0.25 No Limit Hold'em - 9 players - View hand 2384451
                  DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

                  UTG: $36.29
                  UTG+1: $29.55
                  UTG+2: $10.00
                  MP1: $25.37
                  MP2: $28.38
                  Hero (CO): $25.32
                  BTN: $27.53
                  SB: $25.54
                  BB: $10.27

                  Pre Flop: ($0.35) Hero is CO with T T
                  5 folds, Hero raises to $0.75, 2 folds, BB calls $0.50

                  Flop: ($1.60) T 9 J (2 players)
                  BB bets $0.75, Hero raises to $4, BB raises to $9.52 all in, Hero calls $5.52

                  Turn: ($20.64) T (2 players - 1 is all in)

                  River: ($20.64) A (2 players - 1 is all in)

                  Final Pot: $20.64
                  Hero shows T T (four of a kind, Tens)
                  BB shows A 8 (two pair, Aces and Tens)
                  Hero wins $19.71
                  (Rake: $0.93)


                  Selle kuu igav graafik(~54h):
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  Selle kuu põnevam graafik:
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  Perspektiivi küsimus, aga on ikka vahet küll graafikutel. Viimane ikka much more likey :)
                  Last edited by Dnbftw; 19.12.13, 14:09.

                  Comment

                  • Dnbftw
                    Pokkerihai
                    • Jul 2010
                    • 1808

                    #399
                    Re: Dnbftw päevik [NL25 FR] Unetud/märjad - ööd ja flopid.

                    Võib graafikutele lisada pudelite eest RB: 2.44€. PROFIT!!! Kohe kohe Sturm der Poker !!!

                    Comment

                    • Majandaja
                      Pokkerihai
                      • Jun 2012
                      • 2133

                      #400
                      Re: Dnbftw päevik [NL25 FR] Unetud/märjad - ööd ja flopid.

                      Kuna alla EV jooksed, siis EV joon kohe olemas. Rääkisid siin vahepeal ulme winratedest ja mõtlesin, et oled +1K$ ja graafik tuli päris üllatusena.

                      Comment

                      • Cypher0
                        Pokkerihai
                        • Jan 2010
                        • 1512

                        #401
                        Re: Dnbftw päevik [NL25 FR] Unetud/märjad - ööd ja flopid.

                        Algselt postitas Majandaja Vaata postitust
                        Kuna alla EV jooksed, siis EV joon kohe olemas. Rääkisid siin vahepeal ulme winratedest ja mõtlesin, et oled +1K$ ja graafik tuli päris üllatusena.
                        Üle jookseb ju, või misasja:D

                        Comment

                        • Dnbftw
                          Pokkerihai
                          • Jul 2010
                          • 1808

                          #402
                          Re: Dnbftw päevik [NL25 FR] Unetud/märjad - ööd ja flopid.

                          Ei saa täpselt aru, et mida sa mõtled oma postitusega. Jooksen ju üle EV???

                          Ulme WR 7bb/100 vaevalt on, see aga on 6tabledes ning nii jääb volüüm väikseks. Üle 25k käe kuus väga ei pushi. Nüüd suurendasin laudade arvu ning seda, milliseks kujuneb WR, saab öelda prolly paari kuu pärast.

                          Siiani on kuu profitid jäänud umbes 400$ kanti + RB. Loodan, et tuleb kunagi see 1k$ graafik ka ära :)

                          Comment

                          • Dnbftw
                            Pokkerihai
                            • Jul 2010
                            • 1808

                            #403
                            Re: Dnbftw päevik [NL25 FR] Unetud/märjad - ööd ja flopid.

                            Aa selge, Majandaja üksi vanemate kodus koduloomadega. Käib kerge baarikapi tühjendamine :D

                            Comment

                            • Dnbftw
                              Pokkerihai
                              • Jul 2010
                              • 1808

                              #404
                              Re: Dnbftw päevik [NL25 FR] Unetud/märjad - ööd ja flopid.

                              NL25 $ lauad alates sellest, kui hakkasin LAGisemalt mängima



                              VS


                              Aprillis võtsin shoti NL25 ja lasin juunini 13/10 BE pmst.

                              Last edited by Dnbftw; 19.12.13, 15:30.

                              Comment

                              • Majandaja
                                Pokkerihai
                                • Jun 2012
                                • 2133

                                #405
                                Re: Dnbftw päevik [NL25 FR] Unetud/märjad - ööd ja flopid.

                                Algselt postitas Dnbftw Vaata postitust
                                Ei saa täpselt aru, et mida sa mõtled oma postitusega. Jooksen ju üle EV???

                                Ulme WR 7bb/100 vaevalt on, see aga on 6tabledes ning nii jääb volüüm väikseks. Üle 25k käe kuus väga ei pushi. Nüüd suurendasin laudade arvu ning seda, milliseks kujuneb WR, saab öelda prolly paari kuu pärast.

                                Siiani on kuu profitid jäänud umbes 400$ kanti + RB. Loodan, et tuleb kunagi see 1k$ graafik ka ära :)
                                7bb/100-le on suht nuts. Sorry, vaatasin valesti jooni. Olen kergelt üle töötanud viimaste nädalatega Usun, et 6 laua pealt 10-le tõstmine ei vähenda winrate eriti. See suht optimaalne vahemik minu arust. Loodan, et laudade arvu tõstmine mõjub volüümile ja kuu profitile aint hästi.

                                Algselt postitas Dnbftw Vaata postitust
                                Aa selge, Majandaja üksi vanemate kodus koduloomadega. Käib kerge baarikapi tühjendamine :D
                                Nagu üleval ütlesin, siis ületöötanud. Vanemate baarikapist polegi veel miskit võtnud. Ei harrasta igaõhtust õllejoomist isegi. Aga jah, kui pidu panen, siis panen alati ikka täiega

                                Comment

                                Working...