[15-30$ HT Heads Up Sngs] tafka pokkeripäevik

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • tafka31
    Grinder
    • Dec 2009
    • 853

    #16
    Re: [60$ HT Heads Up Sngs] tafka pokkeripäevik

    Tänud heade soovide eest.

    Viskan siia eelmise kuu graafiku.

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    Õnneks see päästis kuu, niiet sai pühade ajal kapsa kõrvale liha ka ikka lubada:D

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    Eile sain käed ja muu staffi uude arvutisse, seega võib uuel aastal agu hakata andma.
    Ja kui kellelgi on miskeid küsimusi siis tulistage julgelt!

    Comment

    • Tarmonator
      Lingiparandaja
      • Oct 2008
      • 3274

      #17
      Re: [60$ HT Heads Up Sngs] tafka pokkeripäevik

      Viitsid/tahad õnnetusest rääkida? Mis valesti läks?

      Comment

      • tafka31
        Grinder
        • Dec 2009
        • 853

        #18
        Re: [60$ HT Heads Up Sngs] tafka pokkeripäevik

        Algselt postitas Tarmonator Vaata postitust
        Viitsid/tahad õnnetusest rääkida? Mis valesti läks?
        Sõidu pikkus oli 2h, sõidetud oli kuskil 1.40. Toimus see siis tartu külje all, ümber kukemetsa karjääri. Pealtnäha väga lihtsa koha peal oli üsnagi kiire kurvi iseloom selline, et tsentrifugaaljõud vms:) tahtis kurvist välja visata. See on ainult pilguhetk kui avastad ennast koos tsikliga liikumas rajal risti, nii et tsikli rattad maad ei puutu...ja juba tunnedki seda meeletult vastikut tunnet, et oled sõitnud vastu puud:D kes teab, see teab. Pilti kotti ei visanud, enda mälu järgi kestis see sekundeid enne kui kaassõitjad mu tsikli alt ära päästsid. Jalg oli siis põlvest niikaua sellises asendis, et vabalt oleks võinud saapa tallale musu anda. Tagantjärgi mõeldes, pääsesin eelmine ring sellest puust suht napilt mööda ja hiljem teised sõitjad ka kurtsid, et sellel puul oligi selline halb komme "rajale ette ronida". Muidu oli rada super ja nautisin sõitu täiega...kui ainult seda jama poleks olnud:)

        Comment

        • Tarmonator
          Lingiparandaja
          • Oct 2008
          • 3274

          #19
          Re: [60$ HT Heads Up Sngs] tafka pokkeripäevik

          Aga jalg saab korda või on mingeid tõsisemaid tüsistusi?

          Comment

          • tafka31
            Grinder
            • Dec 2009
            • 853

            #20
            Re: [60$ HT Heads Up Sngs] tafka pokkeripäevik

            No hetkel on jalg altpoolt põlve halvatud. Põlv liigub u 60 kraadi aga on ühes suunas ebastabiilne, st et põlv mitte ainult ei liigu üles-alla vaid ka paremale. Ise olen arvestanud paari aastaga, et jalg enamvähem normaalseks saada. Tho sääremari on närbunud seega arstid ütlesid suht kindlalt, et hüppeliiges kunagi liikuma ei hakka aga kõva tööga võib kõike juhtuda. Suur asi oleks seegi kui labajala tundlikkus taastuks kasvõi osaliselt. Jama tekkis sellest, et põlveõndlas sai arter tugevalt kahjustada ja nüüd taastun vereringe taastamis operatsioonidest, et saaks järgmisi oppe teha. Suvel tahaks igal juhul juba hakata vaikselt omal jalal kõndima.

            Comment

            • Tarmonator
              Lingiparandaja
              • Oct 2008
              • 3274

              #21
              Re: [60$ HT Heads Up Sngs] tafka pokkeripäevik

              Krt!
              Motokross serious business...aga edu ja jaksu, peaasi, et pea terve ja vaimu jätkuks.

              Comment

              • mait47
                Jube Noob
                • Jul 2011
                • 192

                #22
                Re: [60$ HT Heads Up Sngs] tafka pokkeripäevik

                Hämmastav kuidas sedavõrd tõsise vigastuse juures suudad nii positiivne olla. Kahtlen kas ise seda suudaksin. Ma arvan et oled sellega kindlasti paljudele eeskujuks. Jõudu ja püsivust paranemisel!

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #23
                  Re: [60$ HT Heads Up Sngs] tafka pokkeripäevik

                  Algselt postitas tafka31 Vaata postitust
                  No hetkel on jalg altpoolt põlve halvatud. Põlv liigub u 60 kraadi aga on ühes suunas ebastabiilne, st et põlv mitte ainult ei liigu üles-alla vaid ka paremale. Ise olen arvestanud paari aastaga, et jalg enamvähem normaalseks saada. Tho sääremari on närbunud seega arstid ütlesid suht kindlalt, et hüppeliiges kunagi liikuma ei hakka aga kõva tööga võib kõike juhtuda. Suur asi oleks seegi kui labajala tundlikkus taastuks kasvõi osaliselt. Jama tekkis sellest, et põlveõndlas sai arter tugevalt kahjustada ja nüüd taastun vereringe taastamis operatsioonidest, et saaks järgmisi oppe teha. Suvel tahaks igal juhul juba hakata vaikselt omal jalal kõndima.
                  Ja kogu selle aja pead olema haiglas, või saad ikka koju ka ?

                  Comment

                  • tafka31
                    Grinder
                    • Dec 2009
                    • 853

                    #24
                    Re: [60$ HT Heads Up Sngs] tafka pokkeripäevik

                    Algselt postitas ranka Vaata postitust
                    Ja kogu selle aja pead olema haiglas, või saad ikka koju ka ?
                    3 kuud olin haiglas, siis 2 nädalat kodus, siis 2 nädalat veel haiglas, enne jõule sain koju. 15 jaan uuesti vastuvõtule.

                    Comment

                    • tafka31
                      Grinder
                      • Dec 2009
                      • 853

                      #25
                      Re: [60$ HT Heads Up Sngs] tafka pokkeripäevik

                      Algselt postitas Tarmonator Vaata postitust
                      Krt!
                      Motokross serious business...aga edu ja jaksu, peaasi, et pea terve ja vaimu jätkuks.
                      Hämmastav kuidas sedavõrd tõsise vigastuse juures suudad nii positiivne olla. Kahtlen kas ise seda suudaksin. Ma arvan et oled sellega kindlasti paljudele eeskujuks. Jõudu ja püsivust paranemisel!
                      ty ty!! Nende kehaosade vigastused mida on mitu on köömes...jama on siis kui midagi juhtub nendega mida ainult üks

                      Comment

                      • privador
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 3951

                        #26
                        Re: [60$ HT Heads Up Sngs] tafka pokkeripäevik

                        Kuda eesti meditsiiniga muidu rahul oled?

                        Comment

                        • pastilaa
                          kuum poiss
                          • Apr 2009
                          • 7518

                          #27
                          Re: [60$ HT Heads Up Sngs] tafka pokkeripäevik

                          edukat paranemist! boonusena ka hiiterit kaardilauas.

                          Comment

                          • tafka31
                            Grinder
                            • Dec 2009
                            • 853

                            #28
                            Re: [60$ HT Heads Up Sngs] tafka pokkeripäevik

                            Algselt postitas privador Vaata postitust
                            Kuda eesti meditsiiniga muidu rahul oled?
                            Nägin seal seda köögipoolt nüüd päris palju ja ikka päris palju pornot oli. Kui ise näpp pe***s järgi ei käi siis ega keegi rääkima ka ei tule, et mis plaanis teha või mis üldse viga on. Aga eks see kõik seepärast ole, et arstidel on aega ainult lõikamas käia, patsientidega jutustada aega pole+enamus arste mitme koha peal tööl. Rahul ei saa kuidagi olla, sest oleks lihtsaid reegleid järgitud kõnniks ma praegu omal jalal.

                            Comment

                            • tafka31
                              Grinder
                              • Dec 2009
                              • 853

                              #29
                              Re: [60$ HT Heads Up Sngs] tafka pokkeripäevik

                              Pokkerijuttu ka nats.
                              Täna oli siis selle aasta esimene mängupäev.

                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                              Last edited by ranka; 05.01.13, 02:24. Põhjus: Parandasin pildi

                              Comment

                              • tafka31
                                Grinder
                                • Dec 2009
                                • 853

                                #30
                                Re: [60$ HT Heads Up Sngs] tafka pokkeripäevik

                                Erilisi reade pole. Kommentaarid?

                                PokerStars No-Limit Hold'em, 60 Tournament, 10/20 Blinds (2 handed) - PokerStars Converter Tool from http://www.flopturnriver.com

                                Hero (SB) (t398)
                                BB (t602)

                                Hero's M: 13.27

                                Preflop: Hero is SB with 10, 8
                                Hero bets t40, BB calls t20

                                Flop: (t80) 7, 5, K (2 players)
                                BB checks, Hero bets t32, BB calls t32

                                Turn: (t144) 9 (2 players)
                                BB checks, Hero bets t72, BB calls t72

                                River: (t288) 9 (2 players)
                                BB checks, Hero bets t254 (All-In), 1 fold

                                Total pot: t288

                                Comment

                                Working...