Re: [NL10 SH] kala6li päevik
Mängu arengu mõttes soovitan mängida 4 lauda ja laiemate range'idega. Mõtle iga käsi läbi (mõtle, kuda sinu käsi vastase range'i vastu mängib, mõtle, palju sul fold equityt on, kas on häid implied odds antud vastase vastu jne), ja leiad kõvasti kohti, kus palju loose'im olla. MEELETULT palju loose'im :)
Mängu arengu mõttes soovitan mängida 4 lauda ja laiemate range'idega. Mõtle iga käsi läbi (mõtle, kuda sinu käsi vastase range'i vastu mängib, mõtle, palju sul fold equityt on, kas on häid implied odds antud vastase vastu jne), ja leiad kõvasti kohti, kus palju loose'im olla. MEELETULT palju loose'im :)
J 
Comment