Re: [NL6 SH] kala6li suud niisutamas
Ütlen vaikselt ära ja hakkan tuletama päevikutes meelde, et postitatud käed, mille eesmärk on saada strateegilist arutelu tuleb panna strateegia alafoorumisse. See nüüd ei tähenda, et päevikutesse ei tohiks postitada käsi või arutada strateegiat. Tohib ja see on väga hea, et nii tehakse.
Miks?
Päevikud on taaskord muutunud igamehe strateegia aruteluks. See ei ole otseselt halb, aga parem on, kui strateegia on ühes kohas ja selleks on strateegia alafoorumid.
Varsti täiendan ka reeglit.
Näide kätest, mis peaksid olema strateegia alafoorumis:
Näide käest, mis võivad olla päevikus
Ütlen vaikselt ära ja hakkan tuletama päevikutes meelde, et postitatud käed, mille eesmärk on saada strateegilist arutelu tuleb panna strateegia alafoorumisse. See nüüd ei tähenda, et päevikutesse ei tohiks postitada käsi või arutada strateegiat. Tohib ja see on väga hea, et nii tehakse.
Miks?
Päevikud on taaskord muutunud igamehe strateegia aruteluks. See ei ole otseselt halb, aga parem on, kui strateegia on ühes kohas ja selleks on strateegia alafoorumid.
Varsti täiendan ka reeglit.
Näide kätest, mis peaksid olema strateegia alafoorumis:
Algselt postitas kala6li
Vaata postitust
Algselt postitas kala6li
Vaata postitust

T 
J

Comment