privadori 6max ht yritused micros

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • privador
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 3951

    #316
    Re: privadori 6max ht yritused micros

    Maltas kohal. Esimene päev kohe kasinni. Meeletult mängib haige fishised malta vanamuttidest penskarid.
    Mida ma teen? Igavusst mängin bj ja loen kaarte! Tahan mingit lahendust
    Kas võidan hunniku pappi v saan banni-teen skandaali ja turvamehed talutavad röökiva minu kasiinost välja
    Tahaks actionit. Kardan, et tuleb kõige igavam variant-võidan väha v kaotan vähe
    Kolmapäev algab pokker
    Ööelu ikka päris rabe siin. Neegrilitsid tulevad vastu ja ütlevad "Do u wanna lick my ass"?

    Comment

    • hotcocacola
      HTCCACLA
      • Oct 2008
      • 14473

      #317
      Re: privadori 6max ht yritused micros

      Algselt postitas privador Vaata postitust
      Maltas kohal. Esimene päev kohe kasinni. Meeletult mängib haige fishised malta vanamuttidest penskarid.
      Mida ma teen? Igavusst mängin bj ja loen kaarte! Tahan mingit lahendust
      Kas võidan hunniku pappi v saan banni-teen skandaali ja turvamehed talutavad röökiva minu kasiinost välja
      Tahaks actionit. Kardan, et tuleb kõige igavam variant-võidan väha v kaotan vähe
      Kolmapäev algab pokker
      Ööelu ikka päris rabe siin. Neegrilitsid tulevad vastu ja ütlevad "Do u wanna lick my ass"?

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      Comment

      • qbj0hn
        Auk on auk. FAKT!
        • Nov 2008
        • 7091

        #318
        Re: privadori 6max ht yritused micros

        POTY
        Last edited by qbj0hn; 07.09.14, 22:31. Põhjus: priva+coca pildi combo

        Comment

        • privador
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 3951

          #319
          Re: privadori 6max ht yritused micros

          Nii elu läinud nüüd selliselt, et läksin tööle. Pokkerist sai korraga kopp ette ja üldse kasiinodest. Hakkama on meeldima rohkem loodus ja linnulaul. Tahaks rohkem saada kontakti loodusega
          Hakkasin ka dieediga pihta. Kasutan väga agressiivset dieeti. Hommikusöök tervislik toit, päeva keskel ei söö midagi ainult joon vett. Õhtul midagi kerge eine. Päeval võin süüa ainult salatit
          Ilmselt keha vaatab, et midagi valesti ja esimese nädalaga -4kg(105-101). Joon ka palju vett, mis petab veidi magu-seega näljatunnet ei teki. Eesmärk võtta alla 15kg ehk 90-ni


          Sepembris sain mõnusalt haige olla. Alguses sain angiini, käisin arstil sain antibiootikumid peale, mis hästi toimisid. Siis nädala pärast tunnen, et jälle kurk haige, aga kuidagi "teistmoodi". Nüüd tuli köha, mis ei tahtnud kuidagi lõppeda, panin artile jälle aja kirja, kuid köha lõppes ja loobusin. Keegi head kopsuarsti-pulmanoloogi teab?Teeks standardkontrolli
          Üldse olen viimaste aastate jookul igasuguseid angiine, bronhiite ja kopupõletikke põdenud ilma palavikuta-kellelgi veel sellist fenomeni?

          Comment

          • bi0hazard
            Vana Tegija
            • Jul 2010
            • 1342

            #320
            Re: privadori 6max ht yritused micros

            Edu dieediga, aga ei soovita nii ranget. Ei tea, mis seisus su keha on, aga kui v2hegi treenitud, siis sellise dieediga kaotad meeletult lihasmassi + p2rast dieeti t8en2oliselt tulevad need kilod v2ga kiirelt tagasi. Shokki pole m8tet keha viia ega teda traumeerida, vaikselt kalorite arvu v2hendama on k8ige parem idee. Edu nevertheless.

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #321
              Re: privadori 6max ht yritused micros

              Algselt postitas privador Vaata postitust
              Nii elu läinud nüüd selliselt, et läksin tööle. Pokkerist sai korraga kopp ette ja üldse kasiinodest. Hakkama on meeldima rohkem loodus ja linnulaul. Tahaks rohkem saada kontakti loodusega
              Hakkasin ka dieediga pihta. Kasutan väga agressiivset dieeti. Hommikusöök tervislik toit, päeva keskel ei söö midagi ainult joon vett. Õhtul midagi kerge eine. Päeval võin süüa ainult salatit
              Ilmselt keha vaatab, et midagi valesti ja esimese nädalaga -4kg(105-101). Joon ka palju vett, mis petab veidi magu-seega näljatunnet ei teki. Eesmärk võtta alla 15kg ehk 90-ni


              Sepembris sain mõnusalt haige olla. Alguses sain angiini, käisin arstil sain antibiootikumid peale, mis hästi toimisid. Siis nädala pärast tunnen, et jälle kurk haige, aga kuidagi "teistmoodi". Nüüd tuli köha, mis ei tahtnud kuidagi lõppeda, panin artile jälle aja kirja, kuid köha lõppes ja loobusin. Keegi head kopsuarsti-pulmanoloogi teab?Teeks standardkontrolli
              Üldse olen viimaste aastate jookul igasuguseid angiine, bronhiite ja kopupõletikke põdenud ilma palavikuta-kellelgi veel sellist fenomeni?
              See nelja kilone hüpe on ikka päris räige, aga noh esimesel nädalal võib ekstreemsusi juhtuda. Kui edaspidi ikka nii kiirelt langeb, siis ma võtaks hoogu maha ja korrigeeriks dieeti.

              Võiksid panna ka oma päevase söögikava siia üles, sest paljudel on arusaam tervislikust toidust hoopis teine. Näiteks kirjuta, mida täna söönud oled koos umbakaudsete kogemustega.

              Comment

              • hotcocacola
                HTCCACLA
                • Oct 2008
                • 14473

                #322
                Re: privadori 6max ht yritused micros

                Tööle my ass, täna nägin sind NL400s:

                Comment

                • Kakahirmutis
                  🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                  • Oct 2010
                  • 7079

                  #323
                  Re: privadori 6max ht yritused micros

                  Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                  Tööle my ass, täna nägin sind NL400s:

                  palgapäev?

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #324
                    Re: privadori 6max ht yritused micros

                    Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                    Tööle my ass, täna nägin sind NL400s:

                    Läkski tööle. Palgasõduriks Ukrainasse. Privadoril ju sõjaväeline taust: oli miski tegelane kunagi kuskil vahipatis.

                    Comment

                    • nikitheone
                      Mr. Puujalg
                      • Aug 2009
                      • 6446

                      #325
                      Re: privadori 6max ht yritused micros

                      mandlid alles priva? mul oli pikalt kurgujamasid, lasin mandlid ära lõigata ja kohe on kordades parem
                      &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                      Comment

                      • privador
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 3951

                        #326
                        Re: privadori 6max ht yritused micros

                        Mandlitega pole krooniliselt jamasi olnud. Üldiselt ei soovitata ära lõigata, sest siis on viirused avatud hingamisteedele
                        Söömisega selline asi, et need väiksed korrad nagu minu puhul ei toimi. Lihtsalt need tekitavad isu. Parem mitte süüa!Teiseks raske päeva nn hajutada(Kannad oma sööki kotiga kaasas?). Teiseks ma ei liigu ka eriiti-seega kalorite vajadus pole ilmselt suur. Kui trenni hakata tegema, ilmselt siis peab mingi toidukava vaatama, sest siis on vaja sööma hakata
                        Aga jah üldiselt viskan välja kõik magusa,leivad saiad,riisi, kartuli jms joogiks vaid vesi. Kõige raskem on valja pruukida magusaisu ja mingi aeg olin coca-cola sõltlane. Ei olnud probleem 5 purki õhtuga alla kulistada
                        Aga jah olen hakanud mõtleme tervislikule toitumisele ja loodusega kontakti otsimisele. Keha tunnetamisele, puhkuse andmine jne
                        a la korralik magamine,kvaliteetne söök,puhkamine, tervislik eluviis. Vb miks mitte ka regulaarsed eriarsti visiidid(isegi kui midagi viga pole)
                        Last edited by privador; 25.10.14, 12:26.

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #327
                          Re: privadori 6max ht yritused micros

                          Algselt postitas privador Vaata postitust
                          Mandlitega pole krooniliselt jamasi olnud. Üldiselt ei soovitata ära lõigata, sest siis on viirused avatud hingamisteedele
                          Söömisega selline asi, et need väiksed korrad nagu minu puhul ei toimi. Lihtsalt need tekitavad isu. Parem mitte süüa!Teiseks raske päeva nn hajutada(Kannad oma sööki kotiga kaasas?). Teiseks ma ei liigu ka eriiti-seega kalorite vajadus pole ilmselt suur.
                          Võiksid siiski lisada söögikava.

                          Vabalt saad teha portse, mille kaloraaz on ~300-400kcalit, aga suur taldrik on täielikult kaetud toiduga, mis tekitab väga hea täiskõhutunde tundideks. Näiteks: kahest munast omlett, kuhu on lisatud hulgaliselt salatit.

                          Üldiselt öeldakse, et istuva eluviisiga inimesed peaksid tarbima umbes 20 kcalit ühe keha kilogrammi kohta, et kaal langeks. Näiteks: kaalud 80kg, siis peaks olema kaloraaz 1600 kanti.

                          See ei ole kivisse raiutud number, sest inimesed on erinevad. Kui nüüd võtta kaks need näidet, siis võiksid päevas süüa ära neli kuni viis eelmainitud portsjonit. Hea on tegelt süüa kolm korda ja lisaks vahele miskid tervislikud snäkid. Kui hästi sätid, siis võib terve päev otsa suu matsuda ning ei tekigi kunagi tühja kõhu tunnet ega isusid.

                          Comment

                          Working...