Narrator mikrot peksmas. BARACUDA!!!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • HerrJanks
    Pokkerihai
    • Jul 2011
    • 3769

    #16
    Re: Narrator mikrot peksmas. BARACUDA!!!

    cmon, hakka maha callima, eriti hullud on need käed, kus keerad oma top pair tüüpi käe bluffiks, kütad pool stacki sisse ja siis otsustad foldida...

    6maxi ära küll praegu proovi, seal süüakse sind elusalt :)

    edu tegemistes :)

    Comment

    • kala6li
      Grinder
      • Mar 2013
      • 635

      #17
      Re: Narrator mikrot peksmas. BARACUDA!!!

      Mille jaoks sa callid/raisid turni kui sa foldid any river?

      Comment

      • Simmo
        Grinder
        • Dec 2009
        • 760

        #18
        Re: Narrator mikrot peksmas. BARACUDA!!!

        Eelkõnelejatega täiesti nõus, liiga palju foldid.

        Comment

        • pikk28
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 6695

          #19
          Re: Narrator mikrot peksmas. BARACUDA!!!

          foldides rikkaks ei saa

          Comment

          • ivar866
            Grinder
            • Oct 2012
            • 776

            #20
            Re: Narrator mikrot peksmas. BARACUDA!!!

            Voldi leib lauale ikka, aga mitte neis kohtades, kus praegu voltisid.

            Comment

            • Narrator
              Julm Donk
              • Apr 2011
              • 75

              #21
              Re: Narrator mikrot peksmas. BARACUDA!!!

              Dear Diary

              Asi nii kaugel, et tänasest võib näha NIKIMINAAZi Nl10 laudasi stompimas/shottimas. Sain oma minimaalsed 25buyini kokku ära, enne kui sain rohelise tule, et lammama minna. Esialgu võtan vast 2-3 lauda lahti ja vaatan mis toimub. Ei tea kas kujutan full ette endale aga lauad tunduvad mulle palju mugavamad öösiti migni 2-3 ajal kui päeval. Kõige kurvem on asja juures see, et enda harimisega tegelen ma ülimalt vähe - võiks kordades rohkem. Selle jutu jätkuks viskan mõned käed, mis suhteliselt huvitavad.

              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


              Ma ei viitsi mingi kätemaratoni siin lükata, aga sitaks on veel käsi, mis tõmbavad suht juhtmesse ära :D.
              Anywayz, Im out.
              Last edited by Narrator; 12.06.13, 19:21.

              Comment

              • HerrJanks
                Pokkerihai
                • Jul 2011
                • 3769

                #22
                Re: Narrator mikrot peksmas. BARACUDA!!!

                Ütlen kohe ära, et va teine käsi, siis stattide põhjal ei saa mingeid järeldusi teha, sest sampel täielikult puudub.

                1. Ei bluffi tõenäolise fishi/tundmatu regulari vastu zero equity'ga. Kui isegi flop'i betiks, siis edasi shut downiks.
                2. 3bet pre. As played tuleb otsustada ise, mängudünaamika, tähelepanekute pealt vastase kohta. Üldiselt stackida ei tahaks.
                3. Fold vs 3bet. Probl reg vastas kah?
                4. well played IMO.

                Comment

                • Vandalar
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 3577

                  #23
                  Re: Narrator mikrot peksmas. BARACUDA!!!

                  wow, mis kiire progress.
                  in b4 nl100

                  Comment

                  • pikk28
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 6695

                    #24
                    Re: Narrator mikrot peksmas. BARACUDA!!!

                    räägi teise käe donkbeti mõte ära?

                    Comment

                    • Narrator
                      Julm Donk
                      • Apr 2011
                      • 75

                      #25
                      Re: Narrator mikrot peksmas. BARACUDA!!!

                      Teises käes vahtis mulle KK vastu ja turn riverid olid samamoodi blankid ja stackisin tuimalt sisse ära. Donkbeti paugutasin tuimalt selle pealt, et mul vahtis toppairtopkicker vastu ja ei silmapilgutamata ei viitsinud mingi taktikat aretada ja andsin ainult tuld. Ma kujutan ette, et oleks ma flopil tõstnud, oleks ta oma kunnidega mulle 4beti vastu visanud ja ma oleks suutnud kergelt maha panna. Calliga paningi ennast nii raskesse olukorda. Oleks ma flopil checkinud oleks ta bettinud ja ma oleks samamoodi seda pahna tal vastu callinud.


                      Nii , otsisin kõige sitemini mängitud käed once again välja ja tõmban oma hommikuse häbiposti letti ära jälle:D


                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                      Vaatad ise HEMi ja imestad, et kuidas sellise mänguga selline vend pole ammu bustos. Aa vahepeal sain kuradi 3 tähte ka enda kontole. Oskab keegi öelda, et mis mu RB number võiks sellises seisus üldse olla? Eelmine kuu olin chrome. Täna paugutan igatahes niisama nl10 6 lauaga ja õhtul plaan võtta see milestone suurim prize ära.
                      Homseni sead.
                      Last edited by Narrator; 13.06.13, 10:48.

                      Comment

                      • pikk28
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 6695

                        #26
                        Re: Narrator mikrot peksmas. BARACUDA!!!

                        peaksid betsized paika saama. need vilisevad

                        Comment

                        • HerrJanks
                          Pokkerihai
                          • Jul 2011
                          • 3769

                          #27
                          Re: Narrator mikrot peksmas. BARACUDA!!!

                          Esimene käsi on küll suht vigane mõtlemine imo, flat pre on superfine.

                          Minu arust lood liiga tihti olukordi, kus ainult tugevam käsi sind callib või

                          keerad hea showdown valuega käed bluffiks, ja siis hiljem ägisedes foldid.

                          Proovi mõelda rohkem sellele, et mis range peal vastane on või mille peale

                          tema sind paneb, mitte ära näe aind enda kätt, et

                          "oh top pair, decent käsi, seda ma küll never ei foldi ega

                          slowplay, kütan kõik raha kohe sisse".

                          Comment

                          • Narrator
                            Julm Donk
                            • Apr 2011
                            • 75

                            #28
                            Re: Narrator mikrot peksmas. BARACUDA!!!

                            Hola juurikad.

                            Seis on üsna tore olnud viimased päevad. Jõudsalt ajan siin oma asja ja ei tea kas kujutan ette, kuid enda meelest küll nagu mäng paranenud. Maybe mitte paranenud vaid ise olen enesekindlam. Vähem on neid juhtmesse tõmbavaid olukordi, kus ei oska mitte tattigi teha ja enam vähem loen ükikakinommi, kas callin or not. Fold or Chipid lasen nagu robot ringi.
                            Milestone käe jagamisel sain ka tublisti enda 90 tubrikut ära, mis tuli igati kasuks ära.

                            Tänane päev
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                            Korralik hiiter peal olnud ja rahulikult lasen nl10 6 lauaga. Napilt kõige suurema kasumiga päev, mis siiamaan üldse olnud on. Kuid õhtune sess on veel tulemata.

                            Kogu litter
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                            Bankroll 381. Loodan täna õhtuks 400 ära tõmmata, et hea südamega magama minna.
                            Ma ei viitsi täna õhtul käsi hakata panema. Homme teen suurema puhastuse HEMis. Proovin enda masterskilliga mdiagi aretada seal ja mingeid leake leida. Samutiviskan kindlasti ka mingi statid ja käed siia, mida kõvemad pokkerihaid võiksid kommenteerida.
                            Anywayz, elagu Eesti.

                            Comment

                            • ivar866
                              Grinder
                              • Oct 2012
                              • 776

                              #29
                              Re: Narrator mikrot peksmas. BARACUDA!!!

                              Hästi paned, sa vist tight enam v? mis statsid on?
                              Viimasel ajal biiti oled saanud ka, händs?

                              Comment

                              • Narrator
                                Julm Donk
                                • Apr 2011
                                • 75

                                #30
                                Re: Narrator mikrot peksmas. BARACUDA!!!

                                Hmm, õige aeg vist kiireks updateks.

                                Igastahes tõmbame siis selleks kuuks joone alla. Viskan mingi statsid ja graphid.

                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                                Ajan siin sümeetrias teemat ikka. Ma tean, et ei ole väga hullu, kui nonshowdown peaks alla jooksma aga see, mis praegu toimub on vist päris hullumaja.

                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                                Statsid näevad sellised välja.Ofc blindidelt kaotan nagu täielik kiiritada saanud rott.

                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                                Siin üldse mille kõigega kokku puutusin see kuu.

                                Euro 6max lauad toidavad viimaselajal.

                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                                Kell 4 hommikul nl10 6max mingi kõige populaarsem laud. 14 venda vahtis järjekorras. BB, UTG ja MP olid kõik UK vennad, kes lihtsalt ladusid händilt hände chippe sisse. Täis kino rubriik oli mis chatis ka toimus, vennad ainult seletasid. Anywayz, sama kodanik panin mõned händid tuimalt middle paariga OOP nupud sisse. Ma jooksin ofc kohe Kunnide otsa ja peale seda vennad veel panid tuima ka mu üle mingi järgnevad kaks minti chatis:D. Kuna kõik toimus laupäeva öösel/pühapäeva hommikul, siis vennad olid lihtsalt täiesti kastis omadega ja lasid kino.


                                Igasuguste boonuste, Milestone ja ma ei tea mille kõigega veel olen saanud oma kontole kokku 442 dollarit tänase seisuga. Mai lõpp panin igastahes 100 dollarit peale, seega eeldame, et läbi ma ei team millise ussimunniaugu, oli see kuu mul umbes +330 dollariz
                                Vähemalt nüüd on mingi alusmoney all ja mott on laes, et littida samamoodi. Nl16 ju ei ole kaugel, et shottida, kuigi ma usun, et sellise skilliga saan ma insta seal reaalsusedoosi vastu perset kätte.
                                Kõige kassim on see, et mul mõttes tilgub minna juuli keskel tuimalt migni 10. päevaks pärnusse, kuid see tähendab insta seda, et mingi raha pean ma kindlalt kontolt hakkama tõmbama siis.
                                Elame näeme.
                                Last edited by Narrator; 01.07.13, 20:51.

                                Comment

                                Working...