BASS BASS BOOM, Bassleader MTT-si grindimas @ Pokerstars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Bassleader
    Julm Donk
    • Mar 2011
    • 29

    #1

    BASS BASS BOOM, Bassleader MTT-si grindimas @ Pokerstars

    Tere.
    Olen foorumit aastaid sirvinud ja otsustasin nüüd ka oma "päeviku" teha, et postitada siia tulemusi, mõtteid ja käsi. Oleks vinge kui mõned turniirimängijad ka käsi kommenteeriksid mis siia postitan :P
    Mängin siis MTT-si, enne mängisin rohkem microsi, nüüd rohkem n.ö suuremaid turniire seoses rolli kasvamisega.
    Eesmärk pokkeris on muidugi võita mõni suurem turniir (ala Sunday million)!
    Hetkel algas SCOOP, millest võtan osa niipalju kui võimalik ja postitan ka siia kui peaks tekkima mõni huvitavam olukord.
    Hetkel mängin SCOOP 01 [6max] 215$ turniiri. Kus peale 3h mängimist on 1/3 üle keskmise stack.

    Tulemused Pokerstarsis sellised:
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    Veel statistikat
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
  • Bassleader
    Julm Donk
    • Mar 2011
    • 29

    #2
    Re: BASS BASS BOOM, Bassleader MTT-si grindimas @ Pokerstars

    Mõni aeg tagasi SCOOP 01 [6max] 215$ turniiril, selliseid calle tehakse :D

    PokerStars No-Limit Hold'em, 215 Tournament, 300/600 Blinds 70 Ante (6 handed) - PokerStars Converter Tool from http://www.flopturnriver.com

    Button (t18,030)
    SB (t40,368)
    Hero (BB) (t85,091)
    UTG (t41,615)
    MP (t53,074)
    CO (t30,279)

    Hero's M: 64.46

    Preflop: Hero is BB with 3, 3
    1 fold, MP bets t1,200, 3 folds, Hero calls t600

    Flop: (t3,120) 3, 10, A (2 players)
    Hero bets t2,400, MP calls t2,400

    Turn: (t7,920) 7 (2 players)
    Hero bets t5,400, MP calls t5,400

    River: (t18,720) 4 (2 players)
    Hero bets t17,000, MP calls t17,000

    Total pot: t52,720

    Vastasel QT offsuit :D
    ´

    Comment

    • VisaHing
      mees nagu orkester
      • Dec 2009
      • 6718

      #3
      Re: BASS BASS BOOM, Bassleader MTT-si grindimas @ Pokerstars

      [X] Kasutajanimi hidden
      [X] Solid graafik
      [X] Sample
      [X] Tere Tulemast!!!!!!!!!!!!!!!!!!

      Comment

      • Bassleader
        Julm Donk
        • Mar 2011
        • 29

        #4
        Re: BASS BASS BOOM, Bassleader MTT-si grindimas @ Pokerstars

        Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
        [X] Kasutajanimi hidden
        [X] Solid graafik
        [X] Sample
        [X] Tere Tulemast!!!!!!!!!!!!!!!!!!
        Miks kasutajanimid hidden ei või olla?
        Full Graph:
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


        Mis sample all mõtled ?

        Comment

        • Priidix
          240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
          • Jun 2009
          • 2839

          #5
          Re: BASS BASS BOOM, Bassleader MTT-si grindimas @ Pokerstars

          Sample on väga väike.

          Igaljuhul edu ja kena hittimist!

          Comment

          • Bassleader
            Julm Donk
            • Mar 2011
            • 29

            #6
            Re: BASS BASS BOOM, Bassleader MTT-si grindimas @ Pokerstars

            Algselt postitas Priidix Vaata postitust
            Sample on väga väike.

            Igaljuhul edu ja kena hittimist!
            Nujah, ma lasen 1-3 turnat korraga...max focus :D , sp on nii vähe kogunenud.
            Tänud!

            Comment

            • redddman10
              Grinder
              • Aug 2010
              • 703

              #7
              Re: BASS BASS BOOM, Bassleader MTT-si grindimas @ Pokerstars

              väga lahe et MTT päevik ka olemas nüüd:) mis turniirilt 8k hit tuli? ja scoop turkasi shotid või on bankrolli selleks?

              Comment

              • Bassleader
                Julm Donk
                • Mar 2011
                • 29

                #8
                Re: BASS BASS BOOM, Bassleader MTT-si grindimas @ Pokerstars

                Algselt postitas redddman10 Vaata postitust
                väga lahe et MTT päevik ka olemas nüüd:) mis turniirilt 8k hit tuli? ja scoop turkasi shotid või on bankrolli selleks?
                Buy in oli 109$ millelt 8k tuli .
                215$ turnad shotid jeap, roll miski 5k praegu.

                Comment

                • Looper
                  Grinder
                  • May 2013
                  • 576

                  #9
                  Re: BASS BASS BOOM, Bassleader MTT-si grindimas @ Pokerstars

                  Algselt postitas Bassleader Vaata postitust
                  Buy in oli 109$ millelt 8k tuli .
                  215$ turnad shotid jeap, roll miski 5k praegu.
                  Suht sitt BR Management sellisel juhul 23BI Mtt jaoks ilmselgelt vähe.

                  Comment

                  • totaldonk
                    Grinder
                    • Dec 2009
                    • 914

                    #10
                    Re: BASS BASS BOOM, Bassleader MTT-si grindimas @ Pokerstars

                    pohui äkki hitib ju

                    Comment

                    • Bassleader
                      Julm Donk
                      • Mar 2011
                      • 29

                      #11
                      Re: BASS BASS BOOM, Bassleader MTT-si grindimas @ Pokerstars

                      Algselt postitas Looper Vaata postitust
                      Suht sitt BR Management sellisel juhul 23BI Mtt jaoks ilmselgelt vähe.
                      Äkki sellepärast seda kutsutaksegi shotiks ? :D
                      --------------------
                      Mängu kohta tahtsin veel seda öelda, et HUD-i ma ei kasuta. Jälgin ise vastaste mängustiile, arvestades ja jälgides turniiri faase, blinde jne, sellepärast mängingi vähe turniire korraga. HUD on IMO veits missleading, sest turniiridel muutub kõik suhteliselt kähku, eriti turbodel. Leak or what ?! :D

                      Comment

                      • Mr_Kenny
                        Vana Tegija
                        • Jun 2011
                        • 1357

                        #12
                        Re: BASS BASS BOOM, Bassleader MTT-si grindimas @ Pokerstars

                        Vaevalt 3tablemisel max hourly on (?)

                        E: GL

                        Comment

                        • Bassleader
                          Julm Donk
                          • Mar 2011
                          • 29

                          #13
                          Re: BASS BASS BOOM, Bassleader MTT-si grindimas @ Pokerstars

                          Algselt postitas Mr_Kenny Vaata postitust
                          Vaevalt 3tablemisel max hourly on (?)

                          E: GL
                          Max focus on , maitea läheb kuidagi paremini kui on vähe turnasi lahti. Ei jõua jälgida niihästi kui rohkem turnasi . Fishy shiet :D
                          Ty, ty!

                          Comment

                          • supernova66666
                            Grinder
                            • Nov 2012
                            • 732

                            #14
                            Re: BASS BASS BOOM, Bassleader MTT-si grindimas @ Pokerstars

                            Lihtsalt panen märkme siia kirja

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #15
                              Re: BASS BASS BOOM, Bassleader MTT-si grindimas @ Pokerstars

                              Lisa oma pealkirja ka MTT-de limiidid.

                              Comment

                              Working...