Kaitz20 pokkerilahingud PLO 50-s

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Rigged
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 2535

    #31
    Re: Kaitz20 pokkerilahingud PLO 50-s

    Pohhui

    /Pigem mis Su sample PLOs , mis limiidid ja kui palju hande? Stats? Ise ka kergelt plo huviline
    Last edited by Rigged; 16.01.13, 11:05.

    Comment

    • Kaitz20
      FPP Pro
      • Oct 2008
      • 289

      #32
      Re: Kaitz20 pokkerilahingud PLO 50-s

      Kunagi Full Tildis sai seda ikka pelatud, samas ilmselt väga suur käte arv pole ehk 20-30 k ning PLO 50 olin 3k kasumis, PLO 100 on -1k (jooksin -2k alla EV)
      2012/2013. a käte arvu ei tea, ilmselt mitte väga suur ja jääb alla 10k.
      Statsid on viimasel ajal jäänud 45/34/15 tasemele. Üldjuhul sõltub minu arvates väga palju PLO puhul mängu tunnetamisest ja kui on head mängijad vasakul, siis tuleb päris palju foldida pre-flop. Et kui peaks jõudma PLO 100 tasemele, siis enam nii aggrolt ei saa mängida.
      See kuu olen 1.5k plussis.

      Comment

      • Kaitz20
        FPP Pro
        • Oct 2008
        • 289

        #33
        Re: Kaitz20 pokkerilahingud PLO 50-s

        Sai siis üle kolme aasta jälle PLO 100 ära proovitud. Kuna õhtul võtsin paar õlut, siis mõtlesin, et PLO-d täna ei pela, kuid kuna SCOOP sateliidid ajasid tilti, siis istusin ühte PLO 50 lauda ja otsustasin, et duubeldamise korral istun PLO 100 ning kui saan 200, siis PLO 200.

        PLO 50 sain stäcki suht kiirelt 125 peale järgmise käega:
        weak tight, weak-tight, weaktight, poker hands, hand converter, texas holdem, no limit, omaha, pot limit, publish, postgres, pokertracker, holdemmanager


        PLO 100 suutsin valida sellise laua, kus oli mu paremal käel 76/14 vaal ning istus ka üks 83/35 midstack. Lisaks oli veel üks 16/11 mängija, kes üldjuhul 3-bettis ainult ässadega ning 49/24 mängija, kes 3-bettis junkiga (8832double suited), samas lihtsalt callis AAJ9s). Peale 3-beti andis flopist alla. Vaalal oli lauda istudes 279$ ees. Suht ideaalne olukord.

        Võitsin ka enda 28bb poti :)
        weak tight, weak-tight, weaktight, poker hands, hand converter, texas holdem, no limit, omaha, pot limit, publish, postgres, pokertracker, holdemmanager


        marginal pre-flop call, turn bet is for value, riveris ei usu väga, et viletsamatega callib, kuid red line on vaja ülespoole viia nutsiga :P

        Seejärel suutsin 30bb ära anda, võita veidi tagasi:
        http://weaktight.com/5414265 (minu poolt mitte just kõige parem mäng, small c/r 27$ on oluliselt parem kui potsize raise ning call on ilmselt kõige parem valik).

        ja lõpetasin mängu olles 0,35$ plussis :D (0,95 bb)

        Üldiselt tundub PLO 100 olevat piisavalt fishine, et mingi aeg PLO 50-st üle minna.
        Magasin maha ka ühe hea bluffimise võimaluse:
        weak tight, weak-tight, weaktight, poker hands, hand converter, texas holdem, no limit, omaha, pot limit, publish, postgres, pokertracker, holdemmanager

        flop on for value, turnis on parem järgi checkida ning riveris peaksin bluffima (samas 76/14 võib vabalt ka snap callida top kahe paariga (kuigi üldjuhul eeldan, et folditakse kõik peale settide ja ridade)

        Õnneks oskasin blockeritega veel bluffida :)
        weak tight, weak-tight, weaktight, poker hands, hand converter, texas holdem, no limit, omaha, pot limit, publish, postgres, pokertracker, holdemmanager


        c/r oleks ka päris seksikas olnud, kuid minnes c/r on alati häda see, et:
        a) tal võib vahepeal olla nuts
        b) ta checkib järgi kaks paari, mida ta turni beti peale foldiks.

        Kokku +82$ 56/23 statidega 40 minutiga - pole kõige hullem :P

        Head ööd!

        Comment

        • Kaitz20
          FPP Pro
          • Oct 2008
          • 289

          #34
          Re: Kaitz20 pokkerilahingud PLO 50-s

          Uskumatu, kui tilti võib ühe freerolli (TCOOP) turna pärast minna. 35 minutit enamjaolt halba mängu ning väljas. Otsustasin ennast distsiplineerida ja proovin 11$ satikat 55$ turnale. Kui seal feilin, siis arvan, et täna on parem turnadest eemale hoida.

          Comment

          • Kaitz20
            FPP Pro
            • Oct 2008
            • 289

            #35
            Re: Kaitz20 pokkerilahingud PLO 50-s

            Päev jäi kokkuvõttes paarikümne euroga miinusesse. Otsustasin ikka PLO hilo turnast osa võtta ning langesin top two pair vs nut low draw+ mastiost. 35% equity ainult top two pairil, seega ehk oleks võinud ka foldida, kuid alla 10 bb on suth keeruline, et all-in peaks ka ok olema.
            Õnneks viimases satikas sain 82$ pileti 4-max PLO turnal ning pidin selleks ainult korra ära crackima AA**

            Comment

            • Kaitz20
              FPP Pro
              • Oct 2008
              • 289

              #36
              Re: Kaitz20 pokkerilahingud PLO 50-s

              Fishidel oli täna PLOs hea päev.
              Esimene miinussess see kuu (sigh)- 230$
              Proovisin alguses mängida ka ühte lauda PLO 100, kuid seal suutsin kaotada kiirelt 60$ ning kuna teistes laudades suutsin kaks korda 75-25 eduseisust kaotada, siis õnneks tulin ära.
              See muidugi ei muutnud üldist olukorda paremaks. Suurim pot, mis võitsin olin 50bb ning seal ka oli käsi ainult bluff catcher
              weak tight, weak-tight, weaktight, poker hands, hand converter, texas holdem, no limit, omaha, pot limit, publish, postgres, pokertracker, holdemmanager


              68/5 vaala vastu kuna vastasele meeldis drawidega vajutada pot, siis eeldasin, et ka missed draw võimalus on päris suur ning ei usu, et JT riveris alati pot vajutab

              Paar bad beati ka:
              weak tight, weak-tight, weaktight, poker hands, hand converter, texas holdem, no limit, omaha, pot limit, publish, postgres, pokertracker, holdemmanager

              arvestades, kui tihti vastased pot panevad draw-ega, siis peaksin ilmselt minema rohkem c/rai peale turnis ning mitte foldima overpaire

              weak tight, weak-tight, weaktight, poker hands, hand converter, texas holdem, no limit, omaha, pot limit, publish, postgres, pokertracker, holdemmanager

              haige river

              weak tight, weak-tight, weaktight, poker hands, hand converter, texas holdem, no limit, omaha, pot limit, publish, postgres, pokertracker, holdemmanager

              insta quit kõigist laudadest.

              6,3k õnneks võimaldab rahulikult mängida PLO 50 (isegi veidi overrolled) ning täna selgus, et ka töökoha kindlus on olemas (olen muidu lapsehoolduspuhkusel töötaja asendaja, kes tuleb tagasi aprillis) järgmiseks paariks aastaks, seega kõik pokkeriga teenitud on boonuseks.

              PLO 100-s on muidu RIT enamusel peal, et eks hakkan kasutama, kui peaks ülespoole liikuma

              Comment

              • Pumper
                Klubi Liige
                • Mar 2009
                • 2359

                #37
                Re: Kaitz20 pokkerilahingud PLO 50-s

                Kas oled M v N?

                Comment

                • Kaitz20
                  FPP Pro
                  • Oct 2008
                  • 289

                  #38
                  Re: Kaitz20 pokkerilahingud PLO 50-s

                  Kui oleks naine, siis ilmselt oleks valinud kasutajanimeks katta20

                  Comment

                  • Strawberry
                    Varasemalt kasutaja "romeo"
                    • Aug 2012
                    • 1229

                    #39
                    Re: Kaitz20 pokkerilahingud PLO 50-s

                    Algselt postitas Pumper Vaata postitust
                    Kas oled M v N?
                    diskrimineerid või ?

                    Comment

                    • Kaitz20
                      FPP Pro
                      • Oct 2008
                      • 289

                      #40
                      Re: Kaitz20 pokkerilahingud PLO 50-s

                      Eile -4Bi, täna -3BI. Esimest korda tundsin täna pärast südaööd mängides neljas PLO lauas, et vastaseid on suht raske üle mängida ja käis pidev 3-bet sõda ning katsu siis foldida AKKQs 4-beti ning 553 flopi peale.

                      Comment

                      • vilkar
                        Klubi Liige
                        • Jul 2009
                        • 1290

                        #41
                        Re: Kaitz20 pokkerilahingud PLO 50-s

                        Algselt postitas Pumper Vaata postitust
                        Kas oled M v N?
                        da fuq :D ? seriously :D

                        Comment

                        • udikaz
                          Pokkerihai
                          • Nov 2009
                          • 1946

                          #42
                          Re: Kaitz20 pokkerilahingud PLO 50-s

                          Algselt postitas Kaitz20 Vaata postitust
                          Eile -4Bi, täna -3BI. Esimest korda tundsin täna pärast südaööd mängides neljas PLO lauas, et vastaseid on suht raske üle mängida ja käis pidev 3-bet sõda ning katsu siis foldida AKKQs 4-beti ning 553 flopi peale.
                          kui vastane 4-betis siis easy fold pre.

                          Comment

                          • Kaitz20
                            FPP Pro
                            • Oct 2008
                            • 289

                            #43
                            Re: Kaitz20 pokkerilahingud PLO 50-s

                            Algselt postitas udikaz Vaata postitust
                            kui vastane 4-betis siis easy fold pre.
                            kui ma teaksin, et vastas ainult ässad, siis võimalik, kuid osa mängijatest teevad seda ka KKAx ning osa rundown või any 4 cards
                            Lisaks on mul A blocker. Oleks 100bb deep, oleks ilmselt läinud pre-flop, kuid 150bb deep muudab asja keerulisemaks.

                            Comment

                            • Kaitz20
                              FPP Pro
                              • Oct 2008
                              • 289

                              #44
                              Re: Kaitz20 pokkerilahingud PLO 50-s

                              Kolmas miinuspäev järjest. Kui turnad juurde panna, siis kolme päevaga -700$ (sigh). Kui variatsioon on valel poolel, siis on kõikumised ikka meeletud. Eks vaatab, mis mu 5,8k rollist alles jääb PLO mängude käigus, kui alla 5k langeb, siis tuleb karistuseks PLO 25 mängida, kui seal on kindlus tagasi saavutatud :)

                              Seni olen veel 45$ PLO 50s plussis (8,7bb 2k käe kohta) (tegelt küll pigem 1k+, kuid kuna ma hakkasin käsi jälgima alles paar nädalat tagasi, siis võtan hetkel selle aluseks)

                              Tänane võtmekäsi:
                              weak tight, weak-tight, weaktight, poker hands, hand converter, texas holdem, no limit, omaha, pot limit, publish, postgres, pokertracker, holdemmanager

                              58% flopist nutsi+ redraw-ga. Valus 160$ pott

                              weak tight, weak-tight, weaktight, poker hands, hand converter, texas holdem, no limit, omaha, pot limit, publish, postgres, pokertracker, holdemmanager

                              regulari vastu 57% flopist ees

                              weak tight, weak-tight, weaktight, poker hands, hand converter, texas holdem, no limit, omaha, pot limit, publish, postgres, pokertracker, holdemmanager

                              fishi vastu 70% flopist ees

                              Lisaks tänu RIT üks tore split, kui vastane sai 40bb sisse flopist gutshotiga

                              Haige mäng.

                              Comment

                              • udikaz
                                Pokkerihai
                                • Nov 2009
                                • 1946

                                #45
                                Re: Kaitz20 pokkerilahingud PLO 50-s

                                1.käsi ok
                                2.alt paar kinni käed ei ole pre 3bet käed.
                                3.low rundown käed on pre fold. oled way too tihti domineeritud.

                                Comment

                                Working...