Re: Dnbftw päevik [NL25 FR] Unetud/märjad - ööd ja flopid.
Dno, lõin veits vedelaks veidike rohkem deep olles. 87 käe peale jäi siis tüüp 17/8. Samas kui nüüd veidike käe üle juurelda, siis iga mõtlev mängija tahaks vast ka fishi sisse lureda ja flatiks 3beti seal ässadega. Anywayz, kui stovesse AA/AKo/AKs/KK vs KK sisse lõin sain flipi. Mingit rolli foldimisel mängis kindlasti ka fakt, et olen viimastel päevadel mitmeid kordi KK vs AA sisse lükanud. Hmm, tegelikult on see päris huvitav kui paljud faktorid meie otsuseid ühe käe jooksul mõjutavad(vastane, laua dünaamika, mindset, väsimus, muud segavad asjad monitori taga jne). Lükata sinna otsa veel FB/PP foorumis surfamise tähendab see seda, et meie mäng on kohutavalt häiritud ja vale otsus on kerge tulema.
Dno, lõin veits vedelaks veidike rohkem deep olles. 87 käe peale jäi siis tüüp 17/8. Samas kui nüüd veidike käe üle juurelda, siis iga mõtlev mängija tahaks vast ka fishi sisse lureda ja flatiks 3beti seal ässadega. Anywayz, kui stovesse AA/AKo/AKs/KK vs KK sisse lõin sain flipi. Mingit rolli foldimisel mängis kindlasti ka fakt, et olen viimastel päevadel mitmeid kordi KK vs AA sisse lükanud. Hmm, tegelikult on see päris huvitav kui paljud faktorid meie otsuseid ühe käe jooksul mõjutavad(vastane, laua dünaamika, mindset, väsimus, muud segavad asjad monitori taga jne). Lükata sinna otsa veel FB/PP foorumis surfamise tähendab see seda, et meie mäng on kohutavalt häiritud ja vale otsus on kerge tulema.

A
K 
Comment