privadori 6max ht yritused micros

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • privador
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 3951

    #301
    Re: privadori 6max ht yritused micros


    Teises arvutis ka 5000 blokk ja analoogne graafik, mingi pool miljonit chipsi üle ev....

    Comment

    • SuusaKunn
      Jube Noob
      • Jun 2011
      • 142

      #302
      Re: privadori 6max ht yritused micros

      Ära pane Chips graphi vaid Net adjusted, näitab veel täpsemalt, see kui chippe võidad ei tähenda, et +Ev mäng on :=)

      Comment

      • peete82
        Vana Tegija
        • Jan 2010
        • 1310

        #303
        Re: privadori 6max ht yritused micros

        lase samamoodi edasi... minu limiitides suurim võitja jookseb ka konstantselt ja suurelt üle ev.

        Comment

        • muruntau
          • Jan 2009
          • 4325

          #304
          Re: privadori 6max ht yritused micros

          Ae privadurrr! Rääkisid siin, et viiesotised on lebo ja naersid SNE'de üle, 60sed polevat aega väärt 'n all that shit. Kui papi rekkatega ära vedamine on üksluiseks muutunud võiks väikse challenge'i teha.

          Mõtlesin vahelduse mõttes ja ka talli huvides turbo sngsid näppida. Pikalt vast ei viitsi, aga mis arvad tonna mängu mängu 7stes turbodes, 18-45 man. Võib midagi vahele ka panna. Ma pole seda formaati läbi aegade vist üle paarikümne mängu puutunud. Mis arvad? Iseenesest võib ka rohkem mängijaid liituda, paneks mingi $'i vahele ja parima kasumi või winratega mängija saab omale. Uue mängu õppimise challenge'it polegi vist olnud siin.

          Comment

          • privador
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 3951

            #305
            Re: privadori 6max ht yritused micros

            Keegi siin vihjas(marcoloco) , et jooksen kõvasti üle EV
            Pandora laegas avati ja jooksen see kuu jubedalt alla EV
            Mingit sne-d ei tule never kui just 1000-seid 6max-e mängima ei hakka(pokerstars avas lõpus 6max hyperid 1000-d)
            Praegu mängin 6 -l laual ja üle selle ei lähe sest põhi aeg läheb hudi analüüsimsieks, et maxev väljapigistada
            Last edited by privador; 25.05.14, 18:41.

            Comment

            • privador
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 3951

              #306
              Re: privadori 6max ht yritused micros



              jube 100bi alla ev

              Comment

              • tafka31
                Grinder
                • Dec 2009
                • 853

                #307
                Re: privadori 6max ht yritused micros

                Kas ev-joon muretsema ei pane?

                Comment

                • privador
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 3951

                  #308
                  Re: privadori 6max ht yritused micros

                  ei pane mängin kõikidega ahaaa vahest ka kõik rexid lauas

                  eile oli Omahas live cashis huvitav käsi

                  4-5 limpi btn (vend on täiesti sodi ja saa midagi aru 150 eurose stakiga) raisib mingi 12 vms ma sb pealt AQTx callin paar calli veel
                  flop AJT. Tüüp btn paneb mingi 24 vms, ma call teine tüüp ka callib, kes täielikult koomas ja ei jaga üldse mitte midagi(ka mingi 150 taga). Turn blank, btn panustab uuetsi mingi 50 vms, mis edasi?

                  Comment

                  • privador
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 3951

                    #309
                    Re: privadori 6max ht yritused micros

                    [QUOTE=privador;593202]ei pane män

                    Comment

                    • lambitont
                      Vana Tegija
                      • Jun 2011
                      • 1095

                      #310
                      Re: privadori 6max ht yritused micros

                      miks sa mängid hypereid?

                      Comment

                      • privador
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 3951

                        #311
                        Re: privadori 6max ht yritused micros

                        Tundub, et asi hakkab vaikselt otsa lõppema. Raske on pre profitit hoida ja vaev vs reward ei tasu tänases päevas kindlasti enam ära. Isegi hea meel , et läbi saab. Selleks korraks ilmselt kõik. Supernova kehtib veel augusti lõpuni ja siis vsjo-ilmselt ka pokkeriga vsjo
                        Natuke näen ka tulevikku üldises plaanis pokkeriga tumedana. Üks top1 tegelane eestis turgudelt rääkis, et mingil hetkel võib hakata inflatsioon 10% numbreid näitama. Sisuliselt hävitatakse kõigi säästud nagu rublaajal.



                        Suval loen kirjandust http://www.reporter.ee/2014/07/09/ku...tse-inimesega/

                        Comment

                        • muruntau
                          • Jan 2009
                          • 4325

                          #312
                          Re: privadori 6max ht yritused micros

                          Talliga ei taha liituda? Oleme mõne pokkeri mõistes dinosauruse biitima saanud küll, ka sul oleks kõik võimalused olemas. Sa oled seni õppimist päris epikut moodi vältinud ja puhtalt oma peaga jauranud, nii ei annagi biitida. Tuleb ikka targalt õppida, meil kõik variandid olemas. Ma usun, et Eestis sadakond või rohkemgi pokkerimängijat ei nõustuks su väitega, et vaev vs reward enam ära ei tasu.

                          Mis plaan siis muidu on ka? tagasi kauplemise juurde või tavatööle?

                          Comment

                          • privador
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 3951

                            #313
                            Re: privadori 6max ht yritused micros



                            selline käsi. Krt ei oska seda mängida. Donkamenidel keegi ei 3b sind vaid flatib tagant ja ongi p-ses
                            cbet on väga kallis


                            Vb shoveks kohe siis vb ei kaota käega!

                            Comment

                            • bi0hazard
                              Vana Tegija
                              • Jul 2010
                              • 1342

                              #314
                              Re: privadori 6max ht yritused micros

                              wp imo, mängiks täpselt samamoodi.

                              Comment

                              • privador
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 3951

                                #315
                                Re: privadori 6max ht yritused micros

                                Sepembri teisel nädalal olen Maltal
                                PORTOMASO CASINO MALTA 11-14.09.2014 MPN POKER TOUR

                                Mängin vaalases Maltas main eventi 550 ja side eventi 150
                                Kokku 700, panen pool actionist müüki (350) 1.0-ga

                                Comment

                                Working...