privadori 6max ht yritused micros

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pikk28
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 6695

    #271
    Re: privadori 6max ht yritused micros

    lol. toredad riidid said ikka!

    Comment

    • CeuZ^
      FPP Pro
      • Jun 2012
      • 258

      #272
      Re: privadori 6max ht yritused micros

      6 korda nädalas trenni teha on liiga palju. Keha peab puhkama, muidu lihtsalt pole kasu, kui üle töötad.

      Comment

      • privador
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 3951

        #273
        Re: privadori 6max ht yritused micros

        Ja nendest kõhnadest vendadest. Ma tunnen paar venda, kes kaaluvad ehk 60-70kg. Aga sry, ega neil eriti raha ka pole süüa osta või ei hooli söömisest!

        Comment

        • Fortune
          IP
          • Oct 2008
          • 1396

          #274
          Re: privadori 6max ht yritused micros

          Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
          wp vsiu!
          mul endal ka kaalubet peal ühe noore tyybiga. Muidu ei liiguta rsk kui ei beti.
          Priva pane rahh vahele, mis motiveerib ja kilod kaovad :)
          selle kohta ma ütleks, et väike error on mõtlemises. Ma olen ise ka neid bette teind ja mingit motti ikka lisab, aga väga suur tõenäosus on, et peale betti lähed ikka oma vanade harjumuste juurde tagasi. Pigem peaksid muutma oma nö elufilosoofiat ja enda jaoks välja mõtlema, et miks sa tervislikumalt toitud ja trenni teed. Eesmärk peaks ikka olema selles suunas, et trenn ja tervislik toitumine annavad parema enesetunde ja sa tahad reaalselt seda teha ja oled valmis ennast kokku võtma ja pingutama lihtsalt enda pärast, mitte see, et jumala pärast mingit betti kotti ei saaks.

          Comment

          • pikk28
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 6695

            #275
            Re: privadori 6max ht yritused micros

            eks ma sööngi tervislikumalt kui 95% siinsest populatsioonist. trenni teen ilmselt vähem kui 95% siinsest populatsioonist.
            Muidu nõus su riidiga.

            Comment

            • Mr_Kenny
              Vana Tegija
              • Jun 2011
              • 1357

              #276
              Re: privadori 6max ht yritused micros

              Algselt postitas CeuZ^ Vaata postitust
              Ise olin kunagi samasugune, lasin kodus arvutis mänge ja sittagi ei teinud:D Siis sõin ka korra päevas kõhu täis ning muud paska juurde. Kaalusin umbes 70-72kg. 2+ aastat tagasi hakkasin ka jõukas käima, muidugi on olnud palju pause sees, aga hetkel kaal 95kg:D Hetkel käin korralikult ja plaanis ikka 100kg pluss saada kunagi...Toitumine on korras ja panen igapäevaselt valku ja kreatiini peale.

              Comment

              • nikitheone
                Mr. Puujalg
                • Aug 2009
                • 6446

                #277
                Re: privadori 6max ht yritused micros

                kuule priva, ujumine on palju effektiivsem kui jooksmine. kui teed mõlemat sama kaua. ja põlved nussid kohe endal ära, kui hakkad jooksma. rattaga ja ujuma, hiljem jooksma alles. edu!
                &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                Comment

                • privador
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 3951

                  #278
                  Re: privadori 6max ht yritused micros

                  Comment

                  • privador
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 3951

                    #279
                    Re: privadori 6max ht yritused micros

                    Mäng on vaikselt läinud viiamstel kuudel on väga raskelt läinud 6500vpp tegemine, üldse volyym on kokku kuivanud
                    Loodetavasti leian mõne kuu, kus teen korraliku volyymi ja 20000vpp+ lihtsalt nii palju tegemist
                    Praegu uhan 15-seid
                    Selle aasta sees on 2 eesmärki
                    a) kanda kinnitada 30-stes-võita neid 2-3%-ga roi-ga
                    b)Leida lõpuks unelmate setup, kus saaksin teha päevas 400-500 sng-d
                    Selle all mõtlen seda, et kõik skriptid töötavad veatult. Hud on täielikult välja arendatud(st seal on info mida ma 100% vajan)
                    1-st ja 2-st punktist oleneb, kas ründan 2015 sne-d. Kui mõlemas failin siis tuleb tööd otsida v midagi muud teha


                    Kaaluga läks aia taha, 3-4kg puhta toitumsiega tuli juba alla ja murdusin. Lisaks tuli külmatus ja köha ja nohu ja kõik p-ses
                    Eks lähen uuele katsele mingi aeg. Tunnen, et kui elaks erakuna kuskil metsa sees v istuks sõjaväes v vanglas oleks väga kerge alla võtta, aga lihtsalt social life segab seda niivõrd palju

                    Comment

                    • Codecci
                      Luuramas Naisteturniire
                      • Nov 2008
                      • 7574

                      #280
                      Re: privadori 6max ht yritused micros

                      Priva, sa 30+, pokkeri-aastaid ka juba korralikult seljataga, elad vist suht pereelu... Noored värsked kutid kes äsja keskkoolist tulevad, 0 kohustust, pead lõikavad kiirelt, arvutimängudega klikkimine ja reaktsioon ülikiireks treenitud, isegi neil SNE tegemine väga-väga raske. Miks sa nii utoopset eesmärki ja kohustust üldse tahad võtta? See ei ole mingi freeroll, et aasta aega annad hagu ja antakse auhinnaks sulle $110K, vaid sa ise maksad $180K ja sellest antakse sulle mingi 60% tagasi vms.

                      Comment

                      • privador
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 3951

                        #281
                        Re: privadori 6max ht yritused micros

                        jorj vist 35+, aga parim winrate highstakes hyperites+koige suurem volyym
                        Seega maha ennast veel ei kannaks. Aga selge see, et 20 -aastaste protsessorid on võimsamad ja mäng areneb

                        Aga praegu tegelikult mäng huvitab. Sest hüperid on väga matemaatised(rangedega mängimine) see polekski nagu pokker

                        Tegelikult on ruumi võtta 9max hyperieid lisaks-sest uusi teoreetilsii teadmsii ei pea üle võtma sest utg avamine niikuinii 5-10%

                        Aga jah codeccil on hea point, mis see sne siis ka lõpuks on . 110kusd ühe aasta eest. usd kurss euri vastu on nii ****** anyway-see on 78keuri.
                        Selle eest ei sa isegi 1-toalist ubelikku Kalamajja lol http://tallinncity.postimees.ee/2764...i-90-000-eurot

                        Tegelikult see sne oleks vb egotamiseks pigem. Tegelikult olen 500-seid jälginud ja ikka juhtub 2 fishi, mis tähendab juba pos-t roi-d sisuliselt. Seega niikaua kui pos-t roi-d on võimalik kõrgetes mängudes toota on fine ja mängud elavad
                        Eesmärk on prerakeback suur winrate, mitte ala kaotan aastas mingi 100k ja saan rb-ga 110k tagasi
                        Samas palju vihaseid noori kutte ongi seda tegemas ja savaad aastalõpuks küll elite ja 100$ netokasumit...lol
                        Last edited by privador; 16.04.14, 22:41.

                        Comment

                        • inward
                          Klubi Liige
                          • Sep 2009
                          • 6275

                          #282
                          Re: privadori 6max ht yritused micros

                          Sul mingid aktsiaärid olid ka ju + magister omandamisel ? Backup plan peaks hea olema. Nii et yolo.

                          Comment

                          • nikitheone
                            Mr. Puujalg
                            • Aug 2009
                            • 6446

                            #283
                            Re: privadori 6max ht yritused micros

                            ERR Novaator on auhinnatud teadusuudiste portaal, mis valmib ERR-i ja Eesti teadusasutuste koostöös.
                            &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                            Comment

                            • privador
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 3951

                              #284
                              Re: privadori 6max ht yritused micros


                              Teine kuldne juba ja vaid 100 sng-d mängitud. Hot run!

                              Comment

                              • privador
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 3951

                                #285
                                Re: privadori 6max ht yritused micros

                                See on koht, mis paneb mõtlema. Vastas on semitugev regular. Kindlasti ta ei minraise-foldi sellises spotis. Seega olen kindel, et tal on qq+ vb ka kk+, teised käed ta shoveks
                                Aga siga raske ära visata

                                See oleks sama kui husng-s tüüp mr-s ainult kk+ ja sa proovi qq-d ära visata kui ta mr-s!
                                See on see koht, kus võiks saada heast regularist väga heaks regulariks, sest vastasel on ranged balanseerimata, aga pea ei suuda ära visata wtf mul on aq! insta nupud


                                Poker Stars $14.41+$0.59 No Limit Hold'em Tournament - t30/t60 Blinds + t6 - 4 players
                                DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

                                BB: t848 M = 7.44
                                Hero (CO): t954 M = 8.37
                                BTN: t306 M = 2.68
                                SB: t892 M = 7.82

                                Pre Flop: (t114) Hero is CO with Q A
                                Hero raises to t120, 1 fold, SB raises to t240, 1 fold, Hero raises to t948 all in, SB calls t646 all in

                                Flop: (t1856) J T K (2 players - 2 are all in)

                                Turn: (t1856) 6 (2 players - 2 are all in)

                                River: (t1856) J (2 players - 2 are all in)



                                [spoil]Final Pot: t1856
                                Hero shows Qs Ad (a straight, Ten to Ace)
                                SB shows Kh Ks (a full house, Kings full of Jacks)
                                SB wins t1856
                                [/spoil]
                                Last edited by privador; 21.04.14, 22:11.

                                Comment

                                Working...