BASS BASS BOOM, Bassleader MTT-si grindimas @ Pokerstars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • viki
    Grinder
    • Apr 2010
    • 893

    #46
    Re: BASS BASS BOOM, Bassleader MTT-si grindimas @ Pokerstars

    Kui härra käib tööl ja mängib oma lõbuks,siis võib ükskõik millise rolliga 215$ turnasid lasta.Ma olen 300$ kontol SMi mänginud.Mis siis.Päevikuomanikule edu tegemistes!

    Comment

    • vsiu100
      Moderaator
      • Oct 2008
      • 4253

      #47
      Re: BASS BASS BOOM, Bassleader MTT-si grindimas @ Pokerstars

      Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
      ROFL, teil mõlemil 12 posti täpselt eelmise posti tegemise ajal. Ja ajate sellist trolli iba ka.
      looper ja nocaring on kaksikud.

      kle konn, tõmba vaiksemaks.
      looperi jutt täista ok, nocaring ajab ridic bs-i.
      oskaks ma bannida, jagaks sulle hea meelega.

      mingi anna nimi ja saame kokku jutt on ka ridic. kui tallinna tuled, siis fine by me.

      Comment

      • adam_q
        Vana Tegija
        • Feb 2009
        • 1453

        #48
        Re: BASS BASS BOOM, Bassleader MTT-si grindimas @ Pokerstars

        downswing on järjestikune mittecashimiste jada? 250 turnat ilma cashita? seal peab küll midagi tõsiselt viltu olema mängus :)

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #49
          Re: BASS BASS BOOM, Bassleader MTT-si grindimas @ Pokerstars

          Algselt postitas adam_q Vaata postitust
          downswing on järjestikune mittecashimiste jada? 250 turnat ilma cashita? seal peab küll midagi tõsiselt viltu olema mängus :)
          ei. kui oleks nii oleks supper. pigem mitutuhatmängu ja ainult mincashid. rahadesse saad ca 15 protsenti ajast. seega 15% sagedusega saada mincash tähendab siiski suurt defitsiiti ja hakkad kaotama. stabiilselt aga kaotad.

          Comment

          • vsiu100
            Moderaator
            • Oct 2008
            • 4253

            #50
            Re: BASS BASS BOOM, Bassleader MTT-si grindimas @ Pokerstars

            Algselt postitas adam_q Vaata postitust
            downswing on järjestikune mittecashimiste jada? 250 turnat ilma cashita? seal peab küll midagi tõsiselt viltu olema mängus :)

            oled valesti aru saanud.
            downswing - allakäik.
            teisisõnu lõpetamine rahaliselt all pool, kus alustasid sessi/päeva/kuud. keda huvitab mingi järjestikune cashimine???
            Ei oma mitte mingisugust tähtsust, kas su jada on 0000001000101010 või 1100011110000001100, kui lõpetad allpool alustatust rahaliselt.

            Comment

            • simenkon
              Grinder
              • Dec 2011
              • 525

              #51
              Re: BASS BASS BOOM, Bassleader MTT-si grindimas @ Pokerstars

              Algselt postitas Looper Vaata postitust
              Mis vahet palju mul poste on, sinu 2406 postist on healjuhult 10 head posti mis ei keerle ümber suitsetamise.
              lol:D.

              Comment

              • Jäämees
                Vana Tegija
                • Jun 2011
                • 1182

                #52
                Re: BASS BASS BOOM, Bassleader MTT-si grindimas @ Pokerstars

                MTTs on võimalik ka aasta(id) downswingida ka väga headel mängijatel. Ütleks ikkagi, et kokkuvõttes on MTT rohkem luckbox kui skill. Mingi a la 70/30 variandis :D

                Obv lihtsalt minu arvamus ja ma eeldan, et paljud tahavad risti lüüa/dongiks ristida selle juttu peale.

                Ja huvi pärast kui saladus pole, mis tööd teed Mr Bassleader

                Comment

                • Rigged
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 2535

                  #53
                  Re: BASS BASS BOOM, Bassleader MTT-si grindimas @ Pokerstars



                  Lugege, mõelge veidi. 250buyini MTTde jaoks ei ole midagi, heaters gonna heat, Muru on õigel teel.

                  Comment

                  • muruntau
                    • Jan 2009
                    • 4325

                    #54
                    Re: BASS BASS BOOM, Bassleader MTT-si grindimas @ Pokerstars

                    Algselt postitas Rigged Vaata postitust
                    http://www.nsdpoker.com/2011/01/mtt-pros/

                    Lugege, mõelge veidi. 250buyini MTTde jaoks ei ole midagi, heaters gonna heat, Muru on õigel teel.
                    Kunagi vist käis ka siit foorumist läbi see link, igatahes kinnitab minu kogemust küll. Lisaks veel seda, et ka Starsi TLB tippude ROI jääb enamasti 20-40% vahele, minu 40% ROI oli küllaltki tõenäoliselt hiiter. Võib rääkida mida iganes max focusest, aga vägagi tõenäoliselt võib algaja turnamängija arvestada pigem 0-10% ROI'ga parimal juhul. Kui just +1k turniire ei tee kuus, ei ole 10% ROI'ga üldse mõtet turniire mängidagi ja ka sel juhul on variatsioon killer. OPR'ist leiab lademetes tüüpe, kes lasevad tuhandeid turniire aastas BE. Unlucky? vbla. Degenn? kindlasti!

                    Comment

                    • fyte
                      Pokkerihai
                      • Jun 2010
                      • 3378

                      #55
                      Re: BASS BASS BOOM, Bassleader MTT-si grindimas @ Pokerstars

                      Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                      ROFL, teil mõlemil 12 posti täpselt eelmise posti tegemise ajal. Ja ajate sellist trolli iba ka.
                      Standard Vandalari spämm. Mida Looper nii väga valesti öelnud on? Võib-olla on hoopis sinul BRMist vale arusaam - oled ju enamus oma pokkerikarjäärist veetnud nl2-10, või eksin?

                      OP kohta nii palju, et sellise tempo ja suhtumisega on bustoland peagi ukselävel. gl though.

                      Comment

                      • muruntau
                        • Jan 2009
                        • 4325

                        #56
                        Re: BASS BASS BOOM, Bassleader MTT-si grindimas @ Pokerstars

                        Imo on mõtet turniire rahateenimise eesmärgil mängida ainult siis, kui ikka tõsiselt enda mängu kallal vaeva näha ja 1-2k mängu kuus teha. BR peaks ka minimaalselt $10k olema et mickrot ja low stakesi mängida ja poole aasta kulud peaksid arvel olema. Sellisena on turnapro elu konkreetne nolifemine. Pokkeris on ka lihtsamat, vähem aeganõudvamat ja väiksema variatsiooniga raha võimalik teenida. Olles ise turniire mänginud elatiseks ei soovita seda küll kellelegi.

                        Obv on Codecci toodud näide (100k'ga EPT'l käik) hoopis teine keiss. Cashis on sissetulek palju stabiilsem ja inimesel on pmst teenistus olemas, turniir on meelelahutus. Meelelahutuseks võib 3 BI'ga ka shottida.

                        Comment

                        • camu
                          Super Moderaator
                          • Jan 2009
                          • 3411

                          #57
                          Re: BASS BASS BOOM, Bassleader MTT-si grindimas @ Pokerstars

                          Algselt postitas muruntau Vaata postitust
                          Imo on mõtet turniire rahateenimise eesmärgil mängida ainult siis, kui ikka tõsiselt enda mängu kallal vaeva näha ja 1-2k mängu kuus teha. BR peaks ka minimaalselt $10k olema et mickrot ja low stakesi mängida ja poole aasta kulud peaksid arvel olema. Sellisena on turnapro elu konkreetne nolifemine. Pokkeris on ka lihtsamat, vähem aeganõudvamat ja väiksema variatsiooniga raha võimalik teenida. Olles ise turniire mänginud elatiseks ei soovita seda küll kellelegi.

                          Obv on Codecci toodud näide (100k'ga EPT'l käik) hoopis teine keiss. Cashis on sissetulek palju stabiilsem ja inimesel on pmst teenistus olemas, turniir on meelelahutus. Meelelahutuseks võib 3 BI'ga ka shottida.
                          Ranka jälle soovitab viimasel ajal ainult turkasid lasta. Pidi olema nii mõnusalt fishine, et raha printimine maailma lihtsam.
                          Mine siis võta kinni, kellel tegelikult õigus on.

                          Comment

                          • vsiu100
                            Moderaator
                            • Oct 2008
                            • 4253

                            #58
                            Re: BASS BASS BOOM, Bassleader MTT-si grindimas @ Pokerstars

                            Algselt postitas muruntau Vaata postitust
                            Ära töölt küll ära tule, 5k br ja 10k plussi pole turniiride puhul mingi näitaja. Selle br'iga saab Starsis mängida 10seid ja shottida 20seid, selline on lihtsalt variatsioon. Naudi hiiterit seni kuni seda jätkub, sest sellise shottimisega on bustoland küllaltki paratamatu. Volüümi peaksid ka lisama, 2-3 lauaga variatsiooni juba läbi ei mängi, sellise tempoga võib ka 100% ROI'ga mängija (kuigi selliseid ei eksisteeri) olla üle aasta miinuses.

                            what about Keiss?

                            Comment

                            • Bassleader
                              Julm Donk
                              • Mar 2011
                              • 29

                              #59
                              Re: BASS BASS BOOM, Bassleader MTT-si grindimas @ Pokerstars

                              Hahah, palju huvitavaid mõtteid ja teravaid elamusi siin päevikus ( Keep going :D )
                              Mis tööd teen...praegu teen uksi (yeah, i can make doors :D ) kuni IT alale töökoha leian.

                              Graph update ka, huvitavaid käsi pole tekkinunud ( raskeid kohti vms)
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                              Comment

                              • Looper
                                Grinder
                                • May 2013
                                • 576

                                #60
                                Re: BASS BASS BOOM, Bassleader MTT-si grindimas @ Pokerstars

                                Algselt postitas Bassleader Vaata postitust
                                Hahah, palju huvitavaid mõtteid ja teravaid elamusi siin päevikus ( Keep going :D )
                                Mis tööd teen...praegu teen uksi (yeah, i can make doors :D ) kuni IT alale töökoha leian.

                                Graph update ka, huvitavaid käsi pole tekkinunud ( raskeid kohti vms)
                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                                See mille nimel ma siin sõna võtsin ei ole tingitud sellest ,et ma sinu vastu oleksin. Vaid ,et sa ennast Bustoks ei tõmba ja päevik otsa ei saa

                                GL tegemistes ja tihedaid Update.

                                Vandalar võiks küll siis foorumist ära kolida ja Vembu-Tembumaale elama minna.

                                Comment

                                Working...