NL10/NL20(Proov) SH (jahimees)

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kjmrc
    Pokkerihai
    • Aug 2009
    • 4541

    #16
    Re: NL10/NL20(Proov) SH (jahimees)

    Algselt postitas jahimees Vaata postitust
    Mängisin nüüd nädala umbes NL10 ja asi polegi nii halb,sain NL20 jaoks raha kokku ja täna õhtu teen esimesed proovid.
    NL10 ehmatas eelnevalt sellepärast ära,et jooksin 10 BI alla EV,kaotasin settidega paremale setile,majaga paremale majale jne.

    Annan öösel/homme teada kuidas läks.
    Algselt postitas jahimees Vaata postitust
    NL10 jätan vahele kuna ei meeldi see tase üldse,liigun kohe NL20 parem.

    :D just lol
    Kas oled kunagi kuulnud variatsioonist? Või long run results? See, et said paar päevakest biite ei tähenda ju midagi kulla mees.
    Tee 100k läbi ja siis võib mõelda kas NL10 "meeldib" või mitte.
    Sry no offence aga sellist lauset lugedes tundub nagu OP mängiks esimest päeva pokkerit.
    Last edited by kjmrc; 18.07.13, 16:05.

    Comment

    • jahimees
      Julm Donk
      • Feb 2013
      • 52

      #17
      Re: NL10/NL20(Proov) SH (jahimees)

      Tere,pole ammu päeviku kirjutanud,kiire on olnud.

      Terve aeg olen BE mängu teinud ja ei taha kuidagi sellest välja tulla,üritan päevas vähemalt ühe video vaadata,just sai The Thin Red Line läbi.

      Postitan uuesti graffi ja statsid,ehk keegi oskab midagi aidata,olen aru saanud,et palju raha kaob blindidelt.


      Host your images online with an easy to use image uploader, albums, photo hosting, sharing, dynamic image resizing on web and mobile.




      Ehk keegi oskab öelda,kuidas käsi postitada ka siia ?
      Last edited by jahimees; 02.09.13, 21:42.

      Comment

      • Stewie
        Jube Noob
        • Oct 2009
        • 198

        #18
        Re: NL10/NL20(Proov) SH (jahimees)

        kui hem1 kasutad, siis klickid soovitud käel-seal hand history´il-sealt võtad 2+2 ja kleebid siia

        Comment

        Working...