[NL5 ZOOM] AshrakWhite uus algus

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #181
    Re: [NL5 ZOOM] AshrakWhite uus algus

    Algselt postitas AshrakWhite Vaata postitust
    See, et postitanud ei tähenda et mänginud ei ole.

    ei suuda ma NL10 võita, amazing aga tõsi.

    viimased 2 kuud: 15k kätt
    Stiil: VPIP: 23 PFR: 19 3B: 8.17 AGG: 3 AGG%: 40 WTSD: 26% W$SD% 44.1

    sujuvas 4.4 BB/100 miinuses. kas võiks olla võitev stiil? mis statte veel vaja et diagnoosida kus lekib? Mänguks 6-max

    Sul on hetkel vaja ainult ühte statti: viimased 2 kuud: 15k kätt. see 15K peaks natuke suurem olema.

    Comment

    • korrastaja
      Õpihimuline Mängur
      • Sep 2013
      • 321

      #182
      Re: [NL5 ZOOM] AshrakWhite uus algus

      Lol jah, ma kunagi ise whinesin ka siin foorumis, et 10k breakeven mänginud.. vastati seepeale, et osad mängivad 10k kätt ühe päevaga. Seega 15k pealt ei saa järeldusi teha väga. Downer, doomer jne.. mängi rohkem

      Comment

      • Kakahirmutis
        🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
        • Oct 2010
        • 7079

        #183
        Re: [NL5 ZOOM] AshrakWhite uus algus

        Ei oska 6maxi kohta väga õelda aga ma võtaks 3beti ja agro nats väiksemaks sest et micro :D

        nii vähese infoga me su leake üles muidu ei leia ja postita mõned käed , aitame sind :)

        Comment

        • pastilaa
          kuum poiss
          • Apr 2009
          • 7518

          #184
          Re: [NL5 ZOOM] AshrakWhite uus algus

          lisaks selle, et statid on palju ebaolulisem kui see, mida sa reaalselt lauas teed. enamvähem samade statidega vend võib olla +10bb/100 ja -10bb/100

          Comment

          Working...