[7$ HTHUSNG] DonDonkaja @ Stars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Char
    Pokkerihai
    • Sep 2009
    • 1848

    #61
    Re: [7$ HTHUSNG] DonDonkaja @ Stars

    Algselt postitas alaska Vaata postitust
    Ag mis ev joon teeb, kas tõuseb ilusasti?
    vaikselt veereb, üles alla üles alla :D eks kuu lõpus näeb, mis EV näitab.

    Comment

    • Char
      Pokkerihai
      • Sep 2009
      • 1848

      #62
      Re: [7$ HTHUSNG] DonDonkaja @ Stars

      väiksed uuendused siis.

      ostsin kunagi HEMi endale, selle holdem+omaha full versiooni 150 dollari eest, aga kuna starsi HTdega oli probleeme korrektse EVga, siis muretsesin endale PT4. hetkel väga rahul

      järgmised ostud oleks ilmselt coffee hud ja sharky, hetkel ei näe kummagi jaoks vajadust. vb järgmises limiidis emba kumba

      loen vaikselt raamatut The Mental Game of Poker, visalt läheb, aga päris huvitavaid mõtteid saab sealt. merci ebooki lugesin ära mingi aeg + olemas ka zzzTILTi videopack, mida vahel vaatan.

      pokkeri, trenni ja muu elu kõrvalt jääb pokkeri jaoks aega 1.5h päevas keskmiselt. kesine see voluum on, aga järjepidavus viib sihile. sellesmõttes on hea, et ei mängi üldse muid formaate, ei tee lambist turnasid, ega tao cashi, pühendan kõik aja husng HTle.

      hetkel mängin 7$ omasid ja enne ei liigu ära kui normaalselt biidin neid. 3.5$ pealt liikusin ära sellise graafikuga. kuu lõpus panen 7$ graafi, eelmisel lehel on tegelt olemas ka kuidas ma seal vaevlen



      aga jah, pole 3.5$ juba kuu aega mänginud, see pilt pigem vanade aegade mälestuseks pandud
      Last edited by Char; 20.08.13, 19:49.

      Comment

      • timz0333
        Pokkeritark
        • Mar 2009
        • 6322

        #63
        Re: [7$ HTHUSNG] DonDonkaja @ Stars

        gl gl,
        imo seitmestes ja kolme poolestes ikka tuntav vahe, just vastased on pre agromad ja limpereid palju vähem. Ise tõmbasin seitmestes kenasti hiiteriga käima aga kiirelt alla tagasi kah. ja volüümi poolest proovin sinuga sammu pidada, sest kohe puhkus läbi ja tuleb tagasi tööle minna.

        Comment

        • Char
          Pokkerihai
          • Sep 2009
          • 1848

          #64
          Re: [7$ HTHUSNG] DonDonkaja @ Stars

          Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
          gl gl,
          imo seitmestes ja kolme poolestes ikka tuntav vahe, just vastased on pre agromad ja limpereid palju vähem. Ise tõmbasin seitmestes kenasti hiiteriga käima aga kiirelt alla tagasi kah. ja volüümi poolest proovin sinuga sammu pidada, sest kohe puhkus läbi ja tuleb tagasi tööle minna.
          mis nimega sa mängid? äkki laudades kohanud ka?

          Comment

          • timz0333
            Pokkeritark
            • Mar 2009
            • 6322

            #65
            Re: [7$ HTHUSNG] DonDonkaja @ Stars

            timdag

            Comment

            • Char
              Pokkerihai
              • Sep 2009
              • 1848

              #66
              Re: [7$ HTHUSNG] DonDonkaja @ Stars

              hakkasin mõtlema, mis on optimal play K2-K5 9-13bb pealt.

              siiamaani olen igast asju teinud sellega, shovenud, minraisenud ja limpinud. vastavalt vastasele jne.

              võtsin HEMist statid ka lahti ja sain tulemused:

              BB/100

              Limp / Hands 34 / 66.52
              Shove / Hands 41 / -50.53
              Minraise / Hands 64 / -29.24



              siin olin üllatunud, ise pidasin alati openshove seal kasumlikumaks, aga foldides on ka parem expectation. aga siin on sample tõesti väike ja küsisin teiselt mängijalt samasid statte

              tema tulemused:

              Limp / Hands 149 / 12.23
              Shove / Hands 1014 / -16.02
              Minraise / Hands 799 / -20.98


              Shove on ikkagi üllatavalt kehvas seisus. mõni parem mängija, kellel samplet võiks ka seda proovida.

              PT4 filtrid:

              * Posted small blind
              * Hands : K5s-K2s, K5o-K2o
              * Effective stack 9-13


              Viimane filter vastavalt, mis action

              * Preflop shove
              * preflop limp
              * preflop 2bet ehk minraise pmst



              kuidas kommenteerite, et mis oleks optimal play, õiget vastust siin pole, aga mis on teie tulemused ja arvamused?

              Comment

              • gamblingFTW
                Vana Tegija
                • Aug 2012
                • 1122

                #67
                Re: [7$ HTHUSNG] DonDonkaja @ Stars

                shove -3025 chips 1047 hands
                limp -30 chips 1 hands
                minraise -2935 chips 1167 handss
                mis see viimane filter on minraisele, any 2bet saab panna ainult? mul selline tunne, et võtab shoved ka sinna sisse

                E: minraise on -515 chips ja 117 hands
                randomi vastu minraise parim ilmselt aga sample väike mul, peakski mr rohkem kasutama hakkama
                Last edited by gamblingFTW; 31.08.13, 19:49.

                Comment

                • Char
                  Pokkerihai
                  • Sep 2009
                  • 1848

                  #68
                  Re: [7$ HTHUSNG] DonDonkaja @ Stars

                  Algselt postitas gamblingFTW Vaata postitust
                  shove -3025 chips 1047 hands
                  limp -30 chips 1 hands
                  minraise -2935 chips 1167 handss
                  mis see viimane filter on minraisele, any 2bet saab panna ainult? mul selline tunne, et võtab shoved ka sinna sisse

                  E: minraise on -515 chips ja 117 hands
                  randomi vastu minraise parim ilmselt aga sample väike mul, peakski mr rohkem kasutama hakkama
                  pane bb/100, siis saab vähe paremini aru, kui viitsid :)

                  Algselt postitas gamblingFTW Vaata postitust
                  mis see viimane filter on minraisele, any 2bet saab panna ainult? mul selline tunne, et võtab shoved ka sinna sisse
                  ei usu, sest sul shovesid on juba 1000, kas minraise tõesti ainult 100?

                  aga äkki siis filtrisse , attempted to steal? või kuidas sa panid minraise ainult?

                  Comment

                  • gamblingFTW
                    Vana Tegija
                    • Aug 2012
                    • 1122

                    #69
                    Re: [7$ HTHUSNG] DonDonkaja @ Stars

                    2bet by size vms ja siis andis eraldi raise 2bb stati
                    ei tea kuidas panna bb/100 ei viitsi otsida, -3chips 1 hand pmts

                    Comment

                    • Fabulous
                      Pokkerihai
                      • Jan 2010
                      • 2674

                      #70
                      Re: [7$ HTHUSNG] DonDonkaja @ Stars

                      Nitpickida pole ilus, aga ma eeldan, et sa otsid viisi kuidas oleks antud käsi maximally exploitative mängida, mitte optimaalselt. Esimese puhul proovid leida move mis on kõigist teistest võimalustest rohkem +EV, teise puhul oled küll halvimal juhul 0EV, aga vastasel pole mitte kuidagi võimalik sind kasumlikult exploitida.
                      Isegi kui sa küsiksid GTO kohta, ei osaks me keegi sellele vastata, sest nii sügavate stacksizede juures pole mitte keegi mängu ära lahendanud (IIRC on HUNL hetkeseisuga kuni 2bb ära lahendatud, sest decision tree läheb äärmiselt kiiresti äärmiselt suureks).

                      Comment

                      • Char
                        Pokkerihai
                        • Sep 2009
                        • 1848

                        #71
                        Re: [7$ HTHUSNG] DonDonkaja @ Stars

                        Augusti graaf:




                        Septembri eesmärgid:

                        [ ] The mental game of poker lõpuni lugeda
                        [ ] säilitada silverstar
                        [ ] boonusest 30$ vabastada
                        [ ] no more tilting
                        Last edited by Char; 22.09.13, 18:09.

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #72
                          Re: [7$ HTHUSNG] DonDonkaja @ Stars

                          Algselt postitas Char Vaata postitust
                          hakkasin mõtlema, mis on optimal play K2-K5 9-13bb pealt.

                          siiamaani olen igast asju teinud sellega, shovenud, minraisenud ja limpinud. vastavalt vastasele jne.

                          võtsin HEMist statid ka lahti ja sain tulemused:

                          BB/100

                          Limp / Hands 34 / 66.52
                          Shove / Hands 41 / -50.53
                          Minraise / Hands 64 / -29.24



                          siin olin üllatunud, ise pidasin alati openshove seal kasumlikumaks, aga foldides on ka parem expectation. aga siin on sample tõesti väike ja küsisin teiselt mängijalt samasid statte

                          tema tulemused:

                          Limp / Hands 149 / 12.23
                          Shove / Hands 1014 / -16.02
                          Minraise / Hands 799 / -20.98


                          Shove on ikkagi üllatavalt kehvas seisus. mõni parem mängija, kellel samplet võiks ka seda proovida.

                          PT4 filtrid:

                          * Posted small blind
                          * Hands : K5s-K2s, K5o-K2o
                          * Effective stack 9-13


                          Viimane filter vastavalt, mis action

                          * Preflop shove
                          * preflop limp
                          * preflop 2bet ehk minraise pmst



                          kuidas kommenteerite, et mis oleks optimal play, õiget vastust siin pole, aga mis on teie tulemused ja arvamused?
                          Mina openshoven väikeseid KX-se, eriti kui see on kooskõlas CK-ga. Siis ei saa never-ever olla fold parem, kui openshove, sest long-run openshove EV on halvimal juhul 0 - isegi, siis kui sa ALATI ütled chatis vastasele, mis kaart sul käes on.

                          Comment

                          • tafka31
                            Grinder
                            • Dec 2009
                            • 853

                            #73
                            Re: [7$ HTHUSNG] DonDonkaja @ Stars

                            Foldima obv ei hakka seal kunagi aga ma arvasin, et shove parem seal kui mr aga tuleb välja, et ei ole.

                            Comment

                            • andu_andu
                              Pokkerihai
                              • Jan 2009
                              • 4050

                              #74
                              Re: [7$ HTHUSNG] DonDonkaja @ Stars

                              K2-K5

                              shove / 930 hands / -32evBB/100
                              limp/ 86hands / -20evBB/100
                              mr/ 317 hands / -14BBEV/100


                              Ise olen viimasel ajal hakanud rohkem limpima ja MR-ma, sest shovega pole meil positsioonilisest ja muidu postflop eelisest mingit kasu.

                              Comment

                              • Char
                                Pokkerihai
                                • Sep 2009
                                • 1848

                                #75
                                Re: [7$ HTHUSNG] DonDonkaja @ Stars

                                Algselt postitas andu_andu Vaata postitust
                                K2-K5

                                shove / 930 hands / -32evBB/100
                                limp/ 86hands / -20evBB/100
                                mr/ 317 hands / -14BBEV/100


                                Ise olen viimasel ajal hakanud rohkem limpima ja MR-ma, sest shovega pole meil positsioonilisest ja muidu postflop eelisest mingit kasu.
                                limp/MR foldid jah?

                                Comment

                                Working...