Narrator mikrot peksmas. BARACUDA!!!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • HerrJanks
    Pokkerihai
    • Jul 2011
    • 3769

    #31
    Re: Narrator mikrot peksmas. BARACUDA!!!

    Lihtsalt sõbralik soovitus, et kui ei taha pikka ja vaevarikast nühkimist micros, siis cashoutid unusta praegu heaga ära enne low stakes'i :)

    Comment

    • Narrator
      Julm Donk
      • Apr 2011
      • 75

      #32
      Re: Narrator mikrot peksmas. BARACUDA!!!

      See kuu on ikka täiesti pellarist alla läinud siiamaani.

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


      Viskan statsi pildid ka. Äkki keegi oskab midagi aidata.

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


      Mängin still ikka veel täis nitilt. Micros peaks ju longrunis toitma, kuid siiamaani ongi lihtsalt tuimalt kõik ära imetud. Loodame, et asi läheb paremuse poole. Kuid ma olen ikka veel kohutav blindidel, mitte mignit gameplani pole. Ilmselgelt ma kaotan seal kohutavalt. Kas peaksin rohkem loosimaks laskma ? Kui regular avab nupult, kas peaksin proovima vahepeal tuimalt mingi 4bettima seda ja hakkama nuudlitega mingi imeplayd tegema. Saan aru, et kõik oleneb täielikult vastastest ja olukorrast, kuid kas nii madalal limiidil on üldse õige koht, kus sellist asja hakata praktiseerima. Siiamaani blindidelt ootan ikka veel tuimalt tugevaid hände.

      Comment

      • timz0333
        Pokkeritark
        • Mar 2009
        • 6322

        #33
        Re: Narrator mikrot peksmas. BARACUDA!!!

        Algselt postitas Narrator Vaata postitust

        Kõige kassim on see, et mul mõttes tilgub minna juuli keskel tuimalt migni 10. päevaks pärnusse, kuid see tähendab insta seda, et mingi raha pean ma kindlalt kontolt hakkama tõmbama siis.
        Elame näeme.
        Soovitan soojalt otsida muid võimalusi.

        Comment

        • Dnbftw
          Pokkerihai
          • Jul 2010
          • 1808

          #34
          Re: Narrator mikrot peksmas. BARACUDA!!!

          Teinekord pane EV(Net Expected Won$) joon kah graafikul.

          Kiirelt ülevaadates statte siis liiga nitine ikka. Buttonilt 2-3 korda loosemaks, CO pealt kah loosemaks. Need on varastamise positsioonid, ava 2,5bb neilt. Kui BB peal nit mängija siis avad iga kaardiga btnilt ja sb pealt.

          Regularide vastu mängi häid kaarte, pigem väldi nendega mängu marginaalsetes situatsioonides. Kui tahad mängida siis pigem positsioonis olles, nuudlitega regulari vastu ära mine, sest reeglina on neil head kaardid. Pole mõtet asju keeruliseks ajada.

          See nit mäng töötab imo ainult NL2, kus võid lasta 9/6 stattidega 24tablet, pärast seda limiiti aga ei toida see enam.

          Comment

          • Priidix
            240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
            • Jun 2009
            • 2839

            #35
            Re: Narrator mikrot peksmas. BARACUDA!!!

            Küsi endalt, mis eesmärgid Sul pokkeriga on? Ja saad vastuse Pärnu kohta.

            Comment

            • Dnbftw
              Pokkerihai
              • Jul 2010
              • 1808

              #36
              Re: Narrator mikrot peksmas. BARACUDA!!!

              Jupjup, see üks Pärnus käik võib tähendada kuu või isegi kaks rohkem grindi järgmisesse limiiti liikumiseks.

              Comment

              • HerrJanks
                Pokkerihai
                • Jul 2011
                • 3769

                #37
                Re: Narrator mikrot peksmas. BARACUDA!!!

                Suht pointless cashoutida nl10 kui just 10bb/100 winrate pole ja ulme volüümi ei lase.

                Comment

                • kjmrc
                  Pokkerihai
                  • Aug 2009
                  • 4541

                  #38
                  Re: Narrator mikrot peksmas. BARACUDA!!!

                  Algselt postitas HerrJanks Vaata postitust
                  Suht pointless cashoutida nl10 kui just 15bb/100 winrate pole ja ulme volüümi ei lase.
                  ^^

                  Comment

                  • ivar866
                    Grinder
                    • Oct 2012
                    • 776

                    #39
                    Re: Narrator mikrot peksmas. BARACUDA!!!

                    Pärnusse häälega ja pokkeriraha las jääb kontole! Vahvamaid käsi võid ka postitada!

                    Comment

                    • Narrator
                      Julm Donk
                      • Apr 2011
                      • 75

                      #40
                      Re: Narrator mikrot peksmas. BARACUDA!!!

                      Poker Stars $0.05/$0.10 No Limit Hold'em - 8 players
                      DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

                      Hero (BTN): $10.00
                      SB: $11.32
                      BB: $3.75
                      UTG: $9.68
                      UTG+1: $4.20
                      MP1: $10.00
                      MP2: $7.65
                      CO: $11.39

                      Pre Flop: ($0.15) Hero is BTN with J J
                      UTG calls $0.10, 2 folds, MP2 raises to $0.20, 1 fold, Hero calls $0.20, 1 fold, BB raises to $0.30, UTG calls $0.20, MP2 calls $0.10, Hero raises to $1.20, BB calls $0.90, UTG calls $0.90, MP2 calls $0.90

                      Flop: ($4.85) 9 J A (4 players)
                      BB bets $0.30, UTG calls $0.30, MP2 calls $0.30, Hero raises to $4.10, BB calls $2.25 all in, UTG calls $3.80, MP2 folds

                      Turn: ($15.90) 9 (3 players - 1 is all in)
                      UTG checks, Hero bets $4.70 all in, UTG calls $4.38 all in

                      River: ($24.66) 5 (3 players - 3 are all in)

                      Final Pot: $24.66
                      Hero shows J J (a full house, Jacks full of Nines)
                      BB shows A Q (two pair, Aces and Nines)
                      UTG shows K T (a pair of Nines)
                      Hero wins $11.33
                      Hero wins $12.22
                      (Rake: $1.11)

                      Hommikuse sessi mingi 5 händ. Miks iga sess ei võiks nii alata.

                      Comment

                      Working...