Kala6li [NL50]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • bluelite
    Vana Tegija
    • Nov 2010
    • 1190

    #931
    Re: Kala6li algusest ja uuesti [NL10]

    On sul mõni loogilisem seletus sellisele liinile?

    Comment

    • pastilaa
      kuum poiss
      • Apr 2009
      • 7518

      #932
      Re: Kala6li algusest ja uuesti [NL10]

      loogiline seletus oleks see, et plaanis floadid sees hoida ja riveri ka lasta bluffida + c-raise kehvemaga niikuinii ei callitaks riveril

      Comment

      • bluelite
        Vana Tegija
        • Nov 2010
        • 1190

        #933
        Re: Kala6li algusest ja uuesti [NL10]

        Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
        loogiline seletus oleks see, et plaanis floadid sees hoida ja riveri ka lasta bluffida + c-raise kehvemaga niikuinii ei callitaks riveril
        Kas see liiga palju ei ole NL10 mängijalt loota/oodata?

        Comment

        • kala6li
          Grinder
          • Mar 2013
          • 635

          #934
          Re: Kala6li algusest ja uuesti [NL10]

          Aga kas riveris peaks checkima järgi, või betib for value?

          Comment

          • pastilaa
            kuum poiss
            • Apr 2009
            • 7518

            #935
            Re: Kala6li algusest ja uuesti [NL10]

            Algselt postitas bluelite Vaata postitust
            Kas see liiga palju ei ole NL10 mängijalt loota/oodata?
            natuke palju jah, aga pakkusin lihtsalt loogilise seletuse välja :D. ei väida ka, et see parim liin on

            Comment

            • kala6li
              Grinder
              • Mar 2013
              • 635

              #936
              Re: Kala6li algusest ja uuesti [NL10]

              Kuradi fishid rsk...

              Pacific $10.00 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 2581887
              DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

              UTG: $9.36 - VPIP: 23, PFR: 14, 3B: 7, AF: 2.6, Hands: 414
              MP: $12.11 - VPIP: 30, PFR: 26, 3B: 0, AF: 4.5, Hands: 73
              CO: $10.90 - VPIP: 32, PFR: 0, 3B: 0, AF: 1.0, Hands: 31
              Hero (BTN): $21.51 - VPIP: 23, PFR: 19, 3B: 8, AF: 1.9, Hands: 1887
              SB: $18.44 - VPIP: 27, PFR: 10, 3B: 0, AF: 2.5, Hands: 71
              BB: $10.00 - VPIP: 19, PFR: 11, 3B: 10, AF: Infinity, Hands: 64

              Pre Flop: ($0.15) Hero is BTN with J J
              UTG raises to $0.30, 1 fold, CO calls $0.30, Hero raises to $1.20, 1 fold, BB calls $1.10, UTG calls $0.90, CO calls $0.90

              Flop: ($4.85) 5 6 T (4 players)
              BB checks, UTG checks, CO checks, Hero bets $2.50, BB folds, UTG folds, CO calls $2.50

              Turn: ($9.85) 3 (2 players)
              CO checks, Hero bets $7.38, CO calls $7.20 all in

              River: ($24.25) A (2 players - 1 is all in)

              Final Pot: $24.25
              CO shows K K
              Hero shows J J
              CO wins $23.04
              Hero wins $0.18
              (Rake: $1.03)

              Comment

              • kala6li
                Grinder
                • Mar 2013
                • 635

                #937
                Re: Kala6li algusest ja uuesti [NL10]

                Suht raske olukord, mis oleks parim otsus flopil? Foldima hero ikka ei hakka ju?

                Pacific $10.00 No Limit Hold'em - 5 players - View hand 2581892
                DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

                BB: $9.64 - VPIP: 24, PFR: 16, 3B: 6, AF: 2.5, Hands: 461
                UTG: $10.83 - VPIP: 29, PFR: 25, 3B: 0, AF: 3.7, Hands: 83
                Hero (CO): $10.00 - VPIP: 22, PFR: 19, 3B: 8, AF: 1.9, Hands: 2005
                BTN: $24.03 - VPIP: 28, PFR: 10, 3B: 0, AF: 2.8, Hands: 82
                SB: $10.00 - VPIP: 13, PFR: 13, 3B: 0, AF: NaN, Hands: 8

                Pre Flop: ($0.15) Hero is CO with K A
                UTG raises to $0.30, Hero raises to $0.90, 3 folds, UTG calls $0.60

                Flop: ($1.95) J 4 J (2 players)
                UTG checks, Hero bets $1.00, UTG raises to $3, Hero ???

                Comment

                • muttaja
                  Pokkerihai
                  • Dec 2010
                  • 1965

                  #938
                  Re: Kala6li algusest ja uuesti [NL10]

                  Algselt postitas kala6li Vaata postitust
                  Suht raske olukord, mis oleks parim otsus flopil? Foldima hero ikka ei hakka ju?

                  Pacific $10.00 No Limit Hold'em - 5 players - View hand 2581892
                  DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

                  BB: $9.64 - VPIP: 24, PFR: 16, 3B: 6, AF: 2.5, Hands: 461
                  UTG: $10.83 - VPIP: 29, PFR: 25, 3B: 0, AF: 3.7, Hands: 83
                  Hero (CO): $10.00 - VPIP: 22, PFR: 19, 3B: 8, AF: 1.9, Hands: 2005
                  BTN: $24.03 - VPIP: 28, PFR: 10, 3B: 0, AF: 2.8, Hands: 82
                  SB: $10.00 - VPIP: 13, PFR: 13, 3B: 0, AF: NaN, Hands: 8

                  Pre Flop: ($0.15) Hero is CO with K A
                  UTG raises to $0.30, Hero raises to $0.90, 3 folds, UTG calls $0.60

                  Flop: ($1.95) J 4 J (2 players)
                  UTG checks, Hero bets $1.00, UTG raises to $3, Hero ???
                  Kui sa flopi betid, siis oled ju arvestanud võimalusega, et saad ch-raise'i vastu. Mis sa sel hetkel mõtlesid, kui beti sisse panid?

                  Comment

                  • bugg
                    Julm Donk
                    • Mar 2014
                    • 97

                    #939
                    Re: Kala6li algusest ja uuesti [NL10]

                    Sellistes olukordades võid vabalt positsiooni ära kasutada ja checkida järgi.

                    Comment

                    • kala6li
                      Grinder
                      • Mar 2013
                      • 635

                      #940
                      Re: Kala6li algusest ja uuesti [NL10]

                      Plaan oli selline, et get it in flop kui ch-raiseb ja kui callib ch back kui turn ei ole ärtu. Ajasin nupud flopis sisse, kuid polnud kindel kas on see oli õige otsus.

                      Comment

                      • timz0333
                        Pokkeritark
                        • Mar 2009
                        • 6322

                        #941
                        Re: Kala6li algusest ja uuesti [NL10]

                        Algselt postitas kala6li Vaata postitust
                        Plaan oli selline, et get it in flop kui ch-raiseb ja kui callib ch back kui turn ei ole ärtu. Ajasin nupud flopis sisse, kuid polnud kindel kas on see oli õige otsus.
                        Calliks flopil kui raise saad (lähengi plaaniga bet/c). Turnil hindaks uuesti

                        C-bet size oleks ka arvatavasti suurem.

                        Comment

                        • kala6li
                          Grinder
                          • Mar 2013
                          • 635

                          #942
                          Re: Kala6li algusest ja uuesti [NL10]

                          Kui suure cbeti sa paneks?

                          Comment

                          • timz0333
                            Pokkeritark
                            • Mar 2009
                            • 6322

                            #943
                            Re: Kala6li algusest ja uuesti [NL10]

                            Algselt postitas kala6li Vaata postitust
                            Kui suure cbeti sa paneks?
                            1.5x võid ck/c ka.

                            Raisedes vs GII range sa ei ole flopil väga heas seisus enam. Regularid teevad NL10 OOP nii palju vigu, et call on väga kasumlik.
                            Last edited by timz0333; 21.09.14, 19:14.

                            Comment

                            • kala6li
                              Grinder
                              • Mar 2013
                              • 635

                              #944
                              Re: Kala6li algusest ja uuesti [NL10]

                              Kuu on päris kenasti sujunud, teen vahelduseks väikse update ka.

                              Last edited by kala6li; 21.09.14, 20:15.

                              Comment

                              • timz0333
                                Pokkeritark
                                • Mar 2009
                                • 6322

                                #945
                                Re: Kala6li algusest ja uuesti [NL10]

                                Väga ilus!

                                Soovitan NL10 zoomi ka see ikka väga soft.

                                Tänane väike paari h grind töö juures.

                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                                Comment

                                Working...