privadori 6max ht yritused micros

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • privador
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 3951

    #121
    Re: privadori 6max ht yritused micros

    Kas keegi oskab öelda EV joone kohta?
    Chips per hands jooksen jubdalt üle EV joone. Samas Tournaments ja prizes jooksen veidi alla EV
    Kuidas need saavd nii erinevad olla?

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #122
      Re: privadori 6max ht yritused micros

      Algselt postitas privador Vaata postitust
      Kas keegi oskab öelda EV joone kohta?
      Chips per hands jooksen jubdalt üle EV joone. Samas Tournaments ja prizes jooksen veidi alla EV
      Kuidas need saavd nii erinevad olla?
      Ma arvan, et kui 6-alles siis coinflipi kaotatud EV väärtus ei ole nii suur, kui näiteks bubbles? Teiseks alustad ju 500 chipiga. Mida kaugemale jõuad, seda rohkem chippe on ning tuleb cEV vahele ka suuremad käärid.

      S.t. 500 stäkiga 30% underdogina võites jooksed 350 chippi üle EV, 2000 chipiga sama olukorra võidad jooksed 1400 üle EV. Sama toimub ju MTT-des: alustad 1500 chipiga, aga lõpetad 200 000 chipiga ehk isegi ühe 45% olukorra võitmisel jooksed 15 000 chippi ehk 10 algstäkki üle EV.

      Arvan veel, et BB EV on täpsem, kui cEV.

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #123
        Re: privadori 6max ht yritused micros

        ja BB EV on seepärast täpsem, et lõpus on efektiivne stäkk mõne BB juures, chippides aga suurem, kui algstäk.

        Sama MTT näites: alustad 1500 stäkiga (75BB). Kui sa turka lõppfaasis 200k chipiga võidad flipi, jooksed 15 000 chippi üle EV, siis see jätab graafikule suure jälje. Tegelikkuses lõppfaasis on stäkkide sügavus kõigest 20-40BB ehk reaalsuses jooksed 1.5BB - 3BB üle EV, mitte 750 :)

        Comment

        • privador
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 3951

          #124
          Re: privadori 6max ht yritused micros

          Kui tournament-prizes näitab alla ev jooksimist, kas see tähendab siis seda, et ma mängin bubbles hästi v hoopis halvasti?
          Sest loogiliselt võttes võib tõesti chips per hand võimenduda, aga siis ma peaksin ka tournament-prizes üle EV jooksma

          Comment

          • privador
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 3951

            #125
            Re: privadori 6max ht yritused micros

            PokerStars No-Limit Hold'em, 7 Tournament, 30/60 Blinds 6 Ante (3 handed) - PokerStars Converter Tool from http://www.flopturnriver.com

            SB (t1,339)
            Hero (BB) (t1,419)
            Button (t242)

            Hero's M: 13.14

            Preflop: Hero is BB with A, Q
            Button bets t236 (All-In), SB calls t206, Hero raises to t1,413 (All-In), SB calls t1,097 (All-In)

            Flop: (t2,920) 3, 4, 6 (3 players, 3 all-in)

            Turn: (t2,920) 2 (3 players, 3 all-in)

            River: (t2,920) 10 (3 players, 3 all-in)

            Total pot: t2,920

            Results below:
            Button had 6, 6 (three of a kind, sixes).
            SB had K, K (one pair, Kings).
            Hero had A, Q (high card, Ace).
            Outcome: Button won t726, SB won t2,194
            kambaka tegemine. Kas shove on ok? Ma eeldan, et ma peaks beatima sb range. Või isegi kui ma sb range beatin peaks ikka tegema kambaka sest see on rohkem +EV?

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #126
              Re: privadori 6max ht yritused micros

              Ei mingit kambakat. Mina shoven.

              Comment

              • privador
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 3951

                #127
                Re: privadori 6max ht yritused micros

                heater
                Tolmuahvi õpetusest minna 6-8 lauale on toonud kasu. volyym küll kahanenenud, kuid roi hyppeliselt tõusnud
                liikusin 7-stest 15-stesse. Tase juba tugevam-niisama duubleid ei anta, aga siiski piisavalt lekkeid, mis toidaks.
                Limiidis ca 10 regi, kellest 7 idikat hidivad. Huvitav oleks teada nende roi-d ja volyymi

                15-stes, ka reaalne ära teha supernova, 7-stes vägistamine. Tegusa päevaga võib 1kvpp päevas teenida ja tegusa kuuga 20kvpp
                Last edited by privador; 04.05.13, 09:23.

                Comment

                • rahvavaenlane
                  Klubi Liige
                  • Dec 2009
                  • 3040

                  #128
                  Re: privadori 6max ht yritused micros

                  mnjah, palju ja milliseid naisi sa sellise sissetuleku juures eeldad saavat?

                  Comment

                  • rohelinekonn
                    Klubi Liige
                    • Nov 2008
                    • 3808

                    #129
                    Re: privadori 6max ht yritused micros

                    Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
                    mnjah, palju ja milliseid naisi sa sellise sissetuleku juures eeldad saavat?
                    rohkem kui sina pudeli korjamisega

                    Comment

                    • leits
                      Hundinui
                      • Apr 2009
                      • 9562

                      #130
                      Re: privadori 6max ht yritused micros

                      erootilist masaazi saab vabalt juba selle summa eest

                      Comment

                      • Codecci
                        Luuramas Naisteturniire
                        • Nov 2008
                        • 7574

                        #131
                        Re: privadori 6max ht yritused micros

                        Kes selle süütuse kaotamise beti võitis kunagi sinu ja Naxeri vahel (juhul kui bet läbi)?

                        Comment

                        • rahvavaenlane
                          Klubi Liige
                          • Dec 2009
                          • 3040

                          #132
                          Re: privadori 6max ht yritused micros

                          seda ma arvasin, et kumbki pole naist saanud.

                          Comment

                          • privador
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 3951

                            #133
                            Re: privadori 6max ht yritused micros

                            Kes selle süütuse kaotamise beti võitis kunagi sinu ja Naxeri vahel (juhul kui bet läbi)?
                            hmmz, minu teada naxer hirmus naistemees

                            mnjah, palju ja milliseid naisi sa sellise sissetuleku juures eeldad saavat?
                            mitte sittagi. Liisingud, eluasemekulud, söögid joogid, muud kulud maha ja naise ülapdamiseks küll midagi ei jääks...

                            Comment

                            • leits
                              Hundinui
                              • Apr 2009
                              • 9562

                              #134
                              Re: privadori 6max ht yritused micros

                              mitu x sa erootilist masaazi oled reaalselt tellind?

                              Comment

                              • privador
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 3951

                                #135
                                Re: privadori 6max ht yritused micros

                                PokerStars No-Limit Hold'em, 215 Tournament, 150/300 Blinds 30 Ante (9 handed) - PokerStars Converter Tool from http://www.flopturnriver.com

                                CO (t10,879)
                                Button (t11,407)
                                SB (t23,091)
                                BB (t9,453)
                                UTG (t41,088)
                                Hero (UTG+1) (t10,808)
                                MP1 (t11,492)
                                MP2 (t10,100)
                                MP3 (t16,992)

                                Hero's M: 15.01

                                Preflop: Hero is UTG+1 with J, A
                                1 fold, Hero bets t777, 1 fold, MP2 calls t777, 2 folds, Button calls t777, 2 folds

                                Flop: (t3,051) J, 6, 7 (3 players)
                                Hero bets t10,001 (All-In), MP2 calls t9,293 (All-In), Button calls t10,001

                                Turn: (t32,346) 5 (3 players, 2 all-in)

                                River: (t32,346) A (3 players, 2 all-in)

                                Total pot: t32,346

                                Results below:
                                Button had 7, 6 (two pair, sevens and sixes).
                                Hero had J, A (two pair, Aces and Jacks).
                                MP2 had 10, A (one pair, Aces).
                                Outcome: Hero won t32,346
                                tra ma vihkan neid sundey mille vms
                                kas ma pean pre maha viskama. Kas flopis peaksin tegema standard 1/2 pot?tra kui ma tean, et 2 ****, midagi drawivad v siis setminevad, aga siis ma ei saa anyway välja
                                3 vastane veel mõtles timebanki ära ja callis..fucking idioot. Mis mul on JJ set lol

                                Comment

                                Working...