Re: [NL25] The road to success
Ise mängisin kunagi alguses trios, tegin freerollidega ja Nl4-nl20 250-300€, siis läksin kohe nl50 =)
Sain üsna kiirelt peksa aga suutsin hävingut vältida ja 150€'iga alla kolida tagasi
Teadsin, et 1BI ei ole piisav aga arvasin, et 5-6 on juba päris normaalne ja võib shottida
Ise mängisin kunagi alguses trios, tegin freerollidega ja Nl4-nl20 250-300€, siis läksin kohe nl50 =)
Sain üsna kiirelt peksa aga suutsin hävingut vältida ja 150€'iga alla kolida tagasi

Teadsin, et 1BI ei ole piisav aga arvasin, et 5-6 on juba päris normaalne ja võib shottida
Ja nüüd lased up to NL1K. Hea, et siin foorumis selliseid eeskujusid on päris mitmeid. Paneb uksuma, et isegi kunagi nii kõrgel pokkerit mängin. Eesmärk ta on, eks näis, kuidas õnnestub
6
7
Q
Comment