NL10/NL20(Proov) SH (jahimees)

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • jahimees
    Julm Donk
    • Feb 2013
    • 52

    #1

    NL10/NL20(Proov) SH (jahimees)

    Tere !
    Olen NL6 mängija ja lähiajal,kui täitub 40 BI,liigun ülesse NL20 mängima.
    Praegusel hetkel bankroll 720 dollarit.

    NL10 jätan vahele kuna ei meeldi see tase üldse,liigun kohe NL20 parem.Jooksin NL10 10 BI alla EV,kõik AA-d sain pähe jne,siis jätsin NL10 mängust välja,kuna ei mõju mindsetile ka hästi.

    Statsid/graafik:







    Oskab keegi ehk aidata mind leakide leidmisel,tean,et neid on palju,kuid pole veel nii kogenud,et neid ise üles täiesti leida ja parandada.

    Bankrolli kasvatasin alates NL2 ja HM1 hakkasin alles paari kuu eest kasutama,seepärast sample ongi väike.
    Last edited by jahimees; 18.07.13, 15:26. Põhjus: uus tase
  • kala6li
    Grinder
    • Mar 2013
    • 635

    #2
    Re: NL10 SH (jahimees)

    gl, aga tekkis küsimus kas sa mängid nl6 v nl10?

    Comment

    • jahimees
      Julm Donk
      • Feb 2013
      • 52

      #3
      Re: NL10 SH (jahimees)

      NL6 mängin

      Tänud !

      Comment

      • kala6li
        Grinder
        • Mar 2013
        • 635

        #4
        Re: NL10 SH (jahimees)

        millest võib tulla selline erinevus pealkirjaga?

        Comment

        • jahimees
          Julm Donk
          • Feb 2013
          • 52

          #5
          Re: NL10 SH (jahimees)

          Ai kurja,kirjutan kohe adminnile,et saaks ära vahetada.
          Minu viga!

          Comment

          • kala6li
            Grinder
            • Mar 2013
            • 635

            #6
            Re: NL10 SH (jahimees)

            saad ise ka vahetada, muuda postitust -> näita lisavalikuid

            Comment

            • jahimees
              Julm Donk
              • Feb 2013
              • 52

              #7
              Re: NL6 SH (jahimees)

              Ty!

              Comment

              • timz0333
                Pokkeritark
                • Mar 2009
                • 6322

                #8
                Re: NL6 SH (jahimees)

                Kui ei biidi Nl10 siis ei biidi NL20 kah kahjuks.
                Muidu edu!

                Comment

                • muttaja
                  Pokkerihai
                  • Dec 2010
                  • 1965

                  #9
                  Re: NL6 SH (jahimees)

                  Pokkerimängija võiks mõelda ratsioniaalselt. Aga ikka ja jälle kuuleb mingeid lugusid, kuidas mõni madalam limiit on raskem kui kõrgem. Totrus. Kui roll olemas ja tahtmine kõrgemale liikuda, siis mängi ikka nl10.

                  Comment

                  • jahimees
                    Julm Donk
                    • Feb 2013
                    • 52

                    #10
                    Re: NL6 SH (jahimees)

                    Ehk oskad statide põhjal mingeid leake välja tuua ?

                    Comment

                    • muttaja
                      Pokkerihai
                      • Dec 2010
                      • 1965

                      #11
                      Re: NL6 SH (jahimees)

                      Võiks kõikidelt positsioonidelt natuke laiemaks tõmmata range'e. Võidab ka nittides, aga pikas pikas perspektiivis, kõrgemale liikudes, pead oskama ka laiemate range'idega mängida. Blinidelt foldid stealile liiga palju, seda on lihtne sinu vastu ära kasutada (iseasi, kas keegi seda teeb). Tundub, et sul sisuliselt puudub ka 3bet bluf range (arvestades, et sa 4betile ei foldi). Kindlasti leiad mängijaid, kes foldivad 3betile väga palju. Proovi neid mõnikord bluffida.

                      Comment

                      • jahimees
                        Julm Donk
                        • Feb 2013
                        • 52

                        #12
                        Re: NL6 SH (jahimees)

                        Ja,mõned sellised on täiesti ära märgitud(3bet bluffin ,aga mitte niipalju,üritan enda 3betti siis selle arvelt suuremaks ajada).

                        Aitäh !

                        Lähen teen ühe proovisessi NL10

                        Comment

                        • jahimees
                          Julm Donk
                          • Feb 2013
                          • 52

                          #13
                          Re: NL6 SH (jahimees)

                          Võtsin ennast kokku ja tegin 2 sessi,tänu heale jooksule tuli esimese sessiga 1.5 BI ja teise sessiga 2.5 BI NL10.
                          Tänud motivatsiooni eest muttaja !

                          Comment

                          • SANGPOMM
                            Õpihimuline Mängur
                            • Mar 2010
                            • 479

                            #14
                            Re: NL6 SH (jahimees)

                            lühiajalised võidud ei oma nii suurt tähtsust. Proovi volüümi suurendada. Küll kõik paika loksub! Edu laudades!

                            Comment

                            • jahimees
                              Julm Donk
                              • Feb 2013
                              • 52

                              #15
                              Re: NL10/NL20(Proov) SH (jahimees)

                              Mängisin nüüd nädala umbes NL10 ja asi polegi nii halb,sain NL20 jaoks raha kokku ja täna õhtu teen esimesed proovid.
                              NL10 ehmatas eelnevalt sellepärast ära,et jooksin 10 BI alla EV,kaotasin settidega paremale setile,majaga paremale majale jne.

                              Annan öösel/homme teada kuidas läks.

                              Comment

                              Working...