[NL50 6-max] Maku päevik

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Makuz
    FPP Pro
    • Jan 2010
    • 214

    #1

    [NL50 6-max] Maku päevik

    Tere! Pokkeriga olen tegelenud väikeste pausidega umbes 4 aastat. Esimese aasta mängisin ainult freerolle ning vahepeal sai ka nl2 proovitud, kui kuskile tasuta raha pakuti, aga see sai alati kiiresti bustosse tõmmatud. Korraliku rolli sain siis, kui pokertimesse pakuti tasuta 5€ ning sellest kuu ajaga 400€ tegin. Siis juba depo 888sse, kus mitu korda tõusin nl30 ning siis 90% rollist maha donkasin ning uuesti nl2st alustasin. Eelmise aasta suvel jõudsin lõpuks nl50 ning sai isegi fytelt tunde võetud. Olin igatahes võitev mängija, kuid siis tuli suurem downswing. Kuna rahapuudust ma ei tundnud, siis kaduski motivatsioon ära ning ei avanud laudu kuni aasta lõpuni. Selle aasta alguses hakkasin uuesti aktiivsemalt tegelema ja jõudsin nii kaugele, et hakkasin nl100 shottima. Kuid siis tuli jälle pikem halb periood ning hakkasin tiltama ja seetõttu tegin jälle pausi. Igatahes hetkel mängin nl50 888s. Eesmärgiks on kindlasti mindsetti tugevdada ning mängu õppida ning mingi aeg ka tuba vahetada, kuna rakebacki 888s ei ole. Pokkerivälised eesmärgid on kindlasti toitumine korda saada ja järjepidevalt trenni teha. Lisan mõned graafikud ka, nl2-nl10 handid on kaotsi läinud :(

    888 all hands graafik:


    nl20:



    nl30:



    nl50:




    Muidu kui keegi teab head toitumis- ja treeningkavade koostajat Tartus, siis tulistage
    Last edited by Makuz; 12.06.13, 18:05.
  • pikk28
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 6695

    #2
    Re: [NL50 6-max] Maku päevik

    edu mees!

    Comment

    • jahimees
      Julm Donk
      • Feb 2013
      • 52

      #3
      Re: [NL50 6-max] Maku päevik

      Marek Kalmusel oli paar päeva tagasi treening-ja toitumiskava 20 euri,vaata uuri,aga see kampaania vist läbi.
      Last edited by jahimees; 12.06.13, 18:21.

      Comment

      • HerrJanks
        Pokkerihai
        • Jul 2011
        • 3769

        #4
        Re: [NL50 6-max] Maku päevik

        EDU!!!

        Mine Kalmusele ukse taha :)

        Comment

        • Makuz
          FPP Pro
          • Jan 2010
          • 214

          #5
          Re: [NL50 6-max] Maku päevik

          Kalmuselt kava tellitud, täna/homme peaks kätte saama. :) Täna suht busy vend ja laudu ei ava, homme loodan teha ühe korralikuma mängupäeva ja pauside ajal hande postitada. Kogu kriitika on vägagi teretulnud, sest ise tunnen, et järjekordne paus on muutnud mind ebakindlamaks ning teen palju halbu otsuseid.

          // Muidu kui Tartus nädalavahetusel homegame on NL10-NL50, siis oleks huvitatud. :)
          Last edited by Makuz; 13.06.13, 12:13.

          Comment

          • Makuz
            FPP Pro
            • Jan 2010
            • 214

            #6
            Re: [NL50 6-max] Maku päevik

            ilus :d
            sessi lõpus panen probleemseid hande ka

            Cassava Poker $0.25/$0.50 No Limit Hold'em - 5 players - View hand 2239925
            DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

            SB: $80.29
            Hero (BB): $69.18
            UTG: $54.27
            CO: $52.78
            BTN: $50.00

            Pre Flop: ($0.75) Hero is BB with J 3
            3 folds, SB calls $0.25, Hero checks

            Flop: ($1.00) 3 J 5 (2 players)
            SB checks, Hero bets $68.68, SB calls $68.68

            Turn: ($138.36) K (2 players)

            River: ($138.36) T (2 players)

            Final Pot: $138.36
            SB shows 4 J
            Hero shows J 3
            SB wins $134.36
            (Rake: $4.00)

            Comment

            • Makuz
              FPP Pro
              • Jan 2010
              • 214

              #7
              Re: [NL50 6-max] Maku päevik

              Palju ei mänginud, aga mõned handid tekkisid. Hoolimata mõnest biidist jäin täna BI plussi.

              22/9 , agg factor 0.9, passiivne kalake
              Pacific $50.00 No Limit Hold'em - 5 players - View hand 2240158
              DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

              UTG: $63.19
              CO: $37.65
              Hero (BTN): $83.94
              SB: $60.57
              BB: $50.00

              Pre Flop: ($0.75) Hero is BTN with 9 9
              1 fold, CO raises to $1.75, Hero calls $1.75, 2 folds

              Flop: ($4.25) 6 8 4 (2 players)
              CO bets $2.12, Hero calls $2.12

              Turn: ($8.49) 3 (2 players)
              CO checks, Hero bets $5.00, CO raises to $10, Hero folds





              Pacific $50.00 No Limit Hold'em - 5 players - View hand 2240147
              DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

              UTG: $63.19
              CO: $37.65
              Hero (BTN): $83.94
              SB: $60.57
              BB: $50.00

              Pacific $50.00 No Limit Hold'em - 3 players - View hand 2240162
              DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

              Hero (BB): $71.53
              BTN: $57.70
              SB: $74.73

              Pre Flop: ($0.75) Hero is BB with A Q
              BTN raises to $1.31, 1 fold, Hero raises to $4.18, BTN calls $2.87

              Flop: ($8.61) A Q 8 (2 players)
              Hero bets $4.80, BTN calls $4.80

              Turn: ($18.21) 2 (2 players)
              Hero bets $9.10, BTN calls $9.10

              River: ($36.41) J (2 players)
              Hero bets $11.00, BTN raises to $39.62, Hero calls $28.62



              22/19 regular, tänase päeva kõige sitemini mängitud hand ilmselt. Fold to 3bet 69%, 4betinud 1 korra 700 handi jooksul, riveri agg factor 0.7
              Last edited by Makuz; 17.06.13, 20:09.

              Comment

              • camu
                Super Moderaator
                • Jan 2009
                • 3411

                #8
                Re: [NL50 6-max] Maku päevik

                Mis sa viimases käes teistmoodi teeksid?

                Comment

                • inward
                  Klubi Liige
                  • Sep 2009
                  • 6275

                  #9
                  Re: [NL50 6-max] Maku päevik

                  Teoorias peaks b-f vist antud vastase vastu, praktikas seda väga teha ei suuda vb...

                  Comment

                  • camu
                    Super Moderaator
                    • Jan 2009
                    • 3411

                    #10
                    Re: [NL50 6-max] Maku päevik

                    Mulle tundub, et teoorias peaks veits suuremalt panustama, nii et riveri shoveda saaks.

                    Comment

                    • Makuz
                      FPP Pro
                      • Jan 2010
                      • 214

                      #11
                      Re: [NL50 6-max] Maku päevik

                      Probably foldiks riveri, sest riveril väga passiivne ja hoolimata minu betsizingust olen 90% kindel, et seal bluffi ei näe. Samuti pole mitte mingit metat olnud selle regulari vastu. Ja valuehandidest leiab seal võibolla ainult AJ mida ma biidin. Suuremalt panustamine oleks jah võibolla parem variant olnud, aga iseasi on see, et millelt ma valuet oleks saanud.
                      Last edited by Makuz; 17.06.13, 21:37.

                      Comment

                      • fyte
                        Pokkerihai
                        • Jun 2010
                        • 3378

                        #12
                        Re: [NL50 6-max] Maku päevik

                        Algselt postitas camu Vaata postitust
                        Mulle tundub, et teoorias peaks veits suuremalt panustama, nii et riveri shoveda saaks.
                        kirjutan alla - üsna kerge käsi, ei saa ju vastast ometi seti vōi riverdatud rea peale panna, et teisiti mängida.

                        HH converter paistab AQ käes ka pange panevat, hero ei ole BTN.

                        Comment

                        • donkament
                          Pokkerihai
                          • Apr 2009
                          • 1945

                          #13
                          Re: [NL50 6-max] Maku päevik

                          Algselt postitas Makuz Vaata postitust
                          Suuremalt panustamine oleks jah võibolla parem variant olnud, aga iseasi on see, et millelt ma valuet oleks saanud.
                          Eeldades, et see reg offsuit Ax väga 3bette ei calli (mõned kombod on though), siis pooltel alles jäävatel suited Ax kombodel on turnis nüüd fd. Need ei foldi never. Asja lihtsamaks tehes turni goal peaks olema, et riverisse jääks vastasel ideaalselt 3/4 pot riverisse alles, aka bet turn around 13.50$. Nüüd kui tal oleks Ax ja fd, siis on tal missed riverite puhul üsna raske foldida.

                          Comment

                          • Aime
                            Jube Noob
                            • May 2013
                            • 152

                            #14
                            Re: [NL50 6-max] Maku päevik

                            Hetkel küll paistab nagu J oleks talle kuidagi sobinud, seega pakun, et pigem andis J talle kaks paari (AJ või QJ), millega ka olematu agressiooniga vastane teeb raise sellises spotis. Foldi ikkagi ei leiaks.
                            Teine küsimus, et kui varasemate tänavate üle ei mõtle, siis miks riveris nii väike bet? Kui arvasid, et ta ostis mingit drawd, siis enam ta poleks nagunii midagi maksnud. Kui vastas kartsid setti, siis poleks pigem üldse pidanud panustama. Võttes arvesse vastase agressiooni, siis pole küll never loota sealt ületõstet, aga see praegune riveri panus pigem selline panus, et embakumba kas on slight valuebet või üritad induceda midagi? Kui ta on siiani callis Ax-ga, siis ilmselt oleks ta ka 20 callanud.
                            Last edited by Aime; 18.06.13, 13:36.

                            Comment

                            • inward
                              Klubi Liige
                              • Sep 2009
                              • 6275

                              #15
                              Re: [NL50 6-max] Maku päevik

                              Algselt postitas donkament Vaata postitust
                              Eeldades, et see reg offsuit Ax väga 3bette ei calli (mõned kombod on though), siis pooltel alles jäävatel suited Ax kombodel on turnis nüüd fd. Need ei foldi never. Asja lihtsamaks tehes turni goal peaks olema, et riverisse jääks vastasel ideaalselt 3/4 pot riverisse alles, aka bet turn around 13.50$. Nüüd kui tal oleks Ax ja fd, siis on tal missed riverite puhul üsna raske foldida.
                              Mis mõttes ? Aga foldiks ju.

                              Comment

                              Working...