Tulemuse poolest kuu siiani midagi erilist ei ole aga tunne on hea. Olen enda jaoks taasavastanud mõned lihtsad tõed. Siiani ilusti Supernova graafikus.
Perekondlikel põhjustel oli see kuu volüüm väike, eks näis mis uus kuu toob. Salamisi loodan, et aasta lõpuks stars maksab ikka oma võla tagasi. No mis neist vanadest võlgadest ikka uude aastasse vedada
Comment