privadori 6max ht yritused micros

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Kakahirmutis
    🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
    • Oct 2010
    • 7079

    #256
    Re: privadori 6max ht yritused micros

    Dno mul ei ole küll vahet , vahest kuude kaupa söön 4-5x päevas , vahest kuude kaupa 1x(+snacks) päevas , kaal ikka 60-70 (70 sain korraks kätte aint siis kui tegin kuu aega iga päev jõusaali ja sõin 6x päevas pohhui toitu kus igakord 30g+ valku)

    Comment

    • vsiu100
      Moderaator
      • Oct 2008
      • 4253

      #257
      Re: privadori 6max ht yritused micros

      rääkige seda "söön mida tahan, palju tahan jne peaasi, et trenni teha" juttu peale 27a+.
      rääkisin ka seda sinna maani aga siis enam ei töötanud......

      Comment

      • pikk28
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 6695

        #258
        Re: privadori 6max ht yritused micros

        wp vsiu!
        mul endal ka kaalubet peal ühe noore tyybiga. Muidu ei liiguta rsk kui ei beti.
        Priva pane rahh vahele, mis motiveerib ja kilod kaovad :)

        Comment

        • Kahololani
          Julm Donk
          • Mar 2013
          • 32

          #259
          Re: privadori 6max ht yritused micros

          Söö tihti ja korraga vähe (rusika suurune portsjon). Soovitatakse lausa 5-6x päevas süüa.
          Kellaajad pole tegelikkuses nii olulised. Vanakooli teooria hommikueine ülimast tähtsusest ja, et peale kella kuut ei tohi süüa, on ammu ümber lükatud. Hea on 1h enne uinumist mitte süüa, sest seedimine raskendab magamist. Kui tunned nälga, joo klaas vett ning oota 15min. Tihti aetakse janu näljaga segamini. Enne söömist on samuti kasulik klaas vett juua (tekitab kiiremini täiskõhutunde) ning ampsata pool viilu täistera leiba, millele paned paar tilka oliivõli (kiudained hoiavad kauem täiskõhutunnet ning oliivõli kiirendab seedimist). Tatar on kasulik, pruun riis. Iga päev soovitatakse süüa 1 keedetud muna.
          Näksimiseks sobivad pähklid. Kõige paremad on kreekapähklid, teised ka ok (mitte muidugi soolapähklid jmt).
          Ka popcorn on täitsa kasulik, aga ainult need, mis ise õliga potis teed (rapsiõli soovitatakse), sisaldavad palju kiudaineid.
          Šokolaadist ei pea täielikult loobuma. Tumedam on kasulikum.
          Preatud toite võiks piirata, proovi aurutatud. Kõigega harjub.

          Tegelikkuses on kõik puhtalt harjumuse asi. Ise nt hakkasin teismelisena jooma musta kohvi ilma suhkruta, sest see aitab kaalu langetada ning tänasel päeval ei suudakski suhkru või piimaga tarbida. Taolisi näiteid veelgi.

          Kindlasti jäta ära limonaadid, saiad, vorstid, viinerid jne. Ei soovita ka osta nn "light" tooteid või suhkruasendajaid. Need sisaldavad muid kahjulikke aineid. Puuviljadest vali pigem vesisemad, nt melon, arbuus, granaatõun jne.

          Alkoholi peab piirama!!

          Liikumine on üks olulisemaid asju siiski. Võimalikult palju käi jala. Trenn ja jooks on ka kasulikud, kuid ei tasuks alahinnata jala käimist.

          Comment

          • Codecci
            Luuramas Naisteturniire
            • Nov 2008
            • 7574

            #260
            Re: privadori 6max ht yritused micros

            Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
            rääkige seda "söön mida tahan, palju tahan jne peaasi, et trenni teha" juttu peale 27a+.
            rääkisin ka seda sinna maani aga siis enam ei töötanud......
            Seda statementi kuidagi science ka backib? Äkki lihtsalt peale 27a+ oled vähem liigutama ja/või suuremaid koguseid sööma hakanud ise märkamata?

            Comment

            • Kahololani
              Julm Donk
              • Mar 2013
              • 32

              #261
              Re: privadori 6max ht yritused micros

              Ainevahetus aeglustub.

              Metabolism’s Role in Age-Related Weight Gain

              It turns out that for most people, age-related weight gain is due in large part to a dramatic decrease in calories burned. While lower levels of physical activity play a large role in the decreased energy expenditure, an age-related decline in metabolic rate is also to blame.

              A study evaluating total energy expenditure (TEE) – the sum of calories burned from the basal metabolic rate (metabolism), the energy required to digest and absorb food, and physical activity – confirmed what most people already know: energy expenditure decreases with age.

              Basal metabolic rate, which accounts for about 50 to 70 percent of TEE, is thought to decrease about one to two percent per decade. That is, after a person reaches 20 years old, daily energy expenditure decreases about 150 calories per decade. The decline is probably due to decreased muscle mass (which is highly metabolically-active) and increased fat mass (which is relatively metabolically-inactive).

              Some studies have also found that, even when controlling for fat-free mass, basal metabolic rate is five percent lower in older compared with younger adults. It is not clear why, but some researchers speculate that it may be due to an unavoidable loss of very metabolically-active organ tissue, or a decreased metabolic rate within muscle tissues. Decline seems to be most rapid after 40 years old in men and 50 years old in women.

              In sum, the number of calories burned per day decreases with age. This reality is widely accepted and is even built in to formulas that estimate resting energy expenditure. The age-related decline in energy expenditure is largely due to decreased metabolic rate — which results from decreased lean mass and increased fat mass — and decreased levels of physical activity.

              Comment

              • Kakahirmutis
                🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                • Oct 2010
                • 7079

                #262
                Re: privadori 6max ht yritused micros

                Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                Seda statementi kuidagi science ka backib? Äkki lihtsalt peale 27a+ oled vähem liigutama ja/või suuremaid koguseid sööma hakanud ise märkamata?
                Vanusega läheb seedimine aeglasemaks, ehk mäki burksid lähevad poti asemel vöö piirkonda

                Comment

                • Codecci
                  Luuramas Naisteturniire
                  • Nov 2008
                  • 7574

                  #263
                  Re: privadori 6max ht yritused micros

                  Ja raisk miks mu vanaisa eluaeg ideaalkaalus on olnud, kuigi pruuni riisi on vb unes näinud ja ei tea mis kalor tähendabki? 5 päeva nädalas läheb prolly sisse mingis variatsioonis kartul, ülejäänud 2 päeva mingi makaron/riis ehk vms standard söök. Muidugi füüsilist tööd eluaeg mõnusalt pannud teha...

                  Aga ma ei taha seda kuidagi omaks võtta, et kartulit enam süüa ei või :D

                  Comment

                  • Kakahirmutis
                    🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                    • Oct 2010
                    • 7079

                    #264
                    Re: privadori 6max ht yritused micros

                    Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                    Ja raisk miks mu vanaisa eluaeg ideaalkaalus on olnud, kuigi pruuni riisi on vb unes näinud ja ei tea mis kalor tähendabki? 5 päeva nädalas läheb prolly sisse mingis variatsioonis kartul, ülejäänud 2 päeva mingi makaron/riis ehk vms standard söök. Muidugi füüsilist tööd eluaeg mõnusalt pannud teha...

                    Aga ma ei taha seda kuidagi omaks võtta, et kartulit enam süüa ei või :D

                    liigutama peab lihtsalt , 30 min naist kabistada on juba trenn

                    Comment

                    • virukunn
                      Pokkerihai
                      • Jul 2010
                      • 2036

                      #265
                      Re: privadori 6max ht yritused micros

                      Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                      Aga ma ei taha seda kuidagi omaks võtta, et kartulit enam süüa ei või :D
                      See mingi ekstreemsusteni minek ju. Kui ma söön üle päeva burksi ja joon õlut ning portsionid on 2x suuremad kui peaks, siis mingi pruun riis aint gonna cut it. Õiged portsionid õigel ajal, quit rämpstoit ja õlu, peaks piisama küll. Kaloritega arvet pidades oleks pilt muidugi selgem.

                      Comment

                      • CeuZ^
                        FPP Pro
                        • Jun 2012
                        • 258

                        #266
                        Re: privadori 6max ht yritused micros

                        Tavaliselt kui trenni tuleb uus inimene ja ta räägib, et ta sõõb koguaeg ja lihtsalt ei võta juurde, pfff. See jutt on puhas BS!

                        Comment

                        • Kakahirmutis
                          🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                          • Oct 2010
                          • 7079

                          #267
                          Re: privadori 6max ht yritused micros

                          Imo kõige parem oleks süüa 3x päevas korralikult (võib lisada 3x päevas valku) , jaotada ära umb 2.5k kalorit päeva peale ja teha trenni , keha kasvab , tervis hea jne ... kahjuks ise grindin , vaatan filme , söön nuudleid ja burkse ja kurva näoga vaatan nurgas poksi kindaid ja jõusaali riideid ja hui viitsin :(

                          Comment

                          • CeuZ^
                            FPP Pro
                            • Jun 2012
                            • 258

                            #268
                            Re: privadori 6max ht yritused micros

                            Ise olin kunagi samasugune, lasin kodus arvutis mänge ja sittagi ei teinud:D Siis sõin ka korra päevas kõhu täis ning muud paska juurde. Kaalusin umbes 70-72kg. 2+ aastat tagasi hakkasin ka jõukas käima, muidugi on olnud palju pause sees, aga hetkel kaal 95kg:D Hetkel käin korralikult ja plaanis ikka 100kg pluss saada kunagi...Toitumine on korras ja panen igapäevaselt valku ja kreatiini peale.

                            Comment

                            • privador
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 3951

                              #269
                              Re: privadori 6max ht yritused micros

                              Keegi siin soovitas, et söögu õhtul juurvilja porgandit,kaalikat kapsast jne Alguses on mõnus ja fun, aga mingil 3-4l päeval hakkab välja ajama. Magu ka selline imelik, et ei usu mu bluffi, kui tahan maltsaga magu täita
                              Eesmärgiks on ikka praegu trenn 6 korda nädalas. Just mingi päev jooksis vastu markovitsus nõmme metsas!Nüüd tean, miks ta kõrendik on:)

                              EMV ka veidi. Tundub, et ma olen emv suurim fish. Callisin 3 omaha barrelit second nutsiga nutsi vastu all-innini(ei saanud isegi 1% equityt). Palju parem võimalus oleks olnud tagantjärgi 150 eurile tuli otsa panna ja õhtul jooksma minna!

                              Comment

                              • Kakahirmutis
                                🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                                • Oct 2010
                                • 7079

                                #270
                                Re: privadori 6max ht yritused micros

                                Algselt postitas privador Vaata postitust
                                Keegi siin soovitas, et söögu õhtul juurvilja porgandit,kaalikat kapsast jne Alguses on mõnus ja fun, aga mingil 3-4l päeval hakkab välja ajama. Magu ka selline imelik, et ei usu mu bluffi, kui tahan maltsaga magu täita
                                Eesmärgiks on ikka praegu trenn 6 korda nädalas. Just mingi päev jooksis vastu markovitsus nõmme metsas!Nüüd tean, miks ta kõrendik on:)

                                EMV ka veidi. Tundub, et ma olen emv suurim fish. Callisin 3 omaha barrelit second nutsiga nutsi vastu all-innini(ei saanud isegi 1% equityt). Palju parem võimalus oleks olnud tagantjärgi 150 eurile tuli otsa panna ja õhtul jooksma minna!
                                epic :D


                                ja omahas peab ikka pre pushima nii palju kui võimalik , paarkend protsenti ikka saad

                                Comment

                                Working...