Re: Dnbftw päevik [NL-PL25 FR]
Ma ei suuda küll mõista, kuidas 4beti flattimine 66ga kunagi solid regi vastu hea käik saab olla, 100bb deep ka.
Algselt postitas Dnbftw
Vaata postitust
6 
7
Q
Comment