Re: ActionJackson aktsioonis
Täna tuleb mänguvaba öö/õhtu ilmselt - toimetan mujal.
Eilse ulmelise runi kohta oskan hetkel PT's statte uurinuna öelda, et hästi läks ilmselt seetõttu, et suutsin piisavalt paljudel kordadel fold nupu üles leida ja ei roninud kahtlastesse olukordadesse. Pessimist ütleks, et ilmselt jäi ka palju raha seetõttu lauda aga ... ma ei kurda :) Kui mul on sessi jooksul 11 kätt kus ma kaotan 20 või rohkem bb'd ja 37 kätt kus ma võidan 20 või rohkem bb'd siis mulle sobib.
Statte veel puurides siis blindid on ilmselt kohad kust ma lekin mõnuga. Esiteks on mul SB VPIP kõrgem kui buttoni oma (15 vs. 19), ehk mina loen siit välja, et ma ronin SBlt liiga agaralt mängu. BB oma on näiteks 8 vs. UTG 10 ja BB/Hand -0,02 on mingi 2+2 teemast meelde jäänu järgi justkui überok. SB'lt on BB/Hand -0,20.
Blindide kaitsmise/stealimise teemad tuleb foorumites uuesti üle vaadata ja üritada numbreid statistiliste näitajatega sobivamaks painutada. Hetkel on steali % 18 aga stealile foldimine on mõlemal blindil 89-90%.
Eks need statid on hetkel nii nagu nad on. Räägime ju põhjalikuma pokkerdamise algusest ja esimesed paarkümmend tuhat kätt ma arvan on nagu trükimasina käivitamisel välja tulev sodi, mis prükkarisse lendab. Põhjalikumalt räägiks ja postitaks statte ehk kusagil järgmise kuu alguses või hiljemgi. Lennuplaani kohendamiseks saab neid seni ikka kasutada.
Täna tuleb mänguvaba öö/õhtu ilmselt - toimetan mujal.
Eilse ulmelise runi kohta oskan hetkel PT's statte uurinuna öelda, et hästi läks ilmselt seetõttu, et suutsin piisavalt paljudel kordadel fold nupu üles leida ja ei roninud kahtlastesse olukordadesse. Pessimist ütleks, et ilmselt jäi ka palju raha seetõttu lauda aga ... ma ei kurda :) Kui mul on sessi jooksul 11 kätt kus ma kaotan 20 või rohkem bb'd ja 37 kätt kus ma võidan 20 või rohkem bb'd siis mulle sobib.
Statte veel puurides siis blindid on ilmselt kohad kust ma lekin mõnuga. Esiteks on mul SB VPIP kõrgem kui buttoni oma (15 vs. 19), ehk mina loen siit välja, et ma ronin SBlt liiga agaralt mängu. BB oma on näiteks 8 vs. UTG 10 ja BB/Hand -0,02 on mingi 2+2 teemast meelde jäänu järgi justkui überok. SB'lt on BB/Hand -0,20.
Blindide kaitsmise/stealimise teemad tuleb foorumites uuesti üle vaadata ja üritada numbreid statistiliste näitajatega sobivamaks painutada. Hetkel on steali % 18 aga stealile foldimine on mõlemal blindil 89-90%.
Eks need statid on hetkel nii nagu nad on. Räägime ju põhjalikuma pokkerdamise algusest ja esimesed paarkümmend tuhat kätt ma arvan on nagu trükimasina käivitamisel välja tulev sodi, mis prükkarisse lendab. Põhjalikumalt räägiks ja postitaks statte ehk kusagil järgmise kuu alguses või hiljemgi. Lennuplaani kohendamiseks saab neid seni ikka kasutada.
, 10 
, K
Comment