[7$ HTHUSNG] DonDonkaja @ Stars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Gang Starr
    FPP Pro
    • Sep 2012
    • 231

    #31
    Re: [3.50$ HTHUSNG] DonDonkaja @ Stars

    jam pre.

    Comment

    • Char
      Pokkerihai
      • Sep 2009
      • 1848

      #32
      Re: [3.50$ HTHUSNG] DonDonkaja @ Stars

      Algselt postitas Gang Starr Vaata postitust
      jam pre.
      really? mis rangega peaks seda tegema?

      ma olen A8-ATo shovenud , ATs, AJ+ 3bettinud 25bb deep.

      Comment

      • FinalCollision
        Jube Noob
        • Aug 2010
        • 126

        #33
        Re: [3.50$ HTHUSNG] DonDonkaja @ Stars

        Algselt postitas Char Vaata postitust
        Poker Stars $3.40+$0.10 No Limit Hold'em Tournament - t10/t20 Blinds - 2 players - View hand 2243058
        DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

        Hero (BB): t520 26 BBs
        BTN/SB: t480 24 BBs

        Pre Flop: (t30) Hero is BB with J 6
        BTN/SB raises to t40, Hero calls t20

        Flop: (t80) 6 K J (2 players)
        Hero checks, BTN/SB bets t40, Hero raises to t120, BTN/SB calls t80

        Turn: (t320) 5 (2 players)
        Hero bets t360 all in

        kuidas liin? kas turnis oleks pidanud vähem panema või fine? nii wet oli laud lihtsalt.
        Ma tavaliselt c/r vähem ja venitan sellised kolme tänava peale. Flopis panen 90 ainult et calli saada/induceda kõikidelt paaridelt ja ka nõrgematelt tõmmetelt. Ärtud ja Kx enamasti niikuinii shoveb üle. Suure sizinguga foldid handid nagu T9, AQ, AT, Q9 enamasti välja (ma pole kindel kuidas $3.50-stes seis on). Enamus turnid betin ka väikselt, sest equity draw-de vastu on superhea ning tahan calle saada võimalikult suurelt range-lt.

        Edit: Ma muuseas foldin selle juurika preflop readless minraise vastu. Viga?

        Comment

        • Gang Starr
          FPP Pro
          • Sep 2012
          • 231

          #34
          Re: [3.50$ HTHUSNG] DonDonkaja @ Stars

          88+
          E: ülejäänud nö mittestandart otsused võiksid sõltuda paljudest asjadest-kes on sul vastas, mis readid, mis su postflop skill mängimaks üht või teist kätt.
          Last edited by Gang Starr; 27.06.13, 18:14.

          Comment

          • FinalCollision
            Jube Noob
            • Aug 2010
            • 126

            #35
            Re: [3.50$ HTHUSNG] DonDonkaja @ Stars

            See TT hand on kindlalt fold turnil, sest meil nii pask equity muti vastu ja ma tõesti ei kujuta ette tal palju muud saaks seal olla.

            Comment

            • Char
              Pokkerihai
              • Sep 2009
              • 1848

              #36
              Re: [3.50$ HTHUSNG] DonDonkaja @ Stars

              Algselt postitas FinalCollision Vaata postitust
              Ma tavaliselt c/r vähem ja venitan sellised kolme tänava peale. Flopis panen 90 ainult et calli saada/induceda kõikidelt paaridelt ja ka nõrgematelt tõmmetelt. Ärtud ja Kx enamasti niikuinii shoveb üle. Suure sizinguga foldid handid nagu T9, AQ, AT, Q9 enamasti välja (ma pole kindel kuidas $3.50-stes seis on). Enamus turnid betin ka väikselt, sest equity draw-de vastu on superhea ning tahan calle saada võimalikult suurelt range-lt.

              Edit: Ma muuseas foldin selle juurika preflop readless minraise vastu. Viga?
              25bb on ta mu bottom ranges, J6+

              Algselt postitas Gang Starr Vaata postitust
              88+
              E: ülejäänud nö mittestandart otsused võiksid sõltuda paljudest asjadest-kes on sul vastas, mis readid, mis su postflop skill mängimaks üht või teist kätt.
              no rääkisime Ax, iga AT+ shoved?
              Last edited by Char; 27.06.13, 18:25.

              Comment

              • FinalCollision
                Jube Noob
                • Aug 2010
                • 126

                #37
                Re: [3.50$ HTHUSNG] DonDonkaja @ Stars

                Jep küsisin targematelt, tõepoolest J6o peaks olema readless 25BB deep callimisranges minraise vastu.

                Comment

                • Gang Starr
                  FPP Pro
                  • Sep 2012
                  • 231

                  #38
                  Re: [3.50$ HTHUSNG] DonDonkaja @ Stars

                  Algselt postitas Char Vaata postitust
                  no rääkisime Ax, iga AT+ shoved?
                  jah

                  Comment

                  • Char
                    Pokkerihai
                    • Sep 2009
                    • 1848

                    #39
                    Re: [3.50$ HTHUSNG] DonDonkaja @ Stars

                    alustasin siis juuni keskel : 3.5sed



                    paar päeva tagasi mõtlesin, et biidin ja liigun edasi 7 peale:




                    peab ikka tagasi minema, olgugi, et sample väike, selline katastroof, lihtsalt ei tundnud mugavalt ennast ja hoopis teistsugune mäng, ei sattunud mingi väga haigete situatsioonide peale, lihtsalt joosti üle.


                    kassikas.

                    Comment

                    • Gang Starr
                      FPP Pro
                      • Sep 2012
                      • 231

                      #40
                      Re: [3.50$ HTHUSNG] DonDonkaja @ Stars

                      pole hullu. grind läheb edasi!

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #41
                        Re: [3.50$ HTHUSNG] DonDonkaja @ Stars

                        Sulle ka char siis:

                        Ütlen vaikselt ära ja hakkan tuletama päevikutes meelde, et postitatud käed, mille eesmärk on saada strateegilist arutelu tuleb panna strateegia alafoorumisse. See nüüd ei tähenda, et päevikutesse ei tohiks postitada käsi või arutada strateegiat. Tohib ja see on väga hea, et nii tehakse.

                        Miks?

                        Päevikud on taaskord muutunud igamehe strateegia aruteluks. See ei ole otseselt halb, aga parem on, kui strateegia on ühes kohas ja selleks on strateegia alafoorumid.

                        Varsti täiendan ka reeglit.

                        Kuna oled HUSNG mängijaid, siis strateegia arutelu postitamiseks on rohkem kui üks teema - HUSNG alafoorum või HUSNG üldine teema, aga uue teema tegemine on siiski parim.

                        Comment

                        • Char
                          Pokkerihai
                          • Sep 2009
                          • 1848

                          #42
                          Re: [3.50$ HTHUSNG] DonDonkaja @ Stars

                          selged pildid.

                          Juuni graafik




                          Juuli eesmärgid:

                          *Päevadel millal mängin, keskmiselt 30+ mängu.
                          *Enne ei võta shotti 7stes, kui 50 buyin koos jälle

                          Comment

                          • Gang Starr
                            FPP Pro
                            • Sep 2012
                            • 231

                            #43
                            Re: [3.50$ HTHUSNG] DonDonkaja @ Stars

                            OP loen, et käid samuti tööl. On pingeline või raske füüsiline töö? vaatan just et volüüm on suht väike, hyperites eriti loeb see volüüm.

                            GL tho.

                            Comment

                            • Char
                              Pokkerihai
                              • Sep 2009
                              • 1848

                              #44
                              Re: [3.50$ HTHUSNG] DonDonkaja @ Stars

                              Algselt postitas Gang Starr Vaata postitust
                              OP loen, et käid samuti tööl. On pingeline või raske füüsiline töö? vaatan just et volüüm on suht väike, hyperites eriti loeb see volüüm.

                              GL tho.
                              ei ole eriti pingeline, füüsiline ka mitte.

                              töö on istuv ja arvutitaga, ning päev läbi seal istun, koju jõuab 6 paiku, siis kodus istun veel 1-2 tundi pokkeri taga, siis paar tundi tahaks midagi muud ka teha päevas, enne kui uuesti magama ja kõik algab uuesti.

                              Comment

                              • Char
                                Pokkerihai
                                • Sep 2009
                                • 1848

                                #45
                                Re: [3.50$ HTHUSNG] DonDonkaja @ Stars

                                well played. enne seda oli iga käsi push-fold, mõtlesin, et shoveb must üle.

                                Poker Stars $3.40+$0.10 No Limit Hold'em Tournament - t30/t60 Blinds - 2 players - View hand 2249804
                                DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

                                Hero (BTN/SB): t555 9.25 BBs
                                BB: t445 7.42 BBs

                                Pre Flop: (t90) Hero is BTN/SB with J J
                                Hero calls t30, BB checks

                                Flop: (t120) Q 3 3 (2 players)
                                BB checks, Hero checks

                                Turn: (t120) 7 (2 players)
                                BB checks, Hero checks

                                River: (t120) K (2 players)
                                BB bets t180, Hero folds

                                Final Pot: t120
                                BB wins t120

                                Comment

                                Working...