Tere !
Olen NL6 mängija ja lähiajal,kui täitub 40 BI,liigun ülesse NL20 mängima.
Praegusel hetkel bankroll 720 dollarit.
NL10 jätan vahele kuna ei meeldi see tase üldse,liigun kohe NL20 parem.Jooksin NL10 10 BI alla EV,kõik AA-d sain pähe jne,siis jätsin NL10 mängust välja,kuna ei mõju mindsetile ka hästi.
Statsid/graafik:
Oskab keegi ehk aidata mind leakide leidmisel,tean,et neid on palju,kuid pole veel nii kogenud,et neid ise üles täiesti leida ja parandada.
Bankrolli kasvatasin alates NL2 ja HM1 hakkasin alles paari kuu eest kasutama,seepärast sample ongi väike.
Olen NL6 mängija ja lähiajal,kui täitub 40 BI,liigun ülesse NL20 mängima.
Praegusel hetkel bankroll 720 dollarit.
NL10 jätan vahele kuna ei meeldi see tase üldse,liigun kohe NL20 parem.Jooksin NL10 10 BI alla EV,kõik AA-d sain pähe jne,siis jätsin NL10 mängust välja,kuna ei mõju mindsetile ka hästi.
Statsid/graafik:
Oskab keegi ehk aidata mind leakide leidmisel,tean,et neid on palju,kuid pole veel nii kogenud,et neid ise üles täiesti leida ja parandada.
Bankrolli kasvatasin alates NL2 ja HM1 hakkasin alles paari kuu eest kasutama,seepärast sample ongi väike.
Comment