ActionJackson aktsioonis

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ActionJackson
    FPP Pro
    • Jan 2009
    • 231

    #61
    Re: ActionJackson aktsioonis

    Mhh, palju tahaks öelda ja valjusti arutleda aga kirjutan lause ja kohe kustutan ära ka. Seedin natuke neid mõtteid.

    Aga nädala tsitaat on: "Downswinge ei ole, on halvasti mängitud käed."

    Comment

    • ActionJackson
      FPP Pro
      • Jan 2009
      • 231

      #62
      Re: ActionJackson aktsioonis

      Uhh, panin läppari lauale välise molu kõrvale. Vaatame, kas on mugavam tableselectida, kui enne.
      Kui saaks kolmanda molu veel kõrvale ...

      Comment

      • ActionJackson
        FPP Pro
        • Jan 2009
        • 231

        #63
        Re: ActionJackson aktsioonis

        Mitte et mul pühapäeva hommikul kell 6 targemat teha poleks aga ...

        Mängin siin PT3'ga ja kruvin filtreid. Üritan aru saada, kus ma raha ära annan ja hetkel ma enam ei taipa, mis anomaalia see nüüd siis on.

        Kui ma keeran peale VPIP = yes ja "chance to steal" = no, siis poistsioonide pilti vaadates on kõik ilus roheline :) Anomaaliaks aga liigitan ma selle, et 27% kogu sellest rohelusest tuleb ühelt positsioonilt. No heakene küll, me ei räägi mingist üüratust käte kogusest (filtrit rakendades, kus on veel ka limiit ja ajapiirang, jääb sõelale 3k kätt), kuid ka selle valimi juures peaks jaotumine ju ühtlasem olema? FRis on 9 positsiooni ja 100/9 = 11,11 ...

        Igatahes MP1 positsioonilt on minu kolm suurimat kaotust täisarvuliseks bb'ks (bb=0,5ptBB, ehk siis big blinde mõtlen) ümmardatuna 26bb (AKs kaotas KTs ja 9To'le), 33bb (AA riverdati ära J9s poolt mastitõmbega flopil, kuid mis hoopis kaks paari kokku sai), 66bb (KK riverdati ära QQ poolt). Ülejäänud kaotused jäävad alla 20bb.

        Ühesõnaga WTF? Ma teen ühelt positsioonilt normaalset mängu ja teistel situn kõik ära? Vähemalt mina saan sedasi aru ...

        Eilne sessi lõpetanud käsi, mis sessi miinusesse viis ... Postitan ehk hiljem aga põhimõtteliselt õpikunäide sellest, kuidas loose-passive villainile ei tohi ruumi jätta ja tasuta kaarti anda. Ise tõmbasin endal vaiba alt ära.

        Käte postitamisega on üldse see, et enamusel juhtudest mul ei ole WTF hetki, vaid ma tean, kus ma nihu panin. Oleks ainult suudaks mängimise hetkel sedavõrd selget pilti näha :D


        Aga noh, eks ma kaevan edasi. Hetkel paistab, et UTG ja Button on kohad kus ma midagi väääga valesti teen ja ma juba aiman ka vist, milles teema.

        Comment

        • ActionJackson
          FPP Pro
          • Jan 2009
          • 231

          #64
          Re: ActionJackson aktsioonis

          <a href="http://www.pokerstars.com/blog_tournament/"><img src="http://www.pokerstars.com/images/wbcoop/180x150.gif" alt="Online Poker" align="left" style="margin-right:10px;" border="0"></a>

          I have registered to play in the WBCOOP PokerStars World Blogger Championship of Online Poker! You too can <a href="http://www.pokerstars.com/">Play Poker Online</a> at PokerStars.com and take part in the WBCOOP which is open to all Bloggers by registering on <a href="http://www.pokerstars.com/blog_tournament/">WBCOOP</a> to play. Registration code: 282448

          Comment

          • ActionJackson
            FPP Pro
            • Jan 2009
            • 231

            #65
            Re: ActionJackson aktsioonis

            Kofeiini! Otse veeni! Räme uni on.

            WBCOOPi #3 event algab 30 mintsa pärast.

            Comment

            • lenC
              Administraator
              • Oct 2008
              • 6440

              #66
              Re: ActionJackson aktsioonis

              kus sa kadunud oled

              Comment

              • vapsik
                Klubi Liige
                • Apr 2009
                • 5462

                #67
                Re: ActionJackson aktsioonis

                Algselt postitas ActionJackson
                Kofeiini! Otse veeni! Räme uni on.

                WBCOOPi #3 event algab 30 mintsa pärast.
                Kell 1.00 hakkab täna :)

                Comment

                • ActionJackson
                  FPP Pro
                  • Jan 2009
                  • 231

                  #68
                  Re: ActionJackson aktsioonis

                  Hmm, jah. Sain ise ka teada kui 00 PSi logisin :)
                  Aga no seda hullem, sest ega uni ju ära ei lähe.

                  Comment

                  • ActionJackson
                    FPP Pro
                    • Jan 2009
                    • 231

                    #69
                    Re: ActionJackson aktsioonis

                    WBCOOP sai läbi, kui vastase mast ennast kokku vedas aga no see selleks.

                    Uus isiklik rekord vähemalt tänasest päevast - pole kunagi varem üheski lauas 1000bb deepina istunud :P

                    Comment

                    • ActionJackson
                      FPP Pro
                      • Jan 2009
                      • 231

                      #70
                      Re: ActionJackson aktsioonis

                      Eile kulutasin terve päeva turkade mängimisele, kuigi turniirimängijaks ma ennast ei loe. Oli rõõmu, oli kurbust, kogemusi kuhjaga.

                      Praegu railin Sunday Million'i FTd ja mõtlen, et kurat, pokker on neetult emotsioone täis teatud kohtades. Mida näiteks mõtleb hetkel see mees, kes mingil hetkel omas üle poole FT chippidest ja oleks diiliga saanud kusagil 1,5m aga nüüd kukkus kolmandana välja ja sai 0,5m. Võitis ta enda jaoks 0,5m või mõtleb ta edaspidi rohkem sellele, et kaotas 1m?

                      Comment

                      • ActionJackson
                        FPP Pro
                        • Jan 2009
                        • 231

                        #71
                        Re: ActionJackson aktsioonis

                        Huvitav, kui PS ja FT leivad ühte kappi paneks, siis kas uue saidi nimi oleks Full Poker, Poker Tilt või Tilt Stars? Full Stars oleks lihtsalt igav.

                        Comment

                        • raunsz
                          Vana Tegija
                          • Jan 2010
                          • 1492

                          #72
                          Re: ActionJackson aktsioonis

                          Tilt Stars! :D:D

                          Comment

                          Working...