privadori 6max ht yritused micros

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • privador
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 3951

    #286
    Re: privadori 6max ht yritused micros

    grind läinud väga vaevaliselt, hädaga see kuu tuleb 6500vpp kokku

    Vahepeal vaatsin triobetti ja avastasin, et Malta satikatel nice overlay. Kalastasin osavalt ja jälgisin täituvust
    Seega odavalt sain 25+30 satikalt 215-le ja finaalsatikal oli 10 gar paketti, arvasin, et tuleb 20 matsi, aga siin panin puusse ja tuli üle 40-siit ka väike overlay(gar fond 14k,mängijatest ca 10k). Algstakist 5000 oli 1000 järgi ja hakkasin tummiselt duubleid võtma ja sain paketi
    Nüüd nädal puhkust, chilli, cashgame ehk
    Katsetan üle pika aja cashgame 5/5 statsidega. Mind huvitav kas on võimalik nii mängu beatida kui vaalad lauas



    Natuke nälg on tulnud mtt-de hittimisest, sets kõik ju easylt hitivad 100k tulemusi:)
    Scoop ka mais tulemas, plaanis kõike LOW evente mängida va. kallis hu. BI kokku 1343usd. Rebuy turnadel 3x arvestan 5 bi, kui tuleb üle maksan enda taskust. Võtan keskmisena rebuy ja addonni tegemisel

    Müün 60% actionist 1.1mu-ga
    Last edited by privador; 28.04.14, 16:15.

    Comment

    • KraindOnMaind
      FPP Pro
      • Jun 2009
      • 228

      #287
      Re: privadori 6max ht yritused micros

      ma võtaks 50% kogu actionist ehk siis 671.5 usd
      E: tegelikult ma võin kogu 60 ka võtta, kui lihtsam
      Last edited by KraindOnMaind; 28.04.14, 20:16.

      Comment

      • V4LDO
        FPP Pro
        • Jun 2010
        • 229

        #288
        Re: privadori 6max ht yritused micros

        Tahaks ka heameelega ntx 5%, kui eelmine postitaja kõike ei võta ja teistele ka jätab. Oleks hea railida scoopimise kõrvalt

        Comment

        • vonkartoffel
          Pokkerihai
          • May 2009
          • 1658

          #289
          Re: privadori 6max ht yritused micros

          Ma võtan see ülejäänud 55% siis kui KraindOnMaind peaks loobuma.

          Comment

          • privador
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 3951

            #290
            Re: privadori 6max ht yritused micros

            Unise peaga optimistlikult panin ülesse. Paha lugu on see, et suure hurraaga panin kava ülesse, aga mingi osa istun Maltal jne ja evente võib ajapuudsel lihtsalt ära jääda, siis on raske majandada jne Samas kui saan superstardi siis ägisedes saab ka seal mängida...aga ei tahaks kohustusei peale panna.
            Aga tore näha et huvi on...vb panen tulevikus mingi kava välja

            Comment

            • privador
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 3951

              #291
              Re: privadori 6max ht yritused micros



              Aprill, aasta roi 15-tes 4.5%
              Minu teada olles sel limiidil rege uurinud, siis vaid ehk 2-3 regi on roi üle 5% ja need ka juba 30-stes ja 60-stes pendeldavad.
              Enamus rege juba 1-2% roi pealt liikunud ülesse

              Comment

              • SuusaKunn
                Jube Noob
                • Jun 2011
                • 142

                #292
                Re: privadori 6max ht yritused micros

                Miks Net Adjusted graphi ei pane? (see antud graph ei näita küll mitte midagi)

                Comment

                • Looper
                  Grinder
                  • May 2013
                  • 576

                  #293
                  Re: privadori 6max ht yritused micros

                  Algselt postitas SuusaKunn Vaata postitust
                  Miks Net Adjusted graphi ei pane? (see antud graph ei näita küll mitte midagi)
                  Näitab piisavalt. Et poiss on mänguga õigel teel ja rohkem polegi vaja.

                  Comment

                  • SuusaKunn
                    Jube Noob
                    • Jun 2011
                    • 142

                    #294
                    Re: privadori 6max ht yritused micros

                    Selle graphi eesmärk ongi sellise mulje jätmine(väga ilustav ja meeleolu loomiseks)

                    Comment

                    • timz0333
                      Pokkeritark
                      • Mar 2009
                      • 6322

                      #295
                      Re: privadori 6max ht yritused micros

                      Algselt postitas SuusaKunn Vaata postitust
                      Selle graphi eesmärk ongi sellise mulje jätmine(väga ilustav ja meeleolu loomiseks)
                      Kui sa teada tahad palju ta võitnud on siis saad selle ju välja arvutada.

                      Comment

                      • marcoloco
                        FPP Pro
                        • Nov 2010
                        • 203

                        #296
                        Re: privadori 6max ht yritused micros

                        Algselt postitas Looper Vaata postitust
                        Näitab piisavalt. Et poiss on mänguga õigel teel ja rohkem polegi vaja.
                        20000 chips 2000 turnaga on 10 chips ehk 2% algstackist iga turniiri EV. Kui rake on 4%, siis pole väga õigel teel poiss. Muidugi roi-d ei saa 6maxis päris chippide põhjal arvutada, aga SuusaKunni point on õige - see net expected chips won ja my currency net won korrelatsioon on petlik.

                        Comment

                        • privador
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 3951

                          #297
                          Re: privadori 6max ht yritused micros

                          Ausalt pean natuke peenikest naeru...annan ka lingi http://foorum.pokkeriprod.com/showth...s-ini-muruntau

                          Ühesõnaga varastan Murult EV raha:) Aga noh eks ta on seda ept-del kordades tagasi saanud

                          Aga eks näeb mulle ka endale huvi kuidas see jätkub...

                          Nt andyuk18, kes 30-seid ja 60-tes sharkscope leaderboardis 1-ne
                          Siin rahvas räägib, et ev-joon negatiivne poisil üldse...
                          Last edited by privador; 01.05.14, 13:08.

                          Comment

                          • SuusaKunn
                            Jube Noob
                            • Jun 2011
                            • 142

                            #298
                            Re: privadori 6max ht yritused micros

                            Algselt postitas marcoloco Vaata postitust
                            20000 chips 2000 turnaga on 10 chips ehk 2% algstackist iga turniiri EV. Kui rake on 4%, siis pole väga õigel teel poiss. Muidugi roi-d ei saa 6maxis päris chippide põhjal arvutada, aga SuusaKunni point on õige - see net expected chips won ja my currency net won korrelatsioon on petlik.
                            Sellele tahtsingi tähelepanu juhtida

                            Comment

                            • tafka31
                              Grinder
                              • Dec 2009
                              • 853

                              #299
                              Re: privadori 6max ht yritused micros

                              Kardsid näidata, et üle ev jooksed?

                              Comment

                              • privador
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 3951

                                #300
                                Re: privadori 6max ht yritused micros

                                Ei ole siin midagi karta 300bi üle ev ca 10000 mängu peale kui ma nyyd puusse ei pane...shokk endalegi
                                Eks näeb mis tulevik toob..vb 100000 sng peale läheb ev paika....

                                Comment

                                Working...