Kala6li [NL50]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Dnbftw
    Pokkerihai
    • Jul 2010
    • 1808

    #61
    Re: [NL10 SH] kala6li päevik

    KK käes tõsta flopil suuremalt, pane kohe viiekordselt, fishi vastu võib suuremaltki. Antud juhul checki river tagasi, vastane võis tõmmata nt. äss kõrget masti ja oledki beat. Aga imo 3bet pre, pole vaja NL10s teha selliseid liigutusi "lootes" SB-lt squeezi saada :)

    AA jaoks on selline flop väga sick ja keeruline mängida seda kätt. Flopil võib terve poti panustada, et vastasele tõmbamine võimalikult kalliks teha. Riveril järgi checkida pole ka patt imo, sest meil on siiski ainult 1 paar.

    Tableselectist oled midagi kuulnud? Kellelt sa nendes laudades raha loodad võita?

    Comment

    • HerrJanks
      Pokkerihai
      • Jul 2011
      • 3769

      #62
      Re: [NL10 SH] kala6li päevik

      Pohhui see kas pluss ja miinus.

      Ise mängisid hästi?

      Filtreeri suuremad potid ja otsusta kas võitsid või kaotasid, sest mängisid hästi, coolerdasid või suckoutisid, saad mingi pildi.

      Comment

      • kala6li
        Grinder
        • Mar 2013
        • 635

        #63
        Re: [NL10 SH] kala6li päevik

        Algselt postitas HerrJanks Vaata postitust
        Pohhui see kas pluss ja miinus.

        Ise mängisid hästi?

        Filtreeri suuremad potid ja otsusta kas võitsid või kaotasid, sest mängisid hästi, coolerdasid või suckoutisid, saad mingi pildi.
        tänud soovituse eest, hiljem viskab pilgu peale
        Algselt postitas Dnbftw Vaata postitust
        KK käes tõsta flopil suuremalt, pane kohe viiekordselt, fishi vastu võib suuremaltki. Antud juhul checki river tagasi, vastane võis tõmmata nt. äss kõrget masti ja oledki beat. Aga imo 3bet pre, pole vaja NL10s teha selliseid liigutusi "lootes" SB-lt squeezi saada :)

        AA jaoks on selline flop väga sick ja keeruline mängida seda kätt. Flopil võib terve poti panustada, et vastasele tõmbamine võimalikult kalliks teha. Riveril järgi checkida pole ka patt imo, sest meil on siiski ainult 1 paar.

        Tableselectist oled midagi kuulnud? Kellelt sa nendes laudades raha loodad võita?
        olen kuulnud küll, aga hommikusel ajal 888s pole väga valikud, plaan ongi varsti starsi üle kolida

        Comment

        • kala6li
          Grinder
          • Mar 2013
          • 635

          #64
          Re: [NL10 SH] kala6li päevik

          vaikselt tilt peal

          Comment

          • kala6li
            Grinder
            • Mar 2013
            • 635

            #65
            Re: [NL10 SH] kala6li päevik

            Pacific $10.00 No Limit Hold'em - 5 players - View hand 2253646
            DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

            Hero (CO): $10.20 - VPIP: 21, PFR: 17, 3B: 7, AF: 3,0, Hands: 43249
            BTN: $16.69 - VPIP: 42, PFR: 26, 3B: 16, AF: 1,7, Hands: 153
            SB: $15.02 - VPIP: 23, PFR: 18, 3B: 4, AF: 1,6, Hands: 57
            BB: $10.77 - VPIP: 37, PFR: 36, 3B: 23, AF: 9,0, Hands: 75
            UTG: $18.11 - VPIP: 27, PFR: 15, 3B: 5, AF: 2,6, Hands: 407

            Pre Flop: ($0.15) Hero is CO with 8 8
            1 fold, Hero raises to $0.30, BTN raises to $0.98, 2 folds, Hero raises to $3, BTN calls $2.02

            Flop: ($6.15) 2 T J (2 players)
            Hero bets $4.00, BTN raises to $13.69, Hero calls $3.20 all in

            Turn: ($20.55) 4 (2 players - 1 is all in)

            River: ($20.55) 3 (2 players - 1 is all in)

            Final Pot: $20.55
            Hero shows 8 8
            BTN shows 2 2
            BTN wins $13.04
            BTN wins $6.49
            (Rake: $1.02)

            Comment

            • Kotkas1000
              Pokkerihai
              • Nov 2009
              • 2305

              #66
              Re: [NL10 SH] kala6li päevik

              Kole käsi see viimane. Flat pre, ck-fold flop.

              Comment

              • kjmrc
                Pokkerihai
                • Aug 2009
                • 4541

                #67
                Re: [NL10 SH] kala6li päevik

                Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
                Kole käsi see viimane. Flat pre, ck-fold flop.
                Võib nõustuda! Ei näe pre 4betil erilist jumet.. Kuna oletan, et kui 4betid pre siis teed ka 99% kindlalt cbeti, seega oled pm commited kui tema shoveb ja mingi koledama flopiga (ega seegi väga hea flop pole) on jama majas :)
                Last edited by kjmrc; 06.07.13, 18:31.

                Comment

                • kala6li
                  Grinder
                  • Mar 2013
                  • 635

                  #68
                  Re: [NL10 SH] kala6li päevik

                  hetkel ei oska üldse seletada mida ma seal pokkeris teen, peaks väikse pausi tegema, midagi on mäda

                  Comment

                  • kjmrc
                    Pokkerihai
                    • Aug 2009
                    • 4541

                    #69
                    Re: [NL10 SH] kala6li päevik

                    Algselt postitas kala6li Vaata postitust
                    hetkel ei oska üldse seletada mida ma seal pokkeris teen, peaks väikse pausi tegema, midagi on mäda
                    Kui tunned end ebakindlalt, vaata oma kaotatud käed üle, statid erinevatelt positsioonidelt ja ürita aru saada, kus teed vigu, kui ise ei suuda aru saada, siis mõned targemad ehk siin foorumis oskavad Sind suunata :)

                    Comment

                    • kala6li
                      Grinder
                      • Mar 2013
                      • 635

                      #70
                      Re: [NL10 SH] kala6li päevik

                      eks ma vaatan mida teha annab :D

                      Comment

                      • kala6li
                        Grinder
                        • Mar 2013
                        • 635

                        #71
                        Re: [NL10 SH] kala6li päevik

                        keegi oskab öelda kuidas starsis fishidega nl10 on? 888s üldse ei toida enam

                        Comment

                        • kjmrc
                          Pokkerihai
                          • Aug 2009
                          • 4541

                          #72
                          Re: [NL10 SH] kala6li päevik

                          Algselt postitas kala6li Vaata postitust
                          keegi oskab öelda kuidas starsis fishidega nl10 on? 888s üldse ei toida enam
                          Mis seal ikka öelda, neid on nagu kala vees :)
                          Ehk siis kui select korras, leiad neid kindlasti igal ajal.

                          Comment

                          • kala6li
                            Grinder
                            • Mar 2013
                            • 635

                            #73
                            Re: [NL10 SH] kala6li päevik

                            Okei, siis hea. Kannabki täna enamus raha starsi üle, siit läheb raha mingi nädal välja sis jätab nl6 jaoks ka ruumi :P

                            Comment

                            • kala6li
                              Grinder
                              • Mar 2013
                              • 635

                              #74
                              Re: [NL10 SH] kala6li päevik

                              NL6 biidib küll, hea mäng oli ja võib järeldada, et nl10 vist ei biidi veel väga

                              Comment

                              • kjmrc
                                Pokkerihai
                                • Aug 2009
                                • 4541

                                #75
                                Re: [NL10 SH] kala6li päevik

                                Palju sul nl6 ja nl10 sämplet on?

                                Comment

                                Working...