Kala6li [NL50]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kala6li
    Grinder
    • Mar 2013
    • 635

    #76
    Re: [NL10 SH] kala6li päevik

    NL10 16k ja NL6 17k, starsis NL5 41k, sample on ja väike

    Comment

    • kjmrc
      Pokkerihai
      • Aug 2009
      • 4541

      #77
      Re: [NL10 SH] kala6li päevik

      Mnjaa, sellise sämplega ei saa midagi aru, kas biidid või mitte :) Võib olla ainult hetkeline downer/hiiter.

      Comment

      • kala6li
        Grinder
        • Mar 2013
        • 635

        #78
        Re: [NL10 SH] kala6li päevik

        jep, aga nl6s tunnen kindlamalt ennast :P nii kaua laseb kui rahad välja tulevad 888s sis starsis nl10

        Comment

        • HerrJanks
          Pokkerihai
          • Jul 2011
          • 3769

          #79
          Re: [NL10 SH] kala6li päevik

          Vb ees läbi kõland aga millist bankroll management'i kasutad?

          Comment

          • kala6li
            Grinder
            • Mar 2013
            • 635

            #80
            Re: [NL10 SH] kala6li päevik

            20BI et üles liikuda, 15 peal lähen tagasi alla

            Comment

            • kjmrc
              Pokkerihai
              • Aug 2009
              • 4541

              #81
              Re: [NL10 SH] kala6li päevik

              Algselt postitas kala6li Vaata postitust
              20BI et üles liikuda, 15 peal lähen tagasi alla
              Ilmselgelt liiga loose BRM imo.

              Comment

              • kala6li
                Grinder
                • Mar 2013
                • 635

                #82
                Re: [NL10 SH] kala6li päevik

                Miks nii, oskad midagi paremat soovitada ?:)

                Comment

                • kjmrc
                  Pokkerihai
                  • Aug 2009
                  • 4541

                  #83
                  Re: [NL10 SH] kala6li päevik

                  Algselt postitas kala6li Vaata postitust
                  Miks nii, oskad midagi paremat soovitada ?:)
                  Kui tahad pokkeriga tulevikus tõsisemalt tegelema hakata siis kindlasti soovitan hoida põhilimiidi jaoks 50 BI, nii ei teki mingit swingilist busto olukorda. Cashoutid võiks üldse ära unustada micros, kui tahad ülessepoole liikuda. Ma ise olen ehe näide, kes liiga loose BRM ja cashoutidega bustosse lendas, 2 korda samasse ämbrisse ei astu :)
                  Last edited by kjmrc; 08.07.13, 16:25.

                  Comment

                  • Narrator
                    Julm Donk
                    • Apr 2011
                    • 75

                    #84
                    Re: [NL10 SH] kala6li päevik

                    mul endal sama limiit starsis(nl10) ja endal default 30buyini, et uut limiiti shottida, 20buyini liiguks limiidist alla.
                    Ehk 480 doltsiga tõmbaks nl16 shottima ja 200 peal tõmbaks back to nl5.
                    Noidea kas see nüüd hea täks on.

                    Comment

                    • timz0333
                      Pokkeritark
                      • Mar 2009
                      • 6322

                      #85
                      Re: [NL10 SH] kala6li päevik

                      Algselt postitas kala6li Vaata postitust
                      Miks nii, oskad midagi paremat soovitada ?:)
                      Kui tunned mugavalt ja pole probleem vajadusel 20buy ini juurde kanda siis anna minna. 35 buy ini kuni Nl25 sealt edasi ma arvan võiks olla 40+ buy ini limiidi kohta või jällegi täiesti oleneb kudias tunned ennast kui tuleb 10 buy ini downer.

                      Aga muidu jah 15 buy ini on väga libe, 2 korralikku miinus päeva ja busto ongi kohal.

                      Comment

                      • jahimees
                        Julm Donk
                        • Feb 2013
                        • 52

                        #86
                        Re: [NL10 SH] kala6li päevik

                        Kas 40BI piisav poleks ?

                        Comment

                        • kjmrc
                          Pokkerihai
                          • Aug 2009
                          • 4541

                          #87
                          Re: [NL10 SH] kala6li päevik

                          Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
                          Kui tunned mugavalt ja pole probleem vajadusel 20buy ini juurde kanda siis anna minna. 35 buy ini kuni Nl25 sealt edasi ma arvan võiks olla 40+ buy ini limiidi kohta või jällegi täiesti oleneb kudias tunned ennast kui tuleb 10 buy ini downer.

                          Aga muidu jah 15 buy ini on väga libe, 2 korralikku miinus päeva ja busto ongi kohal.
                          Aga kui tuleb 20+ bi downer? :)

                          Comment

                          • kala6li
                            Grinder
                            • Mar 2013
                            • 635

                            #88
                            Re: [NL10 SH] kala6li päevik

                            nl20 võtab veel 20BI aga edasi tõstab piiri kindlasti

                            Comment

                            • timz0333
                              Pokkeritark
                              • Mar 2009
                              • 6322

                              #89
                              Re: [NL10 SH] kala6li päevik

                              Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
                              Aga kui tuleb 20+ bi downer? :)
                              Siis kannad plekki juurde 20buy ini Ez game, ega bankroll ei pea ju kõik kontol olema.

                              Comment

                              • kjmrc
                                Pokkerihai
                                • Aug 2009
                                • 4541

                                #90
                                Re: [NL10 SH] kala6li päevik

                                Algselt postitas kala6li Vaata postitust
                                nl20 võtab veel 20BI aga edasi tõstab piiri kindlasti
                                Okei, eks igaüks majandab ise oma rolliga, lihtsalt see oli minu soovitus BRM jaoks kuna olen omal nahal kogenud juba loose BRM.

                                Comment

                                Working...